"Наша амбасадорка у свету" Ана Ивановић, за Србију "Све је ружно, јадно и бедно"

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
У интервјуу Би-Би-Сију много је говорила о Србији. Али, није нашла ниједну лепу реч за државу у којој је рођена. Све је ружно, јадно и бедно. Сирота, није се сетила ни свих оних Београђана који су је дочекали после освајања Ролан Гароса, који су за њу навијали и навијаће и у Вимблдону. Како Ана каже на свом омиљеном језику - каман!
http://www.pravda.co.yu (23.06.2008)

дражен петровић, "Србин" који је све најодвратније бљувотине говорио о Србима и изјављивао да му је жеља да се крајишки Срби затру. арсен дедић, "Србин" који је давао подршке туђману. јелена докић, која је као фол Српски патриота. Окренула леђа Србији и давала антисрпске изјаве. Има их још примера, али и ови су довољни да покажу да имамо пуно кукоља у житу.
 
ma nije bas skroz u pravu,evo imas bolida na forumu opterećenih demokratama i ostankom na vlasti kao sto su dell boy,al bundy,system,onaj sto skuplja marke da i je sve super sa novom vladom ali neka,plakaće kada vide dokle će da ih dačić,škundrić,kertes i ostala g..a zajedno sa žutim g...a dovedu;eu 2012?plate 1500€?:hahaha:
 
Ma ok je, ti citaj sta hoces.
Nego je zalosno da nekakav trash list objavi ovakvu nebulozu a jos zalosnije da se neko na to upeca.
Sad da smo neka normalna drzava, pa tuzba, pa kazna, pa za usi tog sto je to pisao.

Ма није нама запад непријатељ нити ико. Шиптари су хтели да олакшају Србима да не иду у цркве, храмове и гробља, па су их све порушили и спалили са подршком "хуманог" запада. Хрвати су на јако културан начин молили Србе 1991 да потпишу лојалност хрватској, хапсили их и терали у рат.

Безначајни су Срби у федерацији Босне, и свакодневна иживљавања муслимaна и хрвата над њима. Ту је запад да им помогне ако затреба.

Многи од "демократа у Србији отворено су рекли како желе да се Срби на Косову затру и да је то најбоље решење. Шта брига "демократе" да ли шиптарин, муслиман или хрват некажњено коље и силује Србе, а запад ћути.

Србин си, и као Србин немаш право на живот. Ниси хтео да будеш роб туђману и изетбеговићу, ниси хтео бити роб шиптарима. Ниси хтео дати своје огњиште. Е па онда немаш Србине право ни на живот. То ти је запад и они који га воле.

Што се тиче преса, рекли су да их слободно тужи кад су написали о динкићу. НИје, зато што је била истина.

Таблоид је написао адресу бисерке и шта је све изјављивала бљувотине о Србима. бисерко није тужила. кандићка је исто бљувотине о Србима изјављивала, на које би павелић се поносио. О Томи је свакоаке умноблне лажи рекла, и није кажњена. Антисрпско фашистички лист Данас су међу привима обављивали лажи бисерке, кандићке и вучо. Таблоид је молио бсерку да их тужи, пошто су имали доказа зс бисеркине умноболно антисрпске изјаве. Она их није тужила.
 
Poslednja izmena:
Ма није нама запад непријатељ нити ико. Шиптари су хтели да олакшају Србима да не иду у цркве, храмове и гробља, па су их све порушили и спалили са подршком "хуманог" запада. Хрвати су на јако културан начин молили Србе 1991 да потпишу лојалност хрватској, хапсили их и терали у рат.

Безначајни су Срби у федерацији Босне, и свакодневна иживљавања муслимaна и хрвата над њима. Ту је запад да им помогне ако затреба.

Многи од "демократа у Србији отворено су рекли како желе да се Срби на Косову затру и да је то најбоље решење. Шта брига "демократе" да ли шиптарин, муслиман или хрват некажњено коље и силује Србе, а запад ћути.

Србин си, и као Србин немаш право на живот. Ниси хтео да будеш роб туђману и изетбеговићу, ниси хтео бити роб шиптарима. Ниси хтео дати своје огњиште. Е па онда немаш Србине право ни на живот. То ти је запад и они који га воле.

Kakve sad ovo ima veze sa Anom Ivanovic i njenom izjavom.:dontunderstand:

A primetio sam da u vecini tvojih postova stoji klanje i silovanje. Ti imas neki fetis prema tim recima ili sta.:eek:
 
Kakve sad ovo ima veze sa Anom Ivanovic i njenom izjavom.:dontunderstand:

A primetio sam da u vecini tvojih postova stoji klanje i silovanje. Ti imas neki fetis prema tim recima ili sta.:eek:

"Демократи" дулић (Срби су највећи злочинци, похвалио туђманову усташку војску) и још има пуно примера сличних. Подржавају кољаче и силеџије над Србима на Косову у Федерацији и такозваној хрватској.
 
Ako tebi nije skaradan sovinizam, nacionalizam, idiotluk kojeg u srbiji ima u izobilju............

Нема горих шовиниста, умноболних антисрпских фашиста (на које би и павелић био поносан) од "демократа" у Србији. Ђинђић је био манијак антисрпски, подржавао је бомбардовање Србије. Као такав би у свакој правној држави био стрељан као издајник кад би га ухватили.
 
Bio je to radio-interview, trebalo ga je celog saslusati. Ako neko moze da pronadje ceo snimak, neka postavi link (mada pretpostavljam da to nece biti lako). Evo dela:


U ovom delu priča samo o tome kako je prose i kako još nije upoznala pravog momka, te kako se plaši pasa, ali bi želela imati zlatnog retrivera, samo ne može zbog čestih putovanja.
Sad ti meni kaži što sam ja ovo morao da odgledam, kad tu nema ni pomena o opisivanju Srbije i Srba.

Na kraju krajeva, ako je i bilo, u tom intervjuu takvih izjava, ne treba je odmah osuđivati. Zamisli da tebe u inostranstvu neko pita za stanje i o životu u Srbiji. Pretpostavimo da nećeš da lažeš, a ne možeš da izbegneš odgovor (ona je teniserka, a ne diplomata). Šta bi ti to lepo mogao da kažeš o Srbiji, kao odgovor na takvo pitanje?
 
Нема горих шовиниста, умноболних антисрпских фашиста (на које би и павелић био поносан) од "демократа" у Србији. Ђинђић је био манијак антисрпски, подржавао је бомбардовање Србије. Као такав би у свакој правној држави био стрељан као издајник кад би га ухватили.


treba da ustanes i da se poklonis pre nego sto izgovoris njegovo ime!!!!!
 
U ovom delu priča samo o tome kako je prose i kako još nije upoznala pravog momka, te kako se plaši pasa, ali bi želela imati zlatnog retrivera, samo ne može zbog čestih putovanja.
Sad ti meni kaži što sam ja ovo morao da odgledam, kad tu nema ni pomena o opisivanju Srbije i Srba.

Na kraju krajeva, ako je i bilo, u tom intervjuu takvih izjava, ne treba je odmah osuđivati. Zamisli da tebe u inostranstvu neko pita za stanje i o životu u Srbiji. Pretpostavimo da nećeš da lažeš, a ne možeš da izbegneš odgovor (ona je teniserka, a ne diplomata). Šta bi ti to lepo mogao da kažeš o Srbiji, kao odgovor na takvo pitanje?

Ви "демократи" стварате својим небулозама, само већи презир према вама. Ви немате националан понос. Имате у ствари понос, али то су овк и слични антисрпски фашисти.

Мислиш да смо ми Срби овце за клање, па да ћемо вечно да трпимо ваша пљувања по Србима, омаловажавања геноцида над Србима и шта се данас ради Србима на Косову, федерацији и такозваној хрватској. Грдно се варате.
 
Poslednja izmena:
U ovom delu priča samo o tome kako je prose i kako još nije upoznala pravog momka, te kako se plaši pasa, ali bi želela imati zlatnog retrivera, samo ne može zbog čestih putovanja.
Sad ti meni kaži što sam ja ovo morao da odgledam, kad tu nema ni pomena o opisivanju Srbije i Srba.

Na kraju krajeva, ako je i bilo, u tom intervjuu takvih izjava, ne treba je odmah osuđivati. Zamisli da tebe u inostranstvu neko pita za stanje i o životu u Srbiji. Pretpostavimo da nećeš da lažeš, a ne možeš da izbegneš odgovor (ona je teniserka, a ne diplomata). Šta bi ti to lepo mogao da kažeš o Srbiji, kao odgovor na takvo pitanje?


Lepo sam napisao da treba saslusati ceo snimak (ako neko moze da ga pronadje), a ovaj deo (napisao sam da je deo u pitanju) sam postavio da vidi koga zanima, niko te nije terao da ga gledas.

Nigde ne lazem o zivotu u Srbiji, ni ovde ni u inostranstvu.
 
"Демократи" дулић (Срби су највећи злочинци, похвалио туђманову усташку војску) и још има пуно примера сличних. Подржавају кољаче и силеџије над Србима на Косову у Федерацији и такозваној хрватској.

doctor.gif
 

Дулић. Цењени од "демократа" антисрпски фашиста:


Ponašanje predsjednika Narodne skupštine Olivera Dulića na okruglom stolu u Nizozemskoj, gdje je Srbe proglasio najvećim zločincima u ratovima devedesetih godina, izazvalo je oštru osudu srpske javnosti.

Bivši premijer Republike Srpske Krajine Borislav Mikelić, izrazio je ogorčenje, ali ne i iznenađenje izjavom Olivera Dulića.-.--.-Nakon pada Vukovara agresorska Srbija je poražena, unatoč velikim žrtvama.

- Takva sramotna izjava nije nikakvo iznenađenje, to je plod udvaračke politike Borisa Tadića. Dulić za svoju braću Hrvate nije našao ni riječi kritike, zna se kako su za vrijeme ''fašističke Oluje i Bljeska'' protjerali 250.000 Srba iz Hrvatske – napominje Mikelić i dodaje kako Dulić oduvijek gaji naklonost prema Hrvatskoj.

Dulića zbog izjave kritiziraju mnogi političari, ali kao krivca smatraju prvenstveno Tadića koji oduvijek provodi to što nazivaju udvaračkom politikom. Ovaj skandal vide kao razlog za smjenu Olivera Dulića i Tadićev poraz na izborima 11. svibnja.

- Ovo je skandal nad skandalima i Dulić mora biti smijenjen, a nakon ovoga Tadić nema šanse pobijediti na izborima – smatra profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Oliver Antić.

Mnogi srpski političari uključili su se u kampanju rušenja Dulića, a zamjeraju mu kako nije spomenuo Jasenovac i zločine nad Srbima u prošlosti.


http://www.javno.com/hr/svijet/clanak.php?id=140261

Члан дс-а „Срби су најгори народ”
KRALJEVO - Član Demokratske stranke Mile Korićanac izjavio je da su „Srbi posle Hitlera najgori narod u prošlom veku”.

„Радио Слободна Европа”, уредник Миљан Кошетић, време: 18 часова, 3. мај 1999, када је НАТО пакт са нашег неба сејао смрт, убијао децу и жене, бомбардовао болнице и фабрике, „Слободна Европа” преноси:

„Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника ”Харец„ да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.”
 
Poslednja izmena:
Kihote, evo ni ja sebi ne mogu da dođem :rotf::rotf:

Dozvolićeš mi da ja, ispred demokratskog tabora, poreknem svaku tvoju vezu sa demokratama :lol:


Inače, svakakvi debili se pojavljuju ovde, dignu puno prašine i odu.

Ivanovićeva, zajedno sa ostalim našim teniskim zvezdama, je više uradila na promociji Srbije nego sve vlasti i svi političari u poslednjih 20 godina.
To ako ona kaže da je u Srbiji sranye, znači samo da devojka ne voli da laže.

P.S.
Kada se otvori Pravdin link otvara se naslovna stranica i ne vidi se nigde intervju sa Anom. Pokušao sam ga naći, ali nije mi uspelo. Tako da bih molio postavljača ove genijalne teme da naće direktan link ili da okači čitav tekst.
Takođe, šunjao sam i po sajtu BBC-a i ništa nisam našao.

Правда нема архиву. Али то ти је "измакло". Ббц не објављује све своје интервјуе на нету.

Ивановић промоција за Србију
laughing-smiley-014.gif
. Попљували сте Новака што је био на протесту против отимачине Косова, и попљували сте Бодирогу што је био на протесту.

Има пуно лепог у Србији, што ви "демократи" још нисте успели да упропастите. Ана ниједном није осудила нато тероризам над Србима и западну подршку овк, муслиманима и хрватима да некажњено се иживљавају над Србима. Али шта то тебе брига "демократо". Нек кољу и силују Србе. Само да не буду шиптари, западњаци, муслимани или хрвати. Онда би лили реке суза. А за Србе ко их јбе.

Цела хрватска фудбалска репка је стала уз подршку хрватским генералима који су учествовали у Олуји.

Дражен Петровић је желео истребљење Крајишких Срба и давао је пуно антисрпске изјаве.

Иванишеић је све најгоре рекао о Србима, и посебно Крајишким.

Још има пуно умноболних изјава од хрватских, муслиманских из БиХ, Рашке Области и шиптара о Србима.
 
Poslednja izmena:
<snip>

P.S.
Kada se otvori Pravdin link otvara se naslovna stranica i ne vidi se nigde intervju sa Anom. Pokušao sam ga naći, ali nije mi uspelo. Tako da bih molio postavljača ove genijalne teme da naće direktan link ili da okači čitav tekst.
Takođe, šunjao sam i po sajtu BBC-a i ništa nisam našao.


Pa imas deo snimka na youtube, postavio sam link, na prethodnoj strani. Mnogi u svetu pominju ovih dana taj intervju ismevajuci "novinara".
 

Back
Top