I love u M.
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: I love u M.

Guest

Podrazumevano I love u M.

Kako ste vi reagovale kada vam je dechko odlazio u vojsku?Ja od kada sam saznala da treba da ide samo plachem

atleticarka
    Guest

Podrazumevano

Razmisljaj ovako, ide na nekoliko mjeseci, uz to ce povremeno dolaziti a jad sve to prodje slobodan je za cio zivot. Uz neko takvo razmisljanje ja se evo drzim, mad se ponekad rasplacem ali sve je to sastavni dio zivota!

atleticarka
    Guest

Podrazumevano

I vjeruj mi njemu je mnogo teze nego tebi! Al musko je to, ne bi priznali!!!!

jasnaaa
    Guest

Podrazumevano

Evo da te utesim malo! Moj decko je vec 4 meseca u vojsci.Mislila sam da ce mi biti uzasno,da necu preziveti,da cu samo plakati. Sa tim deckom sam 2 god.u vezi.Plakala sam mozda samo 2 nedelje, jer mi je bilo stvarno tesko bez njega. Ali onda sam skontala da i nije tako lose biti bez njega.Normalno nedostaje mi,ali sada mogu lepo da izadjem sa drugaricama,malo se izivim sama,imam vremena za skolu,i da se posvetim samoj sebi.Nemoj na to gledati tako crno. pogledaj malo sa vedrije strane. Ako imate mobilni, mozete da se dopisujete,moze da te zove,nije sad da ce otici i da necete moci da se vidite tih 8 meseci. Veruj mi i nije tako lose!nije sad da sam srecna sto je otisao,ali kad tako maora biti sta cu!Ne varam ga, jako ga volim,ima poneki flert ali to je to. Juce je dosao na vikend posle dva meseca. Dakle nema plakanja, uzivaj u zivotu maximalno.Dobro, ako ti se place ponekad slobodno to uradi, dodje i meni ponekad, ali guram uzivam! Srecno!!!!!!!

Slične teme

1. do you believe in love after love?
    Autor peach u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 171
    Poslednja poruka: 19.04.2005., 20:46
  2. Love is in the air..
    Autor Skyler u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 10.12.2004., 00:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor