za DR
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: za DR

Guest

Podrazumevano za DR

da li postoji bolest plavog jezika? da li je moguce da poplavi celo telo pa cak i zubi? koji je uzrok? unapre hvala!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Jeli se vi to malcice salite samnom?!
    Na sta vam ovo lici...nije ovo 1000 zasto,1000 zato!

Guest

Podrazumevano za DR

to nije nikakva sala!!! druga je stvar ako to vama nije poznato nece vas zbog toga manje ceniti na forumu, a i to je realnost!! devojka je jedna imala takve simptome i nazalost preminula. neozbiljnost doktora !!draga moja ocekujem da stavite KATANAC hvala

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: za DR

Citat Original postavio Anonymous
    da li postoji bolest plavog jezika? da li je moguce da poplavi celo telo pa cak i zubi? koji je uzrok? unapre hvala!
    Takva bolest ne postoji, ali moze postojati plavi jezik i plave usne, sto se strucno zove cijanoza, a ajavlja se kod nekih , najcesce urodjenih srcanih mana, ili nekih oboljenja pluca. Toliko ja znam, pozdrav.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

to nije nikakva sala!!! druga je stvar ako to vama nije poznato nece vas zbog toga manje ceniti na forumu, a i to je realnost!! devojka je jedna imala takve simptome i nazalost preminula. neozbiljnost doktora !!draga moja ocekujem da stavite KATANAC hvala
    Ono sto vi spominjete,pogotovo opis simptoma je sala...svaki lekar zna za cijanozu!!
    A cijanoza nije plavetnilo zuba...zato sam i pitala da li se salite...za cijanozu zna svaki student medicine a ne lekar...
    Moze biti uzrokovano razlicitim vrstama srcanih oboljenja,te pulmonalnih oboljenja...naravno komplikovanije je sve ako se radi o osobi mladjeg doba bez prethodne istorije takve bolesti a vrlo cesto kod mladjih osoba se desavaju zbog nekih urodjenih anomalija naprasne smrti a za to se sazna nazalost tek na obdukacionom stolu,to cak ni ta osoba nekad ne zna.
    Sta god bilo u pitanju nikada ali nikada ne postoji stanje u kome poplave zubi!!!Jedino ako se nadjete kod stomatologa koji vam da tableticu za otkrivanje na koji nacin perete zube.
    Ako vec zelite da saznate o necemu nesto vise onda se bar potrudite da pitanje postavite kako treba.

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dr
    Ono sto vi spominjete,pogotovo opis simptoma je sala...svaki lekar zna za cijanozu!!
    A cijanoza nije plavetnilo zuba...zato sam i pitala da li se salite...za cijanozu zna svaki student medicine a ne lekar...
    Moze biti uzrokovano razlicitim vrstama srcanih oboljenja,te pulmonalnih oboljenja...naravno komplikovanije je sve ako se radi o osobi mladjeg doba bez prethodne istorije takve bolesti a vrlo cesto kod mladjih osoba se desavaju zbog nekih urodjenih anomalija naprasne smrti a za to se sazna nazalost tek na obdukacionom stolu,to cak ni ta osoba nekad ne zna.
    Sta god bilo u pitanju nikada ali nikada ne postoji stanje u kome poplave zubi!!!Jedino ako se nadjete kod stomatologa koji vam da tableticu za otkrivanje na koji nacin perete zube.
    Ako vec zelite da saznate o necemu nesto vise onda se bar potrudite da pitanje postavite kako treba.
    Ma, koleginice draga, ja ne razgovaram sa vama uopste, ako to niste primetili, vec odgovaram ljudima koji pitaju, ono sto ja znam. Covek koji je pitao nije lekar i ne zna sta je cijanoza.Zube nisam ni pomenula, ako ste [procitali.
    Prema tome, prestanite da replicirate meni, jer se ja vama ni ne obracam. Neka ljudi sami procene cije ce misljenje uvaziti.
    Ne razumem, zasto se nalazite toliko licno povredjeni.
    NE OBRACAM SE VAMA I NE ZELIM DA ODMERAVAM ZNANJE SA VAMA I DA SE PREPUCAVAM.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ja se nisam Vama ni obratila,pogledajte malo bolje na ciji post sam replicirala jedino ako vi ne ucestvujete kao gost.

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja se nisam Vama ni obratila,pogledajte malo bolje na ciji post sam replicirala jedino ako vi ne ucestvujete kao gost.
    Svaki moj odgovor ste replicirali. Nema potrebe.Opet vam kazem,da mi nije namera prepucavanje.Neka kaze ko sta zna, a ljudi koji pitaju ce birati sta ce uvaziti a sta ne.

REALNA
    Guest

Podrazumevano za dr

Ma daj, ne mogu da verujem da se visoko obrazovani ljudi svadjaju preko foruma? Zar vi ocekujete da cete biti vise cenjene ako vise strucnih naziva napisete, a pritom oni koji citaju nemaju pojma o cemu se radi
    I gresite ako mislite da mi ovde znamo koja od vas dve bolje zna i koja je bolje odgovorila pa da odaberemo! NAprotiv, bili bi sigurniji kada bi vasa misljenja bila usaglasena.
    Moj vam je savet da prekinete s takvim ponasanjem, zbog vas i zbog nas kojima je potrebna vasa pomoc, a ne svadjanje!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Potpuno se slazem sa vama,medjutim ako malo bolje pogledate videcete da ova tema nije nesto gde smo se sukobile nego su neke druge teme bile u pitanju...no,to sad nije ni vazno.

Ja cu svaki put vrlo ostro braniti ono sto je moja struka,pa neka to bude i kolega ako mislim da nije u pravu ja cu to reci.Mislim da to ne bi trebalo da vam smeta.
    Pozdrav!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Olja_is_back
    Svaki moj odgovor ste replicirali. Nema potrebe.Opet vam kazem,da mi nije namera prepucavanje.Neka kaze ko sta zna, a ljudi koji pitaju ce birati sta ce uvaziti a sta ne.
    Olja jesi li i ti doktorka???

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •