Jadnoća u Srbiji - jadost Srbije

Neznam da li je to rekla ili ne jer nigde nisam našao link da pogledam. Mislim da nije.

A ako je i rekla sasvim se slažem sa njom i to iz više razloga.

Počevši od katastrofalne ekonomije i bede, pa preko velikog moralnog pada izazvanog DOS-ovskom samovlašću, pa do uzurpacije vlasti, nameštanjem izbora i krađama, zloupotebama biračkog tela......

U svakom slučaju ništa lepo.

Ako neko misli drugačije neka me demantuje i dokaže konkretnim primerima da grešim.
 
Treba poštovati zemlju u kojoj si se rodio i u kojoj si stekao nešto ...

Ali i krivica je svih onih koji su na vlast doveli one koji su ih u propast odveli , oni trebaju da se osećaju jadno .

Ja taj problem nemam jer nikad i nisam izašao na izbore ...
 
Na temi o izjavi Ane Ivanović, već sam rekla svoje mišljenje. Srbija je jadna da jadnija ne može biti.

И ја сам теби и таквима као што си ти одговорио. Вреди поновити:
Јадне и бедне су особе које кажу за Србију да је јадна и бедна. Иди из Србије. Иди у африци или азији, у многим западним земљама ради трафикинг шиптарски одлично. Ето ти пуних прилика. Шиптари каква год да је Албанија, а у њој највише има педофилије, трафикинг, продаја својих деца у проститицују, највећи су у трговини дрогом. Уопште су јад и беда и поред подршке запада.
 
Poslednja izmena:
Ne ponavljaj se dok se ne opismeniš. Kako si uopšte naučio da barataš kompom i da drndačiš po tastaturi tako needukovan i nepismen? :roll:

Патетичан ти разлог. Иди из Србије. Иди у Албанију, сигурно ћеш добити посао какав заслужујеш. Они који не поштују Србију не треба да имају право да буду у њој.
 
Патетичан ти разлог. Иди из Србије. Иди у Албанију, сигурно ћеш добити посао какав заслужујеш. Они који не поштују Србију не треба да имају право да буду у њој.

Je li bre, Sloboda/Sale/Kushi... Shto mi ne odgovorish...? :mrgreen:

Od kude si ti, crno dete...? :mrgreen:
 
mislim da su to o jadnoći izvukli iz ovoga:

"Thinking about it, we didn't have perfect facilities, we didn't have too many good coaches, the tennis federation wasn't so supportive, the times were tough and there weren't so many sponsors."

to jeste rekla na pitanje kako se desilo da imamo ovakvu generaciju tenisera/teniserki.


inače, daleko od toga da je dobro ali to posipanje pepelom kako smo najjadniji i najgoriodsvedece bez mnogo konstruktivnog pristupa je isto tako loše kao tvrditi da nema bolje zemlje na planeti.
 
mislim da su to o jadnoći izvukli iz ovoga:

"Thinking about it, we didn't have perfect facilities, we didn't have too many good coaches, the tennis federation wasn't so supportive, the times were tough and there weren't so many sponsors."

to jeste rekla na pitanje kako se desilo da imamo ovakvu generaciju tenisera/teniserki.

Poenta izjave je u kontrastu sa Engleskom, koja investira stotine miliona funti i nema nista da pokaze. Ana kaze da mi nismo imali nista, i da se i tako moze uspeti - znaci, poenta nije u parama vec u volji itd.
 
Poenta izjave je u kontrastu sa Engleskom, koja investira stotine miliona funti i nema nista da pokaze. Ana kaze da mi nismo imali nista, i da se i tako moze uspeti - znaci, poenta nije u parama vec u volji itd.

ti to meni objašnjavaš? shvatiću ovo kao uvredu čistodaznaš. :cool:

izvučeno iz konteksta ispada da jeste jadno i bedno i ako baš želiš da budeš zlonameran, može se iskoristiti.
 
Ана ништа лоше није мислила и све што је рекла је тачно, да је рекла да смо јадни и бедни то би био скандал. Ништа не добијамо ћутањем о проблемима. А да смо јадни и бедни нисмо. А материјална ситуација нема везе са јадношћу, тако да је наслов теме крајње глуп.
 
Mislim da izjave tipa da smo najjadnija drzava sveta mogu da kazu samo klinci koji nemaju pojma o tome kakav je svet ili zivot..i nemaju nikakve predstave o parametrima vrednosti.
95% chovechanstva je jadnije od Srbije...po chemu bi ispalo da nam super ide ali nije bash tako.Mi jesmo jako jako siromashna i politicharima ruinirana zemlja ali smo idalje koplje ispred raznih Ruandi i Somalija..a one chine vec pomenutih 95%
A ako vec prichamo o ostalih 5% samo elementarno nepoznavanje istorije neobrazovanost i idiotizam moze te zemlje da svrsta u dobre,kvalitetne zato shto se kod njih generalno bolje zivi.Da seko zivi se bolje ali zivi se bolje zato shto je tih 5% yebalo u dupe i drzalo u ropstvu kao shto i danas drzi ostalih 95% zadnjih par vekova.Britanci su pre 500-600 godina bili divljaci koji su se klali ko i ostatak Evrope ali su naprasno postali gospoda kad su krenuli da trebe 3 kontinenta i uzimaju odatle sve shto im treba za dzabe.Meni bi bilo jadnije da sam pripadnik neke od tih"dobrih" zemalja koje drze svet u ropstvu nego Srbije.
 
Britanci su pre 500-600 godina bili divljaci koji su se klali ko i
ostatak Evrope ali su naprasno postali gospoda kad su krenuli da trebe 3 kontinenta i uzimaju odatle sve shto im treba za dzabe.Meni bi bilo jadnije da sam pripadnik neke od tih"dobrih" zemalja koje drze svet u ropstvu nego Srbije.

Pravo da ti kazem, ja bih voleo da i mi malo nekoga pljackamo i zezamo - mislim, osim sebe samih - a ne samo obrnuto.

Cisto da probamo, pa ako nam se ne svidi, onda nista.
 
Pravo da ti kazem, ja bih voleo da i mi malo nekoga pljackamo i zezamo - mislim, osim sebe samih - a ne samo obrnuto.

Cisto da probamo, pa ako nam se ne svidi, onda nista.

Pa sad..takav imidz i imamo u svetu:lol: shto je samo potvrda da smo shto se lopovluka genocida i ostalih lepih umotvorina "civilizovanog"sveta nevinashca.Jer uvek ta zapadna civilizacija za divljake proglashava neke tamo zemlje koje sve da se skupe na gomilu nisu pochinili tolika sverstva u svojoj istoriji samo kao jedna UK.
Jedino shto nam ostaje je moralna satisfakcija jer smo mali i to ne mozemo da promenimo.
 

Back
Top