НОВА ВЛАДА СРБИЈЕ ИМАЋЕ СВЕГА 28 МИНИСТАРСТАВА...

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Nova vlada od 28 ministarstava



BEOGRAD - Nova vlada će imati 28 ministarstava, od kojih će



- 14 pripasti Demokratskoj stranci,

- šest G17 Plus,

- pet koaliciji okupljenoj oko Socijalističke partije Srbije,

- a po jedno Srpskom pokretu obnove,

- Sandžačkoj demokratskoj partiji i

- Mađarskoj koaliciji,



javlja danas B92, pozivajući se na pouzdane izvore.






Potpredsednici vlade će biti


- Mlađan Dinkić,

- Božidar Đelić,

- Jovan Krkobabić i

- Ivica Dačić.



Vlada bi trebalo da ima nova ministarstva za prostorno planiranje i građevinu i za ljudska i manjinska prava, Ministarstvo za Nacionalni investicioni plan, a zadržaće Ministarstvo za Kosovo, piše u radnoj verziji Zakona o ministarstvima.
O tom zakonu bi parlament trebalo da počne raspravu sutra.



************************************************************************************



Па људи моји - ово је право лудило! 28 министарстава??? Да ли је то нормално за земљу са оволико становника??? Колико ће то још додатно да нас кошта???



Од оне мањине стално запослених људи ВЕЋИНА СУ СВАКАКО У РАЗНОРАЗНИМ ДРЖАВНИМ И ДРУГИМ "ОРГАНИМА" - ОВО ЈЕ СРАМОТА, има ли неко поређење са неком другом нормалном државом ???
 
A ja, zasto kod njih u menzi dzigerica kosta samo 80 din.?
Em primaju astronomske plate, em najnize cene hrane u kantini???

to ti je demokratski cenovnik :)

kafa u skupstinskom restoranu kojem rukovode demokrate je 5 dinara rakija 10 , komplet skupstinu castis sa 4000 dinara :mrgreen: a plate im od 100.000 dinara pa na vise . valjda su demokrate cule onu narodnu ko nije za sebe, nije ni za druge pa tako i postupaju :hahaha:
 
to ti je demokratski cenovnik :)

kafa u skupstinskom restoranu kojem rukovode demokrate je 5 dinara rakija 10 , komplet skupstinu castis sa 4000 dinara :mrgreen: a plate im od 100.000 dinara pa na vise . valjda su demokrate cule onu narodnu ko nije za sebe, nije ni za druge pa tako i postupaju :hahaha:


...ja se secam da su onomad svi poslanici ceo dan raspravljali o sampiti i izborili cenu od 30 dinara....najglasniji su, kao i obicno, bili radikali
 
to ti je demokratski cenovnik :)

kafa u skupstinskom restoranu kojem rukovode demokrate je 5 dinara rakija 10 , komplet skupstinu castis sa 4000 dinara :mrgreen: a plate im od 100.000 dinara pa na vise . valjda su demokrate cule onu narodnu ko nije za sebe, nije ni za druge pa tako i postupaju :hahaha:

I zbog te jeftinoce kradikali bojkotuju skupstinski restoran???
Nesto ih nisam cuo da se bune .
Verovatno zato sto su im usta stalno puna.
I zato sto je hleb 3 dinara.
 
Btw. ovo je ipak sramota, tolika minstarstva zato što svako treba da dođe na svoje.
Usput, ja ću se truditi da zaobilazim teme o socijalistima i BoTinim demokratama. Gajim žestoke, nazovimo ih, predrasude prema socijalistima i svima koji se s njima u hvataju u kolo zbog viših principa, socijalne pravde, Evrope, belog šengena, belog roblja, kofera... bilo čega.
Nisam i nema šanse da budem objektivna ako neku ideju-partiju-žvaku ne mogu da smislim kao u ovom slučaju.
 
Btw. ovo je ipak sramota, tolika minstarstva zato što svako treba da dođe na svoje.
Usput, ja ću se truditi da zaobilazim teme o socijalistima i BoTinim demokratama. Gajim žestoke, nazovimo ih, predrasude prema socijalistima i svima koji se s njima u hvataju u kolo zbog viših principa, socijalne pravde, Evrope, belog šengena, belog roblja, kofera... bilo čega.
Nisam i nema šanse da budem objektivna ako neku ideju-partiju-žvaku ne mogu da smislim kao u ovom slučaju.

Snajka, dodji u Srbiju pa pametuj, a ne iz Italije...:bye:
 
Mislim da je sramota sto Krkobabic nije ministar Omladine i sporta, jer kad Dusan Petrovic moze da bude ministar pravde, Jeremic premijer, Dacic ministar policije (valjda zbog iskustva u aferi kofer i prebijanju demonstranata) onda moze i Krkobabic omladine i sporta.


PS. Zamislite samo situaciju u kojoj bi Dacic bio izabran za ministra policije, recimo drugacijom skupstinskom vecinom, poa ne bi ga skidali sa B92 i sad ja ne treba da idem da ih gadjam jajima?
 
Btw. ovo je ipak sramota, tolika minstarstva zato što svako treba da dođe na svoje.
Usput, ja ću se truditi da zaobilazim teme o socijalistima i BoTinim demokratama. Gajim žestoke, nazovimo ih, predrasude prema socijalistima i svima koji se s njima u hvataju u kolo zbog viših principa, socijalne pravde, Evrope, belog šengena, belog roblja, kofera... bilo čega.
Nisam i nema šanse da budem objektivna ako neku ideju-partiju-žvaku ne mogu da smislim kao u ovom slučaju.

pa kad imas neprirodne koalicije 10 stranaka ovako nesto ti ne gine.
 
pa kad imas neprirodne koalicije 10 stranaka ovako nesto ti ne gine.

Totalno neprirodno: Vuk Drašković u tandemu sa Dačićem, pa stvarno... ili Čanak kao partner Mrkonjiću, a sve to uz blagoslov Dinkića, pa i ako je za Evropu i bolji život - brate mnogo je.
Međutim, Morrisone nije stvar samo u njima... evo jedno pitanje za tebe: Šešelj ili Nikolić? Ili je to, po tebi, nepostojeća dilema, pitanje kome nema mesta?
 
Možda sam ja ograničena ali samostalna vlada SRS, bi posle svega, po meni bi bila puno bolje, mnogo jasnije i poštenije rešenje. Jeste da se ni oni nisu odrekli bolida Šešelja, ali se jesu transformisali u demokrate.
Nekada moraš da se udaljiš da bi sagledao suštinu, a greške su i tada, naravno, moguće :mrgreen:

SRS NIJE zainteresovana za ucesce u vlasti na drzavnom nivou, ma kako to nekome zvucalo cudno!!!
Moze po gradovima i u lokalu, gde ima vecinu.
 

Back
Top