Komarci

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Ima li šta gore nego kad u 4 ujutru neki komarac počne da vam se mota oko uva?
Izluđuju vas?
Vaš tajni recept protiv ovih napasti?
Šta radite kada vas zasvrbi?
Kako izlazite na kraj sa ujedima i crvenilom?
 
Ima li šta gore nego kad u 4 ujutru neki komarac počne da vam se mota oko uva?
Izluđuju vas?
Vaš tajni recept protiv ovih napasti?
Šta radite kada vas zasvrbi?
Kako izlazite na kraj sa ujedima i crvenilom?
Prija li vam u ove sparne dane?
Nervira vas jer vam upropasti frizuru i cipele?
Da li ste nervozne kada ste vlažne?
Zavlačite se pod krevet dok grmi?
И сада ме убедите да заправо ја имам покварену машту..:mrgreen:
 
Jao dje me nadje! Odlepishka smo i dragi i ja! Znaci ono uredno ustaje se, pale se sva svetla po kuci i lov na krvopiju :D Ako ih ima vise onda je utakmica ko ce vise, poslednji put od je vodio sa 4 : 0, ja sam uspela da masim zicer :lol:
 
И сада ме убедите да заправо ја имам покварену машту..:mrgreen:

:hahaha::hahaha:



mene komarci ne ujedaju,tako da.....ustvari ujede me ponekad neki ali jako retko....soba mi je puna komaraca ali samo prozuje oko mene malo i odu....ne vole me
hvala bogu

e sad,da li neko od vas zna zasto neke ljude komarci obozavaju a neke ne....od chega to zavisi?
 
Jao dje me nadje! Odlepishka smo i dragi i ja! Znaci ono uredno ustaje se, pale se sva svetla po kuci i lov na krvopiju :D Ako ih ima vise onda je utakmica ko ce vise, poslednji put od je vodio sa 4 : 0, ja sam uspela da masim zicer :lol:

Pa vama je stvarno zanimljivo cak i kad ste u problemu.Kako uspevate da se zezate u sred noci?
Kod nas sam ja dezurni i krivac i lovac i ...sve!Te sto sam ih pustila unutra,te styo sam iskljucila aparat protiv,te sto ovako i onako...uzas.
Kupila sam samolepljive mrezice i sad je mukama kraj.
 
:hahaha::hahaha:



mene komarci ne ujedaju,tako da.....ustvari ujede me ponekad neki ali jako retko....soba mi je puna komaraca ali samo prozuje oko mene malo i odu....ne vole me
hvala bogu

e sad,da li neko od vas zna zasto neke ljude komarci obozavaju a neke ne....od chega to zavisi?

Od hormonskog statusa. Od toga zavisi i miris tela, koji oni osete bolje od nas. Ne mislim tu samo na polne hormone, već i na sve ostale žlezde sa unutrašnjim lučenjem. Na primer, šećeraše češće ujedaju.
 
Mi smo stavili mrežice na sve prozore u kući, pa pravimo promaju po celu noć, i niko nas ne jede.
A jel' neko probao onu mašinicu što je reklamiraju, ne raid, nego neku ultrazvučnu i elektromagnetnu? Treba nam za uveče, kad sedimo na tremu.
 
Sinocj me je jedan izludio...Motao se oko mene,zujao,i ujeo me je na 4 mjesta.Poluudjela sam,upalila swijetlo i pochela da se hwatam sam njim...Na kraju sam ga ubila...:P...od sada cju da koristim one kremice protiw komaraaca...:P
 
raid bocica u struju i hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrk

Te bocice nista ne rade! Brat mi je kupio i onu sa peskom i onu sa tecnoscu i nista!! Lete oko njih, ima ih milion, to sr.anje ukljuceno u struju celu noc i nista! A nisu kupljene na buvljaku nego u maksiju, gde bi kao roba trebalo da valja.
Ja sam pre dve godine kupila raid bocicu sa tecnoscu, trajala mi je prakticno dva leta, jednog jedinog komarca nije bilo, a ove sad su cista prevara...
 
Mi smo stavili mrežice na sve prozore u kući, pa pravimo promaju po celu noć, i niko nas ne jede.
A jel' neko probao onu mašinicu što je reklamiraju, ne raid, nego neku ultrazvučnu i elektromagnetnu? Treba nam za uveče, kad sedimo na tremu.

I meni treba to za terasu.Javi ako saznas.
 
Te bocice nista ne rade! Brat mi je kupio i onu sa peskom i onu sa tecnoscu i nista!! Lete oko njih, ima ih milion, to sr.anje ukljuceno u struju celu noc i nista! A nisu kupljene na buvljaku nego u maksiju, gde bi kao roba trebalo da valja.
Ja sam pre dve godine kupila raid bocicu sa tecnoscu, trajala mi je prakticno dva leta, jednog jedinog komarca nije bilo, a ove sad su cista prevara...

:shock:
nemam pojma..ja imam od prosle godine...i radi kako treba...
 

Back
Top