Mladi u politici

Mladi bi trebali da izgrade prvo neku karijeru u ekonomiji, državnoj administraciji itd., da imaju da pokažu nešto iza sebe, pre nego što stupe na značajne političke funkcije......

Tako je valjda u svim normalnim zemljama....osim kod nas gde i većina matorih nemaju mnogo s čim da se pohvale šta su radili pre nego što su zauzeli značajne funkcije u državi....
 
breakpoint dobro pitanje za prvi post! :ok: ali to nije tacno evo ja sam mlad i volim politiku

Ti treba da juriš devojke pa da te ženimo, ali prvo u vojsku da ideš.
devojke-m.gif

To izgleda ovako.

(link je ostavljen da me ne bi banovali, ali ti pogledaj ostale priloge, nema zube)
 
Poslednja izmena:
Zato shto su mladi kreteni.
Ali kreteni koji su toga i svesni...za razliku od onih kretena koji se politikom bave.

Ko ih pravio nije ni čudo...
Spadaš u generaciju koja je syebala jednu državu iako ste sve imali...
Imali ste socijalno i stambeno. A nama ako domaći privatnici daju bar socijalno.
A stan od 100 DEM nema više gde da se kupi. Tražio ja po oglasima. Nema.

Ništa nam niste ostavili.
Još hoćete da prodate NIS, JAT, EPS pa da se konačno ostvari ona srpska kletva: "posle mene nek sve propadne"

 
Poslednja izmena:
Ko ih pravio nije ni čudo...
Spadaš u generaciju koja je syebala jednu državu iako ste sve imali...
Imali ste socijalno i stambeno. A nama ako domaći privatnici daju bar socijalno.
A stan od 100 DEM nema više gde da se kupi. Tražio ja po oglasima. Nema.

Ništa nam niste ostavili.
Još hoćete da prodate NIS, JAT, EPS pa da se konačno ostvari ona srpska kletva: "posle mene nek sve propadne"


A zato ti potego iz flashe?
Ne moze nam niko nishta jachi smo od kredita,mogu samo da nas mrze ako ne platimo ratu na vreme...i konfiskuju svu imovinu.
 
A zato ti potego iz flashe?
Ne moze nam niko nishta jachi smo od kredita,mogu samo da nas mrze ako ne platimo ratu na vreme...i konfiskuju svu imovinu.

A malo da proslavim pobedu PLAVIH i odlazak ŽUTIH sa scene...
U stvari i više nemaš ŽUTE. Obzirom da su u koaliciji sa CRVENIM onda su NARANDŽASTI.
PLAVO i ŽUTO daju ZELENO.
A PLAVO I CRVENO - DOBIJEŠ ŠRANJE. Hik...
 

Back
Top