nije anketa, samo radoznalost

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
Interesuje me dokle ste spremni da idete da bi od devojke dobili ono sto zelite?
Bilo da je u pitanju sex ili nesto drugo...
Da li ste spremni da 'muljate' i lazete,
da pricate o vanvremenskoj ljubavi koje nema samo da biste dosli do nekog svog cilja?! Cisto mi je palo na pamet onako iz dosade, nikakva provokacija majke mi...
 
Poslednja izmena:
Ne lažem smišljeno i namerno,seks ne smatram dobitkom niti poslom...žene koje su zainteresovane za moju priču dobiju golu istinu,ružnu,hladnu,bez šminke,nisam primetio da ih to odbija.Ne lažem ni kad je posao u pitanju,dogovor i proračun je prava stvar...problem je što većina žena traži razne savetnike od kojih dobija pogrešne savete,pa kad me kasnije zovu da se izvinu,lepo ih otkačim,radim sa istim i proverenim ljudima-žena je u mom poslu jako malo.
 
'ajd' razmisli šta je to vredno što nudite,a da bi svaki muškarac morao da vas laže?:)
Ти то мени персираш? :D

Врати молим те онај аватар.. баш си био сладак..:confused:

Е када чујем за понуду и потражњу најежим се сва. :(

Не знам из ког разлога лажу. И не важи само за мушкарце наравно..
али мене девојке нису лагале, па не бих ни да причам о томе..:D

Знаш ону врсту људи који на првом састанку крену да обећавају и обећавају..
а нико им не тражи обећања..
Просто њима слатко тако да чаврљају о томе како ће се звати дечица а још ни девојци име нису запамтили..:lol:
 
Ти то мени персираш? :D

Врати молим те онај аватар.. баш си био сладак..:confused:

Е када чујем за понуду и потражњу најежим се сва. :(

Не знам из ког разлога лажу. И не важи само за мушкарце наравно..
али мене девојке нису лагале, па не бих ни да причам о томе..:D

Знаш ону врсту људи који на првом састанку крену да обећавају и обећавају..
а нико им не тражи обећања..
Просто њима слатко тако да чаврљају о томе како ће се звати дечица а још ни девојци име нису запамтили..:lol:
Ne obećavam ništa,niks,nula,zero...zato i izbegavam forumska poznanstva.Sve su to O.K.osobe,ništa bolje ni gore nego u R.L...kad nekoga upoznaš treba bar da ga nazoveš,pitaš kako je i vidiš ponekad...ja za ovo poslednje ne mogu da garantujem kad će biti...a avatar,misliš na onog avlijanera?:)Kako da se odlučim,Vragana više voli Č.B.?:)
 
Ne obećavam ništa,niks,nula,zero...zato i izbegavam forumska poznanstva.Sve su to O.K.osobe,ništa bolje ni gore nego u R.L...kad nekoga upoznaš treba bar da ga nazoveš,pitaš kako je i vidiš ponekad...ja za ovo poslednje ne mogu da garantujem kad će biti...a avatar,misliš na onog avlijanera?:)
Мислим на неког дасу. Не знам како се зове, али сам сигурна да је неки глумац.. :D

Е сада сам се сетила..

Не лажу они. Они су заправо романтични. :mrgreen:
 
Gospođica 14 je opasna zavodnica. Kad ona kresne okom, zapali se sve što može da gori, zapali se i ono što nikad gorelo nije. I Mesec žuti razgrće oblake i sija kao dukat, i najkurčevitiji tad gube glavu, da ne pričam o šiljokuranima što tek počinju da čeprljaju. Kad ona kresne okom, i ljutić se pretvara u bosiok, i krompir u jabuku, i limun u breskvu, i maslac u šampitu. I namćori lapću vodu iz njenog dlana, umiljati kao mačići. Svi postaju tako nežni, tako dobri, tako nesvesni da je njoj draže ljuto, gorko i kiselo nego slatko.
 
Interesuje me dokle ste spremni da idete da bi od devojke dobili ono sto zelite?
Bilo da je u pitanju sex ili nesto drugo...
Da li ste spremni da 'muljate' i lazete,
da pricate o vanvremenskoj ljubavi koje nema samo da biste dosli do nekog svog cilja?! Cisto mi je palo na pamet onako iz dosade, nikakva provokacija majke mi...
Do sexa u zadnje vreme dolazim isključivo izbegavanjem priče o emocijama i foliranjem
da me boli uvo. : ) Priča o velikoj ljubavi većinu tera da veliku 'ljubav' pronađe na drugom mestu. : )
Možda zvuči glupo, ali tako je. Život je moj fakultet što bi rek'o Bidža ili neko drugi s 4 prsta. : )
 
Interesuje me dokle ste spremni da idete da bi od devojke dobili ono sto zelite?
Bilo da je u pitanju sex ili nesto drugo...
Da li ste spremni da 'muljate' i lazete,
da pricate o vanvremenskoj ljubavi koje nema samo da biste dosli do nekog svog cilja?! Cisto mi je palo na pamet onako iz dosade, nikakva provokacija majke mi...

Au gospojice pa koja jos pada na ljubav..ja bre nesto kao radim..zauzet..bez ikakvih namera a devojka odlepi misleci da je kuliram..svasta :lol:
 
Probaću da saznam kad se reinkarniram u mačku.

Nije tebi upućeno, nego gospođici.
Mačku je ubila radoznalost.:mrgreen:
Ponekad je bolje manje znati, a više praktikovati, pa se sve razjasni.
Oni koji rade to što pitaš, ne lažu, nego veruju u to sve dok ne dođu do cilja, ma kakv on bio. posle vide da više ne misle tako, i da su se predomislili, pa ih optužuju da lažu. A i ima ih sve manje takvih, prevaziđeni su, jer je danas do svačega savim lako doći.
 
Poslednja izmena:
Snovi su isti za muskarce i zene , ali se toliko opisuju sa razlicitim recima i toliko je sa zenske strane zabranjenih reci , a koje muskraci pominju u totalno drugacijem kontekstu da je dresiranje muskaraca i zena u SUPROTNE POLOVE potpuno uspelo.......

Jedini nacin da se nadjaca ta dresura je da se izbegavaju oblasti gde je dresura najjaca, bas kao sto rece Tsutomu i pohvali muvalo....i pouzdati se u biolosku privlacnost da ce odraditi svoju silu......

P.S. jedna od zabrana je i nesimetricnost musko zensko , pa bih ja sad trebao ovaj post da preradim i kazem da i sa strane muskaraca ima reci koje zene izgovaraju a muskarci pogresno tumace i na taj nacin se politicki ispravim i sustinski slazem.....Upravo ta potreba da se izleci razlika dovodi do suprotnosti......i licemerja....
 
Interesuje me dokle ste spremni da idete da bi od devojke dobili ono sto zelite?
Bilo da je u pitanju sex ili nesto drugo...
Da li ste spremni da 'muljate' i lazete,
da pricate o vanvremenskoj ljubavi koje nema samo da biste dosli do nekog svog cilja?! Cisto mi je palo na pamet onako iz dosade, nikakva provokacija majke mi...

nije mi jasno sto si stavila ovo nesto drugo
 
Patak, biološku privlačnost skoro uvek moraš da poguraš.Žene to retko rade,one će da ti kažu da im se dopadaš,al' njihov jezik nećeš razumeti ako imaš 20 godina...jedino ako si odrastao među ženama.A tad ti ionako neće trebati niko da te uči da žene povremeno očekuju da ih neko laže.
 

Back
Top