...analna "prevara" da ili ne...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...mene sad zanima , poshto sam veliki borac protiv analnog sexa, nije da ga ne volim nego jednostavno osetjam da je to neshto hrdjavo, daklem zanima me da li je, ako moja "cura" ima analni sex sa drugim tipom ili tipovima, a sve to dok je samnom u vezi, to vid prevare kao i svaki drugi, obzirom da sam ja protivnik toga i ne pruzzam joj ga, ili je to neshto drugo...
...i kako nazvati taj njen akt ako nije prevara, ipak je imala razmenu telesnih technosti sa drugim mushkarcem, mozzda moderno opushtanje sa strane, ili je to jedan normalan odnos u toku notji...?:rumenko:
 
Već smo diskutovali o ovome. Ponavljaš se. Izgleda da si gori čak i od mene, ako je to uopšte moguće.
...nije valjda bila...:eek:

prevara ili ne..
nije ni važno, šta bi jedan pošten momčić tražio sa žemskom koja se.. čuka u ankicu?
..he pa obichno pitam " curu" pre netgo shto podjemo , da li voli analni sex, e, a ova me zbrzila neshto pa je nisam ni pit'o, a sad je vetj volim vishe nego shto sam protiv njenih poriva i navk'o sam da zzivim s' tim, nego me zezaju komshije, kazzu da me vara, a ja nisam pametan...
...mozzda sam samo mlogo tolerantan, mozzda treba da je pesmom ubedim da grshi to za ankicu...ma nisam pametan...:rumenko:
 
...mene sad zanima , poshto sam veliki borac protiv analnog sexa, nije da ga ne volim nego jednostavno osetjam da je to neshto hrdjavo, daklem zanima me da li je, ako moja "cura" ima analni sex sa drugim tipom ili tipovima, a sve to dok je samnom u vezi, to vid prevare kao i svaki drugi, obzirom da sam ja protivnik toga i ne pruzzam joj ga, ili je to neshto drugo...
...i kako nazvati taj njen akt ako nije prevara, ipak je imala razmenu telesnih technosti sa drugim mushkarcem, mozzda moderno opushtanje sa strane, ili je to jedan normalan odnos u toku notji...?:rumenko:

Pa ***. znas kako, ... nije da sam ozbiljno svatio pitanje. Sve sto je analno to je i moderno, a sto ako te prevari sa 2 frajera posto joj ti ne pruzas threesome... mislim, ne mozes sam da zamenis, jeli, sem ako si Indijski bog, dvojicu, pa ode u komsiluk, oces da je docekas sa tortom i da prebrises kucu dok ovi brisu patos sa njom ili... eh jesi ti neki papucar?:???: jos pitam, a:???:?:???:
 
Poslednja izmena:
...mene sad zanima , poshto sam veliki borac protiv analnog sexa, nije da ga ne volim nego jednostavno osetjam da je to neshto hrdjavo, daklem zanima me da li je, ako moja "cura" ima analni sex sa drugim tipom ili tipovima, a sve to dok je samnom u vezi, to vid prevare kao i svaki drugi, obzirom da sam ja protivnik toga i ne pruzzam joj ga, ili je to neshto drugo...
...i kako nazvati taj njen akt ako nije prevara, ipak je imala razmenu telesnih technosti sa drugim mushkarcem, mozzda moderno opushtanje sa strane, ili je to jedan normalan odnos u toku notji...?:rumenko:

Да би се на ово питање одговорило, потребна је једна озбиљна анализа...
 
...mene sad zanima , poshto sam veliki borac protiv analnog sexa, nije da ga ne volim nego jednostavno osetjam da je to neshto hrdjavo, daklem zanima me da li je, ako moja "cura" ima analni sex sa drugim tipom ili tipovima, a sve to dok je samnom u vezi, to vid prevare kao i svaki drugi, obzirom da sam ja protivnik toga i ne pruzzam joj ga, ili je to neshto drugo...
...i kako nazvati taj njen akt ako nije prevara, ipak je imala razmenu telesnih technosti sa drugim mushkarcem, mozzda moderno opushtanje sa strane, ili je to jedan normalan odnos u toku notji...?:rumenko:

ti to zzzzzz...naravno da je prevara.....
 
Da, zaista :eek:...neverovatna transformacija, pitam se ima li to svoju "dublju pozadinu"...:???: Mislim pozadinu znam da ima, ali...

Mislis da je njojpozadina na epoodnice? Inace, moram da ti kazem da je ako ti je to devojka savetujes da ne menja avatar, jer je niko nece startovati dok god taj stoji... odlicno, ja cu ako budem imao curu koja posecuje forum da joj iso stavim neke bbe na atavar, da se ne vidi kakvu ima pozad zadnji trup i udove:ok:
 
Mislis da je njojpozadina na epoodnice? Inace, moram da ti kazem da je ako ti je to devojka savetujes da ne menja avatar, jer je niko nece startovati dok god taj stoji... odlicno, ja cu ako budem imao curu koja posecuje forum da joj iso stavim neke bbe na atavar, da se ne vidi kakvu ima pozad zadnji trup i udove:ok:

Nisi dobro razumeo :), Parka je nasa, pa i moja drugarica s foruma, iz nekih ranijih postova znam da ima "dobru pozadinu" :rumenko:, a ne zato sto mi je... :rumenko:, mada verujem da se njenom decku to dopada, a kome se ne bi dopalo... :rumenko:
Ma sta ce ti cura na forumu, zaintrigiraj ti nju nekim drugim aktivnostima, mozda bas ovim u skladu sa temom...;) :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top