Proslost - STA SAD ???

nespresso

Početnik
Poruka
14
NPR. Sredili ste svoj zivot, pored sebe imate osobu koju volite i onda jednog dana, neocekivano, naletite na osobu sa kojom ste prvi put imali seksualne odnose i bas u toj situaciji ostanete nasamo sa tom osobom i nekim cudom morate da provedete par sati zajedno. Da li bi ste se "prisetili" starih dana?
 
NPR. Sredili ste svoj zivot, pored sebe imate osobu koju volite i onda jednog dana, neocekivano, naletite na osobu sa kojom ste prvi put imali seksualne odnose i bas u toj situaciji ostanete nasamo sa tom osobom i nekim cudom morate da provedete par sati zajedno. Da li bi ste se "prisetili" starih dana?

Nikada nisam mostove za sobom rusio..
I predjem ponovo nekad preko nekog mosta..
Osvezim secanje...lepo je to.
 
NPR. Sredili ste svoj zivot, pored sebe imate osobu koju volite i onda jednog dana, neocekivano, naletite na osobu sa kojom ste prvi put imali seksualne odnose i bas u toj situaciji ostanete nasamo sa tom osobom i nekim cudom morate da provedete par sati zajedno. Da li bi ste se "prisetili" starih dana?

ne.

ps citav taj...koncept ono...veze s mozgom nema...osim ako to nije bilo prije npr. dvije nedelje,
a ti u medjuvremnu sredio/la zivot i tako to... :lol::lol::lol:
 
NPR. Sredili ste svoj zivot, pored sebe imate osobu koju volite i onda jednog dana, neocekivano, naletite na osobu sa kojom ste prvi put imali seksualne odnose i bas u toj situaciji ostanete nasamo sa tom osobom i nekim cudom morate da provedete par sati zajedno. Da li bi ste se "prisetili" starih dana?

da danas vidim tog tipa ne znam mislim da ne bi mogla da odolim.......:neutral:
 
Bar sam uradio jedno "dobro -lose" delo. Sve sam vas setio na te blesave trenutke kada je sve to bilo mnogo naivnije nego sada. Ali jos gore od toga podseti sam vas na osobe..... Jeste premotali filmove u glavicama? Sta sada kazete na sve ovo?
 
Pa tebi (bilo kome od vas) je bio prvi put? Sigurno da vam je nesto znacilo. Inace bi se kresnuli sa nekom drugom osobom zar ne?

sve je to fino, al jbga - vrijeme...prolazi, ljudi se mijenjaju, a kad kazes "sredio zivot"
valjda mislis na to da si pronasao nekog tko ti zaista odgovara, koga VOLIS etc. etc....
i sad ces to sve dovesti u pitanje zbog tamo nekog od prije koliko - 15...20...10 god...?
vala bas.

sorry, to sto ti pricas nema veze sa stvarnoscu, nema ni s "romantikom"
to spada u domen neceg...treceg? :think:
 
Poslednja izmena:
moj prvi seks je bio sa fantasticnim deckom koga sam volela i koji je mene mnogo voleo. bili smo u vezi oko 3 godine (na kraju neki prekidi..manje vise 2,5 godine) i prekinula sma s anjim onda kada sam ga prerasla i kada sam pocela da shvatam da mi vise nije izazov kakav je bio. danas, kad se sretnemo, osmesi od uva do uva, kafica..ispricamo se kao dragi prijatelji. on sada ima divnu dobru zenu i srecan je.
nikada ne bih imala seks sa njim opet. ne zato sto je bilo lose (naprotiv) vec zato sto kad se jednom ugasila ta neka iskrica, ugasila se zauvek. ostalo je jedno jako drago secanje, ostalo je jako lepo ivisoko misljenje o njemu kao coveku, ostala su prozivljena razna stanja sa njim...ali to je sve..ostala je ta negde neka ljubav samo kao trag i secanje d aje postojala, da je bila prava, duboka i iskrena. ali se zavrsila. ugasila. to tako mora da bude.
 
Definitivno se ne pridaje nikome poseban znacaj ali ne mogu a da ne dam komentar da je zenskoj vecini ovde ipak sve to stvar statistike, a uvek ali UVEK su muskarci optuzeni za lupanje recki. Kapiram da na ovom forumu bar pripadnice "lepseg pola" nisu ono kavim se predstavljaju. Emocije, neznosti,bla bla... Sve je to zvaka... Skroz su iste po pitanju seksa kao i muskarci... a odavno sam shvatio da muskrci ipak imaju vise emocija, paznje i neznost od tzv. "lepseg pola".

Pa nije za dzabe:
"Zenska cud je svakojaka. Hiljadu ce promjeniti vjera, da ucini sto je srcu drago."

Ipak... ne mozes bez njih a ne mozes da ih ......... :dash:
 
Definitivno se ne pridaje nikome poseban znacaj ali ne mogu a da ne dam komentar da je zenskoj vecini ovde ipak sve to stvar statistike, a uvek ali UVEK su muskarci optuzeni za lupanje recki. Kapiram da na ovom forumu bar pripadnice "lepseg pola" nisu ono kavim se predstavljaju. Emocije, neznosti,bla bla... Sve je to zvaka... Skroz su iste po pitanju seksa kao i muskarci... a odavno sam shvatio da muskrci ipak imaju vise emocija, paznje i neznost od tzv. "lepseg pola".

Pa nije za dzabe:
"Zenska cud je svakojaka. Hiljadu ce promjeniti vjera, da ucini sto je srcu drago."

Ipak... ne mozes bez njih a ne mozes da ih ......... :dash:

sta rece?
aj nek mi neko...prevede - pogubih "nit" kod "kapiram..." :lol:
 

Back
Top