The Police na Uscu...:)

The Zephyr :)

Primećen član
Poruka
708
Pozdrav svima ;)...evo ovako,u ovoj temi bi ste trebali da podelite vase utiske sa koncerta,kakva je bila atmosfera (ako ste bili),ako niste,da li vam je zao,sta mislite o njima i td...
Ja sam se odlicno provela,svirali su solidno,na playlisti su bili najveci hitovi,kad se sve sabere i oduzme,lepo...a sad vi....:p
 
Ja sam zakasnila na Message in a Bottle,ta je bila prva....a meni je ta fejvorit....:sad2::sad2::sad2:
Roxanne su malo razvukli i nije zvucalo kako treba...a sto se tice Englishman in New York,nije bilo....
Koliko sam zapamtila bilo je ovako:Every little thing she do is magic
Can`t stand losing you
Roxanne
Every breath you take
Walking on the moon
De do do do,de da da da
Next to you
Don`t stand so close to me
King of pain
So lonely....
 
Poslednja izmena:
Bilo mi je super. Sedela sam sa svojim drugarima: Cholom, Ceco, Anom Bekutom i Zoricom Brunclik. Kasnije nam se pridruzila i Dara Bubamara. Inace, posle koncerta su Sting i drugari dosli kod mene na palcinke. Odusevili su se domacim dzemom od kajsije. Posle sam otputovala svojim avionom u LA.:cool:
 
Misliš na ljude koje su snimali? hehehe Pa znaš kako je, adrenalin ih je držao. Malo mi je bilo dosadno to cimanje je, je. Ali dobro, mora uvek nešto da postoji kao kontakt. Danas čujem na TV-u da zameraju nedostatak komunikacije sa publikom i da nije bilo emocija. :shock: Nisam primetila ni jedno ni drugo. Meni je baš sve bilo ok. Tebi?
 
Ma odlicno...smejali su se ,Sting je progovorio na srpskom...mislim,sta sad hoce,da se onako mator (dobro,mozda je suvise grubo) baci u publiku...ma ajde,njima sve smeta...
A kako ti se svidelo Roxanne...? Mene su malkice razocarali...ipak nije bilo to...
 
Ja tu pesmu ne volim. Tako da sam je nekako preživela.
A ovo što kažeš za raspoloženje, i ja sam primetila da su baš bili lepo raspoloženi. Sva trojica. Videlo se. A i imali su dva bisa i onu pesmu za kraj (mada sam ja želela da bude još). I baš je super što nije bilo onih gluposti kako smo super i slično, što neki nekada trabunjaju.
 
xex pazite ovo, ja hteo da idem sa ortakom koje se razboleo i nista od toga, a i bila karta malo sqpa:) i kaze meni sestra u 10 uwece na dan koncerta da me neko zvao, taj isti me istog trenutka zove na mob i kaze kako je on bio taj koji me je zvao i kaze mi kako ima karte za mene JAOOOOOOOO, ja naravno nisam bio u mogucnosti da doyurim. ***, posle sam se s*****o, ko i ne bi? A samo da mi je malo ranije javio, joj kako sam popizdeo
 

Back
Top