Preterana naklonost dobrog druga
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Preterana naklonost dobrog druga

Zainteresovan član sevarski (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Preterana naklonost dobrog druga

Naime ukapirao sam tek posle dve godine druzenja,do sada tome nisam pridavao veliku paznju ali kad se vratim mislima u proslost i sumiram neke detalje vidim da neke stvari ne stimaju bas najbolje i vidim da mi to smeta.E sad smeta mi ta njegova naklonost prema meni on bi hteo da se druzi svaki dan i da kod mene ubija vreme,a mene nekad to strasno gusi,a nemam srca da ga jednostavno otkacim.A sve je pocelo na rodjendanu moje bivse devojke,on je sedeo u sobi sa nama i delovao mi nekako malo pogubljeno i smotano i stalno je cutao,meni je bilo glupo da on cuti a mi svi da se zezamo,a s obzirom da mi komunikacija sa ljudima nije bila teska ja sam ga iz nekog sazaljenja uvukao u nas razgovor da se ne oseca zapostavljeno,pricali smo o klasicnoj muzici koju jako voli i kozmetici koju koristi i tako se zavrsilo to vece.Posle nekoliko dana sretnem ga u gradu,a on se obradovo kad me je video ko najveci gresnik kad dobije oprost,pa hajde na pice samnom i ja sednem sa njim na pice i tako pocne nase druzenje.Malo malo on meni donese neki poklon,te parfem,te neki disk sa nekom igricom,filmom muzikom,ja njemu narezem neke muzike i tako,primetim ja da on mene zove svaki cetvrti dan,a svaki peti dolazi kod mene,i stalno je tu naklapanje da sam ja njemu najbolji drug i potvrdjivanje istog,I da ce nase drugarstvo vecno trajati sto je meni malo smesno I cudno,kad god ode od mene izvinjava mi se preko sms poruka da mu ne zamerim ako je nesto rekao sto nije u redu.Izvinjava se za svaku recenicu ‘’ko Dragojlo Radasinu” u igranoj seriji “Selo gori,a baba se ceslja”. S vremena na vreme me pita sta ja mislim o njemu.Da nesto nije u redu primetio sam pre nekoliko nedelja kad sam mu poklonio bezicni mis I tastaturu,kad sam mu predao poklon koji po meni I nije nesto plakao je kao malo dete,uz reci “Hvala Bogu da sam I ja njega primetio” I slicne gluposti I nebuloze.Neposredno posle toga pomenem ja onako usput da do kraja godine planiram da se preselim u drugi grad da me posao tamo vuce I da ne mogu svaki dan da putujem po 60-80 km,a njemu se oci napunise suzama I stade neka knedla u grlu I brze bolje pokupi se I kao mora da ide kao zaboravio je nesto da obavi,a kad sam sutradan pregledao zapise sa video nadzora video sam da je stajao desetak minuta u mom ulazu I plakao. Zaista ne znam kako ovo da tumacim,pokusao sam da razgovaram sa njim I da ga na finjaka otkacim ali on se uvek rasplace I zbrise pod nekim izgovorom,on nije klinac on je osoba koja ima 35 godina ali mi nekako deluje kao nesigurno,strah me je da ne digne ruku na sebe,ili da nekim slucajem ne dozivi neki nervni slom I ne dodje I pobije I moje I mene I ko zna koga jos.Sta da radim,sta mislite o tome,ima li neko neki konkretan savet?

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Podrazumevano Re: Preterana naklonost dobrog druga

Svidjas mu se.

Udvara ti se decko!

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

...meni su ovo klasični simptomi zaljubljenosti...
    A, je l , Sevarski, je l imaš ti sad devojku??!

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ili je zaljubljen u tebe, ili je neki povuceni, usamljeni tip nesiguran u sebe, pa mu vase prijateljstvo znaci mnogo vise nego tebi. Pozovi ga pa pazljivo popricaj sa njim... mozda ces cuti nesto sto ne zelis da cujes, ali meni on ne deluje opasno.

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

NE mora da je zaljubljen u njega... moze biti da je covjek emotivno nedorasao. Trazi prijatelja kojeg vjerovatno ni nema.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Ja mislim..sta god da je u pitanju..da ces ga otvorenim razgovorom samo vise naloziti..ako imas nekog psihica ortaka pa izadjete zajedno da ga malo prostudirau svakom slucaju ako ti to smeta nema sanse da se on promeni u tim godinama.

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sto bi ga "nalozio" otvorenim razgovorom? Ipak se druzi dve godine sa covekom, zar nije fer da ga lepo pita o cemu se radi? Mene bi verovatno povredilo da mi neki prijatelj dovede psihijatra na kafu, a da pre toga ni ne proba da porazgovara oci u oci... izvini, sad vidim da je probao da poprica sa njim, a da se ovaj jadan rasplace svaki put... bas mi ga je zao
    Poslednji put ažurirao/la gost 52128 : 25.06.2008. u 19:56

Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

kad sam mu predao poklon koji po meni I nije nesto plakao je kao malo dete,uz reci “Hvala Bogu da sam I ja njega primetio”
    Primetio.

Svidjas mu se, alo bre.

Poznat Golub (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Duša u Košutnjaku, srce na Adi, sreću se u sredini - na Banovom brdu
    Reputaciona moć
    144

Sine, pamet u glavu - d.u.p.e uza zid!

Zainteresovan član sevarski (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Mislim da cu morati da obucem gvozdene gace.
    Tipovi me definitivno ne privlace,nemam nista protiv gay-eva ali to sto rade neka rade iza zatvorenih vrata.
    Mislim da on nema ni jednog prijatelja,ali nisam mu ni ja bas neki iskren i veran drug,covek je veoma konzervativan,a ja samo pokusavam da ga otkacim na finjaka.

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

pa pazi da ga ne otkachish tim poklonima shto mu dajesh...

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Citat Original postavio muvalo Pogledaj poruku
    Sto bi ga "nalozio" otvorenim razgovorom? Ipak se druzi dve godine sa covekom, zar nije fer da ga lepo pita o cemu se radi? Mene bi verovatno povredilo da mi neki prijatelj dovede psihijatra na kafu, a da pre toga ni ne proba da porazgovara oci u oci... izvini, sad vidim da je probao da poprica sa njim, a da se ovaj jadan rasplace svaki put... bas mi ga je zao
    Ma ne bi on znao da je ovaj psihic..kao druze se..ovaj ga diskretno priupita par kljucnih pitalica

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Citat Original postavio sevarski Pogledaj poruku
    ...on bi hteo da se druzi svaki dan i da kod mene ubija vreme,a mene nekad to strasno gusi,a nemam srca da ga jednostavno otkacim.

...ja sam ga iz nekog sazaljenja uvukao u nas razgovor da se ne oseca zapostavljeno....

... on se obradovo kad me je video ko najveci gresnik kad dobije oprost...

... da ce nase drugarstvo vecno trajati sto je meni malo smesno I cudno,
    ... strah me je da ne digne ruku na sebe,ili da nekim slucajem ne dozivi neki nervni slom I ne dodje I pobije I moje I mene I ko zna koga jos.

Mislim da on nema ni jednog prijatelja,ali nisam mu ni ja bas neki iskren i veran drug,covek je veoma konzervativan,a ja samo pokusavam da ga otkacim na finjaka.
    Meni ovo govori više o tebi nego o njemu.
    Bez obzira da li je čovek gay ili, jednostavno - što reče Čizmice - emotivno nedorastao lik koji traži prijatelja, ti si inicirao druženje ("iz sažaljenja"). Pune dve godine podnosiš njegove posete (i poklone) i sad ti je, odjednom, palo na pamet da tu "nešto ne štima"? Koliko dugo ga otkačinješ "na finjaka"?
    U tvom postu čovek je predstavljen kao neki parazit... ljiga... cmizdravac, neuravnotežen lik sklon samoubistvu (ili, štaviše, ubistvu) - ukoliko ga odbiješ od sebe.
    Je l' ti izjavio ljubav za te dve godine? Da li ti je dao bilo kakvog povoda da sad, na osnovu par komentara, zaključiš da su ti neophodne "gvozdene gaće"?

Ali, da skratim: mislim da treba da prestaneš da se družiš sa njim. Biće bolje za obojicu.

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

hehe... dve godine... a nije mu neki drug, iako ovaj drugi misli da jeste... josh misli i da mu je najbolji... foliranje za medalju dakle... i onda pitanje, a shta sad, dosadilo mi je da se foliram ili bojim se da sam se mnogo zezao (previshe ga navukao) pa bi ovaj mogao da mi rokne celu familiju... blagi uzas...
    dal je moguce da nema vishe nijedna dobra tema na ovom forumu ili je do mene, mozda sam se prezasitila svega pa ovde vishe ne nalazim ni delic nekadashnjeg dobrog zezanja...
    tachno mi fali i julian sa onom njegovom riznicom... trebalo bi da napishem neki post za tamo, ili da ga zamolim da ovaj prebaci...

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Tipovi me definitivno ne privlace,nemam nista protiv gay-eva ali to sto rade neka rade iza zatvorenih vrata.
    Lepo kaze borac..i ako je gay to ti nije smetalo do sad..zasto ti uopste dajes objasnjenje da te oni ne privlace..sta te briga ko sta radi iza zatvorenih vrata..nadji devojku ako mislis da je u tome problem i bice mu jasno.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koji bre brate pokloni... Šta se darivate tu k'o neke snajke... Zna se društvo...pivo, kafana, žene, automobili... Kakvi pokloni, miševi...

Meni je tu nešto sumnjivo i uvrnuto...beži ti od tog da ti ne uvali kitu jedan dan...

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio DeeLiteOrange Pogledaj poruku
    Koji bre brate pokloni... Šta se darivate tu k'o neke snajke... Zna se društvo...pivo, kafana, žene, automobili... Kakvi pokloni, miševi...

Meni je tu nešto sumnjivo i uvrnuto...
    pa dabome... navlakusha, kazem ja...

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...gleda snimak čoveka..tog svog drooga.... kako plače 10 min. u njegovom ulazu...i ne siđe da razjasne droogarski stvari...ono, čovek sa čoekom.................a zna da mu poklanja tastarooru u miša i da sa njim priča o kozmetici.......malo si mootan.... ( : o klas. moozici ok...al o kozmetici..kao prvi razgovor dva tipa.... o kozmetici...... nije bio penal za toorsku...al ga je izlomio...i tako to...to je razgovor...stanioglu...

Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Da bre, dobro si to primetio.

Prvi razgovor je bio o KOZMETICI koju obojica koriste

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

što će reći...
    miriše na ?

Ne, ne na kozmetiku...

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

Citat Original postavio moonja Pogledaj poruku
    ...gleda snimak čoveka..tog svog drooga.... kako plače 10 min. u njegovom ulazu...i ne siđe da razjasne droogarski stvari...ono, čovek sa čoekom.................a zna da mu poklanja tastarooru u miša i da sa njim priča o kozmetici.......malo si mootan.... ( : o klas. moozici ok...al o kozmetici..kao prvi razgovor dva tipa.... o kozmetici...... nije bio penal za toorsku...al ga je izlomio...i tako to...to je razgovor...stanioglu...

seljacina neopevana. **** coveka koji se druzi DVE GODINE sa nekim..i sad se ubi objasnjavajuci kako mu je bilo zao i kako u stvarni ne zna kako da ga otkaci..
    pih.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

E i meni ovaj razgovor o kozmetici i parfem smrde na....
    Ova prichica ko Metro/homo verzija Cable Guy-a lol
    Da mu nadje dechka?
    Bez zezanja nek ga "uvali" nekom svom poznaniku da mu bude novi najbolji prijatelj....zvuchi kvarno ali shta sad..ili stvarno kod nekog psihica malo da ga ispipa....figurativno.
    I stvarno ne mora da znachi da je tip gej,bez zezanja..ili mozda jeste ali toga nije svestan/nece sebi da prizna.

Primećen član webhanuma (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Naime ukapirao sam tek posle dve godine druzenja
    Pocetak nije obecavao
    Medjutim ovim si me kupio skroz
    pricali smo o klasicnoj muzici koju jako voli i kozmetici koju koristi
    Malo malo on meni donese neki poklon,te parfem,te neki disk sa nekom igricom,filmom muzikom,
    kad sam mu predao poklon koji po meni I nije nesto plakao je kao malo dete,uz reci “Hvala Bogu da sam I ja njega primetio”
    ali ovo mi je hard core
    kad sam sutradan pregledao zapise sa video nadzora video sam da je stajao desetak minuta u mom ulazu I plakao.

Sta da radim,sta mislite o tome,ima li neko neki konkretan savet?
    Da poradis na epilogu

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Kupio mu parfem, onako usput... ma da... da mu mirise dok se druze....

Gost 131338 nije na forumu
    Some folks call it a sling blade, I call it a kaiser blade...
    Domaćin
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uf. Znaci, tip se rasplace i sve uvek bude po njegovom a tebe ko sta pita? Da nije on malo emotivni ucenjivac?
    Na stranu sto je mozda gej, ovaj ti stvarno ne treba. Lepo od tebe sto si se druzio sa njim ali ni jedno prijateljstvo (muvanje?) ne moze da bude tako jednostrano. Probaj ti da se rasplaces njemu, mozda je navikao da si ti veliki i jak a on malo i jadno dete pa kad promenis tu vrstu odnosa, mozda ce sam da se otkaci.
    I ovo sa poklonima mi je malo cudno.

Slične teme

1. Preterana iskrenost...
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 15.01.2009., 17:35
  2. Do dobrog SEXA - preko dobrog KEKSA
    Autor pajce 1205 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 16.12.2008., 16:02
  3. Kako devojke pokazuju naklonost
    Autor PolarGlare u forumu Romantika