PITER FEJT POKAZAO DA SU SRBI BEZOPASNI I NECENJENI

nesko101

Elita
Poruka
18.162
Специјални представник Европске уније на Космету Питер Фејт изразио је очекивање да ће све земље региона, укључујући и Црну Гору, "што пре" признати незавиност Космета.
Он је оценио да признање независности Космета "можда не би било пријатељски акт према Београду, али би допринело стабилности у региону".
Фејт је, међутим, изразио уверење да црногорско признање независности Космета неће изазвати "крупне последице".
Према речима званичника ЕУ, Србија би, у случају да Црна Гора призна Космет, можда повукла свог амбасадора из Подгорице.
"И то је све", додао је Фејт.
Šta reći na ovo kad se zna da sadašnja vlast sa DS na čelu nema ama baš ništa što može da zabrine Srpske neprijatelje koji rasturaju Srbiju kao i prijatelje koji još nisu priznali Kosovo tako da deo Srbije sa DS-om na čelu postaje samoj sebi neprijatelj zahvaljujući pohlepi za vlašću koja je postala bitnija od granica svoje zemlje.
 
Pa ****** koliko sam ja na ovom forumu ti se od nas gubitnika ne odvajas. A imas i onu staru Englesku uzrecicu '' It takes one to know one''
Ti si neke stvari očito pobrkao, samo zato jer si ograničen na ovaj deo foruma. A ja kad svratim ovde samo ukazujem na budalaštine gde god ih primetim, i kad god stignem, jer smatram to, jednostavno - obaveznim da se ne prećuti. A, koliko vaših gluposti ukupno ovde ima, morala bih čitave dane i noći da budem tu, što niti mogu niti hoću.
 
Ti si neke stvari očito pobrkao, samo zato jer si ograničen na ovaj deo foruma. A ja kad svratim ovde samo ukazujem na budalaštine gde god ih primetim, i kad god stignem, jer smatram to, jednostavno - obaveznim da se ne prećuti. A, koliko vaših gluposti ukupno ovde ima, morala bih čitave dane i noći da budem tu, što niti mogu niti hoću.

Ogranicen sam na ovaj deo foruma zato sto je ovo jedini podforum na krstarici koji zapravo dobija non stop nove postove. A ako te zanima ja sam redovan posetilac na temama koje se ticu filma,knjizevnosti i Orijentalne kulture.E sad nije moj problem sto Srbe uglavnom boli ***** za ovo gore navedeno.
 

Back
Top