Koji depilator koristite?

milicam

Početnik
Poruka
23
Umala sam godinama Philips... ne znam tip, ali onaj najjednostavniji, ima samo jednu brzinu... i radio je odlicno! Kad je meni ovako dlakavoj trajao 10 godina, vecini verovatno traje citav zivot!
Gledam nov da pazarim i vidim saroliku ponudu...
Jel' probao neko ove sa dodacima tipa
HP6482.JPG
?
Mislim, ako ce da traje 10 godina, onda mogu malo da se "rasecem" i kupim neki skuplji. Pitanje je vredi li?
 
e, izdržljivi su do nepodnošljivosti..
ja imam philipsov satin ice od 2000 i ništa.. smučio mi se, al nikako da počne da trokira..
mada ga ja u poslednje vreme i koristim samo sporadično.. al odradio je paklenih 6-7 godina.
 
ja koristim taj braunov...jadan na izdisaju je, ali rekoše da je ta vit krema super stvar
e to nisam probala, svi pokušaji sa kremema se završavali ne slavno, pa odustala
odavno od tog bacanja para.....javi ako je stvarno tako kao što kažu...:)
 
ta krema, ima li ona slicno djelovanje kao brijac tj pogorsava stvari
ili ne

ja sam se juche odushevila njom... tachno je da je dejstvo poput onog nakon brijacha ali mi se svidja jer se skida nekom spuzvicom (shto se dobije uz...) pa nema mogucnosti da dodje do posekotine i shto nema smrad kao ostale kreme za depilaciju... jednostavna za upotrebu i veoma efikasna... namaze se minut pre tushiranja na suvu kozu i pod mlazom vode se tom spuzvom skine sa sve dlakama...:D


e to bi i ja da znam.....:)

za noge i ruke sam uzela isto od veet one trake s hladnim voskom i na njih cu preci ubuduce umesto da se drkam sa terminima po salonima...
 
ma idi bre... uzela neki vosak shto se greje pa em ispreskakala sve zivo em se zamazala njim, pa posle dok skinesh ubistvo... juche popravim tim trakama od veeta chas posla i josh dobijesh uljane maramice uz njih kojima skinesh ostatke voska, znash kako lepo izgleda koza nakon tog tretmana... a od vruceg taj dan se syebem jer sam stavila prvo beby puder pa poshto bilo mnogo belo (a morala sam van) stavila dove mleko preko pa se josh i osula...
 
ja sam se juche odushevila njom... tachno je da je dejstvo poput onog nakon brijacha ali mi se svidja jer se skida nekom spuzvicom (shto se dobije uz...) pa nema mogucnosti da dodje do posekotine i shto nema smrad kao ostale kreme za depilaciju... jednostavna za upotrebu i veoma efikasna... namaze se minut pre tushiranja na suvu kozu i pod mlazom vode se tom spuzvom skine sa sve dlakama...:D

pitala sam zbog pazuha
dnevno brijanje u kombinaciji sa dezodoransom mi iritira kozu
a i izgleda sivkasto... bljak

pokusala sam jednom nekom kremom,
al je smrdjela ludacki, jos tako blizu licu uh :neutral: i hodala okolo ne spustajuci ruke da nesto ne zeznem
na kraju skinulo pola, pola ostalo
jednom sam pokusala voskom da skinem, zvjezde sam vidjela :confused:
na epilator ni ne pomisljam
 
pitala sam zbog pazuha
dnevno brijanje u kombinaciji sa dezodoransom mi iritira kozu
a i izgleda sivkasto... bljak

pokusala sam jednom nekom kremom,
al je smrdjela ludacki, jos tako blizu licu uh :neutral: i hodala okolo ne spustajuci ruke da nesto ne zeznem
na kraju skinulo pola, pola ostalo
jednom sam pokusala voskom da skinem, zvjezde sam vidjela :confused:
na epilator ni ne pomisljam

pa skidala sam "donju zonu" njom... tuto kompleto...;) a ispod pazuha nisam imala shta... al sam je mirisala chim sam je otvorila... na bazi jasmina, chini mi se... u svakom sluchaju ne smrdi... sad mi zao shto nisam kupila vece pakovanje, jer kad pronadjem ono shto mi odgovara volim da ga imam u vecoj kolichini, ali nisam znala kakva je pa mi se za test nije davalo vishe para... a pre ovoga sam skidala voskom u salonu i em boli, em ti ne skine bash sve shto zelish, tako da je ovo idelno reshenje... josh sam nakon toga otishla na plazu i nikakva alergijska reakcija ili bilo shta slichno...
 

Back
Top