Dugo putovanje kroz pustinju

mari mari

Ističe se
Poruka
2.837
Polako se spremite i udjite u vjecitu pustinju

1.Jasete kamilu kroz siroko prostranstvo nepregledne pustinje.Jasete i dalje mada ste vec potpuno iscrpljeni.Sta biste rekli toj kamili koja vas sve vrijeme puta nosi:?:

2.Bas u trenutku kad ste pomislili da cete umrijeti od zedji ugledate divnu oazu.Ali neko je tamo stigao prije vas. Ko je taj drugi putnik:?:- ime osobe koju poznajete

3.U pustinji vrijeme sporo prolazi, cini vam se da je prosla vjecnost prije nego sto primjetite grad na horizontu.Konacno ste stigli tamo gdje ste i posli.Kako se osjecate dok se priblizavate krajnjem odredistu:?:

4.Doslo je vrijeme da se rastanete s kamilom koju ste jahali tako dugo.Samo sto ste vi sisli s te kamile, novi jahac je uskocio u sedlo.Ko je taj novi jahac:?:-ime osobe koju poznajete

p.s.vezano za nezavisnost u ljubavi
 
Polako se spremite i udjite u vjecitu pustinju

1.Jasete kamilu kroz siroko prostranstvo nepregledne pustinje.Jasete i dalje mada ste vec potpuno iscrpljeni.Sta biste rekli toj kamili koja vas sve vrijeme puta nosi:?:

2.Bas u trenutku kad ste pomislili da cete umrijeti od zedji ugledate divnu oazu.Ali neko je tamo stigao prije vas. Ko je taj drugi putnik:?:- ime osobe koju poznajete

3.U pustinji vrijeme sporo prolazi, cini vam se da je prosla vjecnost prije nego sto primjetite grad na horizontu.Konacno ste stigli tamo gdje ste i posli.Kako se osjecate dok se priblizavate krajnjem odredistu:?:

4.Doslo je vrijeme da se rastanete s kamilom koju ste jahali tako dugo.Samo sto ste vi sisli s te kamile, novi jahac je uskocio u sedlo.Ko je taj novi jahac:?:-ime osobe koju poznajete

p.s.vezano za nezavisnost u ljubavi

rekla bih joj, stani vishe konju jedan!!!:otkacio:

nema veze ko je, bice i za mene vode...;)

osecam se olakshano, uz komentar hvala qrcu...:mrgreen:

bash me zabole i za kamilu i za jahacha... bitno je da sam ja sjahala...:P
 
1- ajde mrcino, riknucemo oboje ako stanes
2- neki raspali politicar koga je pokupio helihopter i odvezao ga do oaze
3- do jaja, napicu se vode.... zamisli debila koji je sagradio ovde grad
4- seda neki nesrecnik kome sam zavaljao kamilu za kesh koji mi je potreban za avion da bi otishao iz te pustare u tri lepe...
 
temu ne razumem. to kao neki psiho-test?

sta ako kazem da bih ja jahala kamilu ali jedan mlooooooooogo neodoljiv i opak beduin bi tu kamilu vodio i hodao pored nas. meni bi bile vezane oci svilenim shalom. ruke vezane na ledjima. ne bih znala gde me vodi, niti bih ista pitala...
ne bih nista pitala ni kad bi me bacio sa svog ramena na ogromni krevet sa bezborj svilenih carsava i ogromnim baldahinom...
posle bi bili vodu iz te oaze i kupali se u jezeru....i tako to:P
 
Polako se spremite i udjite u vjecitu pustinju

1.Jasete kamilu kroz siroko prostranstvo nepregledne pustinje.Jasete i dalje mada ste vec potpuno iscrpljeni.Sta biste rekli toj kamili koja vas sve vrijeme puta nosi:?:

2.Bas u trenutku kad ste pomislili da cete umrijeti od zedji ugledate divnu oazu.Ali neko je tamo stigao prije vas. Ko je taj drugi putnik:?:- ime osobe koju poznajete

3.U pustinji vrijeme sporo prolazi, cini vam se da je prosla vjecnost prije nego sto primjetite grad na horizontu.Konacno ste stigli tamo gdje ste i posli.Kako se osjecate dok se priblizavate krajnjem odredistu:?:

4.Doslo je vrijeme da se rastanete s kamilom koju ste jahali tako dugo.Samo sto ste vi sisli s te kamile, novi jahac je uskocio u sedlo.Ko je taj novi jahac:?:-ime osobe koju poznajete



p.s.vezano za nezavisnost u ljubavi


ko u onim casopisima:whistling:
 
Polako se spremite i udjite u vjecitu pustinju

1.Jasete kamilu kroz siroko prostranstvo nepregledne pustinje.Jasete i dalje mada ste vec potpuno iscrpljeni.Sta biste rekli toj kamili koja vas sve vrijeme puta nosi:?:

Ajde micika, izdrzi josh malo, pa cemo obe imati koristi od toga.

2.Bas u trenutku kad ste pomislili da cete umrijeti od zedji ugledate divnu oazu.Ali neko je tamo stigao prije vas. Ko je taj drugi putnik:?:- ime osobe koju poznajete

Uh....prvo osoba koja mi je pala na pamet je moj bivshi dechko...i poprilichno me ljuti ta pomisao...:otkacio:


3.U pustinji vrijeme sporo prolazi, cini vam se da je prosla vjecnost prije nego sto primjetite grad na horizontu.Konacno ste stigli tamo gdje ste i posli.Kako se osjecate dok se priblizavate krajnjem odredistu:?:

Snazno. Izdrzala sam izazov. Jacha sam za josh jedno iskustvo.Osecam priliv samopouzdanja, i treba mi odmor.

4.Doslo je vrijeme da se rastanete s kamilom koju ste jahali tako dugo.Samo sto ste vi sisli s te kamile, novi jahac je uskocio u sedlo.Ko je taj novi jahac:?:-ime osobe koju poznajete

A ne ne ne..Nece tako moci. Ako je zauzeo oazu kamilu mi nece drpiti. Opet je u pitanju bivshi dechko, ali mu ne bih dala kamilu makar crkla. Kamila mi je bila verna ceo put, i ne dam je nikome!

p.s.vezano za nezavisnost u ljubavi

Kad ce reshenje?
 
Mari jel mozesh da mi poshaljesh reshenje na pp? Please :)

1- predstavlja tvoje traganje za pravom ljubavi... zivot je pustinja, kamila ti je keva...
2- oaza predstavlja neki raspali splav ili klub... covek na vodi ti je burazer ili cale, tvoj odgovor predstavlja odnos prema njima
3- grad predstavlja tvoj prvi sex i tvoj dozivljaj istog
4- nachin na koji si se oslobodila keve ili caleta i u kakvim ste odnosima sad

:dash::dash::dash: :banovati:
 
1- predstavlja tvoje traganje za pravom ljubavi... zivot je pustinja, kamila ti je keva...
2- oaza predstavlja neki raspali splav ili klub... covek na vodi ti je burazer ili cale, tvoj odgovor predstavlja odnos prema njima
3- grad predstavlja tvoj prvi sex i tvoj dozivljaj istog
4- nachin na koji si se oslobodila keve ili caleta i u kakvim ste odnosima sad

:dash::dash::dash: :banovati:

Joj sto si ti, hm, pametan, e nije to u pitanju...
 

Back
Top