buducnost odnosa

vec odavno sve stvari koje su do zadnjih pae godina bile cudne i glupave ,,, sada su u samom vrhu mode i vaznosti...tako da buducnost odnosa zasnivace se na sasvim virtualnim metodama...uzas..nema vise prirodnosti u ljudima..
 
vec odavno sve stvari koje su do zadnjih pae godina bile cudne i glupave ,,, sada su u samom vrhu mode i vaznosti...tako da buducnost odnosa zasnivace se na sasvim virtualnim metodama...uzas..nema vise prirodnosti u ljudima..

obrazlozi ti to...

mis'im.. ja nisam neprirodna..
uopste ne razumem sta si zeleo/la reci
 
pa ja na osnovu ove teme...buducnost odnosa..a procitah i virtualnost u necijim misljenjima....eto primera...vidi tvoj avatar...vec postajemo kompijuterski zavisnici...tako ce se i nase veze svoditi na virtualnost....slacemo poljupce jedni drugima..putem kompa...i sve ostalo...deca ce se praviti po narudzbini..i kakve bi mi voleli da imamo...i.t.d.
 
ja jesam kompjuterski ovisnik (gooodinama vec)
volim sf, otud avatar

zar nije komunikacija bitna u odnosima/vezama?
zar nam internet ne omogucava da bude intenzivnija i znajacno dostupnija?
 
da...i ja to postajem..i ja to podrzavam...ali nisam bas najsrecniji...videti svu ovo civilizaciju kako se krece ka progresnoj programaciji zivljenja...nisam za to...ovde gde sam ja ispiti se daju od kuce sa skype sistemom i tako jos mnogo toga...izgubih smo cari naturalizacije...takvi ce nam i odnosi biti ubrzo...
 
nesrecan si zbog 'kretanja ka pogresnoj programaciji zivljenja'
toga ima kol'ko hoces...
nekako je skroz jednostavno naci razloge za 'biti nesrecan'
budi umetnik, pa nadji lepe strane toga svega..
u krajnjem slucaju, niko i ne zna gde nas to vodi...
 
vodi nas u savremenost...u novi svetski poredak...meni to ne odgovara...sve je to smislio neko,,,zbog necega...ima tu dosta pozitivnosti ne mogu da kazem..ali mnogo vise negativnosti..i to ce se vrlo brzo odraziti na opstanak ovog sveta...BITI UMETNIK...biti reka a ne lutati..biti oblak a ne kisiti..biti sunce a ne sijati...to je ta fora...sta god da si ..nema vise nikakve vrednosti...
 

Back
Top