FEELINGS...

Hmmm...razmisljam :D Do sada su mi svi bikovi ispoljili osecanja? Bas ispoljili...na kub! :) Ali skorpije su ih krile kao zmija noge! Strasno! To me uzasava! Ja sam inace jarac, i licno ne krijem osecanja, ali kad dobro razmislim svi moji prijatelji jarcevi kriju... Cudan je svet astrologije... Po meni, vodolije ispoljavaju osecanja! Da, u pravu si za ribe, ali tu su jos i device. Bar po meni.
 
Jarac sam u horoskopu i ne ispoljavam osecanja.Cini mi se da nikad ni jednom muskarcu necu reci "volim te"...Cak i kad to zelim da kazem,ne da mi se...Ribe i bikovi "volim te" izgovaraju isto kao i "dobar dan"...
 
Hmm, na taj nacin, nekako mi tesko pada da izgovorim te reci, zato sto znam da ce mi obcno biti uzvraceno i onda onaj deo put neznosti i romantike...a to mrzim, jer se osecam skroz blentavo...Ali ako stvarno hocu, mogu to da uradim, samo treba da mi je dovoljno stalo. I onda ljudi zaista znaju sta osecam prema njima a sta ne. A recimo ako device, vodolije i bikovi previse koriste te reci, one gube svoje znacenje...
 
Anonymous:
sa devicinim osecanjima ni ona sama nije nacisto, te i u retkim prilikama kada ih pokaze ostaje pitanje koliko su stvarna.
Jedna Devica
sto bre jadna.
a ko je nacisto sa svojim osecanjima, ja takvu osobu jos nisam upoznala ne zavisno od znaka.
mozda ih pokazuju u retkim sitacijama, sto je to nesto tako posebno.
 
ja sam jarac 8) u pocetku veze jako krijem emocije,kao "zmija noge",jednostavno ne prepustam se odmah,vec mi je za to potrebno vreme jer se plasim da ne pogresim,ne zeznem se,dok shvatim kakva je ta osoba zapravo,a posle sve prsti od izliva neznosti,grrrrrrrr :lol: 8) :wink: tada sam opasna po zivot :twisted:
 

Back
Top