Ne pravi - pogresan

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Malo drugacije a? :)
Da li ste se nekad zapitali da li ste bas vi pravi za neku osobu? Ili vise gledate sopstveni licni interes i zabole vas da li ste vi najbolji izbor za nju/njega?

A ajd da slozimo i pricicu: :)
Bio jednom jedan... pa ja :mrgreen: :lol: I pre vise od 10 godina imadoh ja jednu curu. I mi se sakli :lol: skoro svaki bozji dan :heart:... i to tako godinu dana. I sve super :ok:... nismo se nikad opterecivali sa pricama o vezi i gloopostima nikad se nismo definisali. Ali jednog dana ona zapocne prvo izokola pa sve konkretnije i konkretnije price o "buducnosti" :roll: I onda jednog dana kaze "Ako me ne zelis pusti me da idem, meni vreme ide" :eek: :neutral: A ja balavac nit vojsku odradio, nit faks zavrsio, nit posla, krizne godine. Ona nije mogla da mi kaze ne to smo znali i ja i ona. Ja sam naravno mislio jos dugo samo da je drzim pored sebe kao kres semu ne razmisljajuci o nicemu ali su me te njene reci jele i jele i ipak sam bio zakljucio da je ipak za njeno dobro bolje da je pustim... tj da ja nisam taj pravi za nju. I tesko mi je bilo da je pustim ali smo ipak porazgovarali i ja sam nju pustio i rekao da nadje sebi nekog drugog i ja otisao u vojsku. Itd...

Da li bi vi pustili neku osobu da shvatate da niste pravi za nju tj da bi je upropastili da ostane sa vama?
 
Мхм.. интересантна тема..:)

И сада ће сви да навале да испричају како су себични и како би некога упропастили? :lol:

Овде смо сви фини Зоро. :mrgreen:
 
Malo drugacije a? :)
Da li ste se nekad zapitali da li ste bas vi pravi za neku osobu? Ili vise gledate sopstveni licni interes i zabole vas da li ste vi najbolji izbor za nju/njega?

A ajd da slozimo i pricicu: :)
Bio jednom jedan... pa ja :mrgreen: :lol: I pre vise od 10 godina imadoh ja jednu curu. I mi se sakli :lol: skoro svaki bozji dan :heart:... i to tako godinu dana. I sve super :ok:... nismo se nikad opterecivali sa pricama o vezi i gloopostima nikad se nismo definisali. Ali jednog dana ona zapocne prvo izokola pa sve konkretnije i konkretnije price o "buducnosti" :roll: I onda jednog dana kaze "Ako me ne zelis pusti me da idem, meni vreme ide" :eek: :neutral: A ja balavac nit vojsku odradio, nit faks zavrsio, nit posla, krizne godine. Ona nije mogla da mi kaze ne to smo znali i ja i ona. Ja sam naravno mislio jos dugo samo da je drzim pored sebe kao kres semu ne razmisljajuci o nicemu ali su me te njene reci jele i jele i ipak sam bio zakljucio da je ipak za njeno dobro bolje da je pustim... tj da ja nisam taj pravi za nju. I tesko mi je bilo da je pustim ali smo ipak porazgovarali i ja sam nju pustio i rekao da nadje sebi nekog drugog i ja otisao u vojsku. Itd...

Da li bi vi pustili neku osobu da shvatate da niste pravi za nju tj da bi je upropastili da ostane sa vama?
Nema tu držanja i puštanja, ponašamo se kako nam odgovara i sve u redu,
ako ne odgovara to je to, gotovo. Čim krene neko siljenje i sl. ode sve u p.m.
Ne valja se opterećivati treba pustiti da sve ide svojim tokom.

Zoro, mislim da je veza pukla u trenutku kada je ona izgovorila:
Ako me ne zelis pusti me da idem, meni vreme ide.
A da te je samo pitala da li ti nju želiš, i da je sačekala da se i u tebi iskristališe to što
bi se možda iskristalisalo : ), možda bi sve bilo u redu... Ovako, mačku o rep.
Veze i pucaju u tim godinama najviše zbog nezrelosti, kasnije jer ljudi postanu namćori. :mrgreen:
 
Malo drugacije a? :)
Da li ste se nekad zapitali da li ste bas vi pravi za neku osobu? Ili vise gledate sopstveni licni interes i zabole vas da li ste vi najbolji izbor za nju/njega?

A ajd da slozimo i pricicu: :)
Bio jednom jedan... pa ja :mrgreen: :lol: I pre vise od 10 godina imadoh ja jednu curu. I mi se sakli :lol: skoro svaki bozji dan :heart:... i to tako godinu dana. I sve super :ok:... nismo se nikad opterecivali sa pricama o vezi i gloopostima nikad se nismo definisali. Ali jednog dana ona zapocne prvo izokola pa sve konkretnije i konkretnije price o "buducnosti" :roll: I onda jednog dana kaze "Ako me ne zelis pusti me da idem, meni vreme ide" :eek: :neutral: A ja balavac nit vojsku odradio, nit faks zavrsio, nit posla, krizne godine. Ona nije mogla da mi kaze ne to smo znali i ja i ona. Ja sam naravno mislio jos dugo samo da je drzim pored sebe kao kres semu ne razmisljajuci o nicemu ali su me te njene reci jele i jele i ipak sam bio zakljucio da je ipak za njeno dobro bolje da je pustim... tj da ja nisam taj pravi za nju. I tesko mi je bilo da je pustim ali smo ipak porazgovarali i ja sam nju pustio i rekao da nadje sebi nekog drugog i ja otisao u vojsku. Itd...

Da li bi vi pustili neku osobu da shvatate da niste pravi za nju tj da bi je upropastili da ostane sa vama?

Uz neke znatnije izmene amigo ovo bi moglo da se opeva kao onaj klasični narodnjak "...ovo je priča života moga...", na žalost...:rumenko:
 
To je samo jedna pricica... od milion slicnih pricica sto se svaki dan desavaju. ;)
No da li bi ti neku namerno i svesno shebao, cak i da ti se svidja?

Ne, dovoljno me poznajes da mozes i sam da zakljucis to, ne, ni onda nije bilo namerno, desilo se, svako svojim putem. Bez klasicnog rastanka, samo razlaz...
Nadao sam se da ce bez mene bolje proci u zivotu, ali po mnogo cemu nije ispalo tako...o meni se vec dovoljno zna...da "cvetam" ne bi ni bio ovde medju vama...:(
Ma ima ovde dobrih ljudi, zato se lako navucemo na ovo i mi koji smo :(...
 
Onda: "Dragi, suviše sam dobra za tebe?" :roll:

Šalim se, bre, Zoro. :lol:
Imala sam... hm... situaciju, u kojoj sam bila svesna da nismo jedno za drugo, ali ne iz istih razloga koje si ti naveo.

Pa da razlozi nisu bitni za temu. Mislim moze biti milion razloga. Eto nezrelost je jedan, nemanje para drugi, recimo da zivite daleko jedno od drugog moze biti treci, ma ko zna kakvih razloga moze biti sve. ;)

Al nije bitno bitno je da li bi vi svesno i namernog nekog zeznuli da pati zbog vas i vase zelje?
 
to postizu dugotrpnim radom i mukotrpnim samoodricanjem... prokletstvo... jeste lepa tema... i dosta cesto necemo sami sebi da priznamo da je tako... jednom mi je jedna devojka priznala nesto slicno... al' je na kraju i rekla: 'ali mi ti ipak trebas'... sto nije bilo bas fer, al' je bar bilo iskreno... takva je situacija bila... i ja sam bio tu za nju kad je trebalo... ovo nije povezano sa onim sto sad mislite... elem... hteo sam nesto drugo da vas pitam... jel moze neko veceras da da dva u poluvremenu? bilo bi jako lepo... al', tesko... ispostovace rikan vas ipak... cisto da se upise...
 
Malo drugacije a? :)
Da li ste se nekad zapitali da li ste bas vi pravi za neku osobu? Ili vise gledate sopstveni licni interes i zabole vas da li ste vi najbolji izbor za nju/njega?

A ajd da slozimo i pricicu: :)
Bio jednom jedan... pa ja :mrgreen: :lol: I pre vise od 10 godina imadoh ja jednu curu. I mi se sakli :lol: skoro svaki bozji dan :heart:... i to tako godinu dana. I sve super :ok:... nismo se nikad opterecivali sa pricama o vezi i gloopostima nikad se nismo definisali. Ali jednog dana ona zapocne prvo izokola pa sve konkretnije i konkretnije price o "buducnosti" :roll: I onda jednog dana kaze "Ako me ne zelis pusti me da idem, meni vreme ide" :eek: :neutral: A ja balavac nit vojsku odradio, nit faks zavrsio, nit posla, krizne godine. Ona nije mogla da mi kaze ne to smo znali i ja i ona. Ja sam naravno mislio jos dugo samo da je drzim pored sebe kao kres semu ne razmisljajuci o nicemu ali su me te njene reci jele i jele i ipak sam bio zakljucio da je ipak za njeno dobro bolje da je pustim... tj da ja nisam taj pravi za nju. I tesko mi je bilo da je pustim ali smo ipak porazgovarali i ja sam nju pustio i rekao da nadje sebi nekog drugog i ja otisao u vojsku. Itd...

Da li bi vi pustili neku osobu da shvatate da niste pravi za nju tj da bi je upropastili da ostane sa vama?

Smrc...smrc al' si me sad raznezio sa ovim...:cry:

Sta je to sto je pravo za nekog..i kako znamo da bas mi nismo pravi za nekoga...koga ne poznajemo dovoljno....
Za ljubav je potrebno tako malo...a ako te neko cini srecnim...i tesko ti je pustiti ga...onda ne treba uopste razmisljati o tome...
Ja pustam i teram od sebe osobe koje me cine tuznom..i nesrecnom pored kojih se ne osecam prijatno...sa kojima nemam iste poglede na svet...
u suprotnom slucaju..mozda je to sebicno...ali cinim sve da ta osoba bude kraj mene...
da je bolje upoznam...da nasa veze ne bude opterecenje ni za jednu stranu..
Zivim zivot..i ne zelim da sebe pitam zasto to nisam uradila...jer tada ipak bude kasno...:sad2::eek:
 
blah..pravi, pogresni..
nekad sam imala tu detinju aroganciju i davala sebi slobodu da procenjujem dal sam za nekog prava ili pogresna..vise ne..
a i to, ta recenica..ako nisam za tebe prava, pusti me da idem..to je tako...kao da si dete, pa nisi u stanju sam da odes..a osecas da to nije to..pa kao molis nekog drugog da donese odluku...:neutral::thumbdown:
 
Pa sta to znaci biti pravi ili prava Mos biti pravi u pogresno vreme i sta onda? Vreme ne mozes ispraviti a pravi ces i dalje ostati ali vrlo verovatno sam i u saznanju da si bio nekom pravi i ta osoba takodje prava za tebe i opet da ne budete zajedno
Ma sve je to tako komplikovano ustvari
kad nadjes pravo ako je pravo pa i pogresno vreme ostace pravo a ako nije onda joj
 

Back
Top