FEELINGS...
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: FEELINGS...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    The heaven filled with joy, happines, love and luck
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano FEELINGS...

Sta mislite, koji znakovi izrazavaju svoja prava osecanja prema nekome, a koji ih kriju?

Aktivan član Tamigo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Rakovi ispoljavaju ops: , a po meni ih bikovi kriju, nikada ti nece reci VOLIM TE vec ce ti to pokazivati na neki drugi nacin, pa ti razmisljaj.

annnais
    Guest

Podrazumevano

kriju-jarac,lav,
    ispoljavaju-ribe,vage,blizanci,ovnovi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Hmmm...razmisljam Do sada su mi svi bikovi ispoljili osecanja? Bas ispoljili...na kub! Ali skorpije su ih krile kao zmija noge! Strasno! To me uzasava! Ja sam inace jarac, i licno ne krijem osecanja, ali kad dobro razmislim svi moji prijatelji jarcevi kriju... Cudan je svet astrologije... Po meni, vodolije ispoljavaju osecanja! Da, u pravu si za ribe, ali tu su jos i device. Bar po meni.

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Jarac sam u horoskopu i ne ispoljavam osecanja.Cini mi se da nikad ni jednom muskarcu necu reci "volim te"...Cak i kad to zelim da kazem,ne da mi se...Ribe i bikovi "volim te" izgovaraju isto kao i "dobar dan"...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Hmm, na taj nacin, nekako mi tesko pada da izgovorim te reci, zato sto znam da ce mi obcno biti uzvraceno i onda onaj deo put neznosti i romantike...a to mrzim, jer se osecam skroz blentavo...Ali ako stvarno hocu, mogu to da uradim, samo treba da mi je dovoljno stalo. I onda ljudi zaista znaju sta osecam prema njima a sta ne. A recimo ako device, vodolije i bikovi previse koriste te reci, one gube svoje znacenje...

Guest

Podrazumevano

sa devicinim osecanjima ni ona sama nije nacisto, te i u retkim prilikama kada ih pokaze ostaje pitanje koliko su stvarna.
    Jedna Devica

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    sa devicinim osecanjima ni ona sama nije nacisto, te i u retkim prilikama kada ih pokaze ostaje pitanje koliko su stvarna.
    Jedna Devica
    sto bre jadna.
    a ko je nacisto sa svojim osecanjima, ja takvu osobu jos nisam upoznala ne zavisno od znaka.
    mozda ih pokazuju u retkim sitacijama, sto je to nesto tako posebno.

mala garava
    Guest

Podrazumevano d

ja sam jarac 8) u pocetku veze jako krijem emocije,kao "zmija noge",jednostavno ne prepustam se odmah,vec mi je za to potrebno vreme jer se plasim da ne pogresim,ne zeznem se,dok shvatim kakva je ta osoba zapravo,a posle sve prsti od izliva neznosti,grrrrrrrr 8) :wink: tada sam opasna po zivot

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Joj, kad pominjemo to.mene zaista nekad strefi napad neznosti,onda svako pored mene biva...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana-Marija
    Jarac sam u horoskopu i ne ispoljavam osecanja.Cini mi se da nikad ni jednom muskarcu necu reci "volim te"...Cak i kad to zelim da kazem,ne da mi se...Ribe i bikovi "volim te" izgovaraju isto kao i "dobar dan"...
    ista ja

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •