Šešelj: Moram da govorim engleski, iako ga ne znam.

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Neverovatno je koliko se Šešelj dobro zabavlja na svom suđenju u Hagu.
Ne propušta ni jednu priliku da zayebava tamo sve redom.

Posle onoga, od pre koji dan, kada je tvrdio kako ima kontakte sa Mladićem i Karadžićem, na šta se tužilac primio i upalio k'o hepo kockica, napravio im je još jednu zayebanciju.

Naime, poznato je da je Šešelj tražio (i dobio) pravo da mu se sva dokumentacija dostavlja u pisanom obliku na srpskom jeziku, jer navodno ne zna da se služi kompjuterom i ne zna ni jedan strani jezik, što naravno tužilaštvu i sekreterijatu predstavlja veliki problem, jer se radi o desetinama hiljada stranica teksta.

Pre par dana se desila sledeća situacija.
Šešelj je sudskoj poslužiteljki dao neki dokument, na više strana, da ga stavi na grafoskop.
Nakon što je u unakrsnom ispitivanju svedoka pretresao prvu stranu, zatražio je od poslužiteljke da na grafoskop stavi neku drugu stranicu tog dokumenta. Ona to nije učinila, jer do nje nije stizao simultani prevod. Šešelj ponovi zahtev, ona opet ništa.
I tada joj Šešelj, na tečnom engleskom, kaže: "Ne znam da li dobijate prevod sa srpskog, ali tražio sam da sklonite tu stranicu i na grafoskop stavite "xy". Molim vas budite ljubazni, pa to učinite. Hvala."
A, onda, nastavlja na srpskom: "Eto do čega me dovodi loša tehnička organizovanost u ovoj sudnici, da moram da govorim ovim, meni mrskim, jezikom."
Na to ona Italijanka, sudija Latanci, iznenađeno pita Šešelja: "Pa, gospodine Šešelj, vi znate engleski?" On joj odgovara: "Ko? Ja? Ja uopšte ne znam taj jezik."

Možete Šešelja da volite, mrzite ili da ste ravnodušni prema njemu, ali teško možete biti ravnodušni prema načinu na koji pomera dupe onima u Hagu.
 
Небитно ко шта мисли о Шешељу.

Али човек је цар скандала.... својевременом је изјавио да му је титула скандал мајстора дража од титуле доктора наука... шта рећи... Шеки од институције какво је правосуђе прави комедију вредну дивљења...
 
Небитно ко шта мисли о Шешељу.

Али човек је цар скандала.... својевременом је изјавио да му је титула скандал мајстора дража од титуле доктора наука... шта рећи... Шеки од институције какво је правосуђе прави комедију вредну дивљења...


Divljenje šešelju i njegovom cirkusu predstavlja vrhunac gluposti onog ko se tome divi:super:
 
Vas dvojica bi trebalo da gledate zajedno snimak, sitni noćni sati, neko pićence, u pozadini šešeljev glas.... atmosfera....:roll::lol:

A, šta to ima interesantnije na našim televizijama od Šešeljevog suđenja?

Možda ti gledaš ciganske svadbe na RTS-u, šabane koji grade kuću na B92 ili razna Grand sranya i swing na seljački način na Pinku.
Ja ne. Meni je Šešeljevo suđenje, ipak, mnogo zanimljivije.

Inače, juče mi je u kući bio čovek, koji je bio prisutan na Golom Brdu iznad Sarajeva, o čemu je svedočio jedan nedavni svedok, koga je Šešelj razbio u unakrsnom ispitivanju, i potvrdio mi je da taj mujaga baš debelo laže.

E, vidiš... Pošto sam svestan činjenice, a to je i očigledno, da tužilaštvo izvodi isključivo lažne svedoke, i tako konstruiše montirani proces protiv Šešelja, kao što je radilo i protiv mnogih Srba pre njega, a Šešelj nije naivčina koja će dopustiti da im to prođe, i za sada im izuzetno uspešno ruši i svedoke i optužnicu, meni je interesantno da pratim to suđenje.
Još kad to Šešelj začini na način opisan u uvodnom postu, ja uživam gledajući to.
 
A, šta to ima interesantnije na našim televizijama od Šešeljevog suđenja?


Inače, juče mi je u kući bio čovek, koji je bio prisutan na Golom Brdu iznad Sarajeva, o čemu je svedočio jedan nedavni svedok, koga je Šešelj razbio u unakrsnom ispitivanju, i potvrdio mi je da taj mujaga baš debelo laže.

.


E ako je taj čovek rekao ona nema mesta sumnji:mrgreen:
 
Neverovatno je koliko se Šešelj dobro zabavlja na svom suđenju u Hagu.
Ne propušta ni jednu priliku da zayebava tamo sve redom.
A zajebavace se i sudije kad mu rebnu robiju....:hahaha::hahaha:
A on ce tad da place...:sad2::sad2:
Možete Šešelja da volite, mrzite ili da ste ravnodušni prema njemu, ali teško možete biti ravnodušni prema načinu na koji pomera dupe onima u Hagu.
Ko se zadnji smeje, najsladje se smeje....:mrgreen:
 
E ako je taj čovek rekao ona nema mesta sumnji:mrgreen:

Naravno. To je ozbiljan čovek, od svojih 60 i kusur godina, koji je veći deo rata proveo kao logoraš u muslimanskom delu Sarajeva i radio na prisilnom kopanju rovova za tursku vojsku.
94-te je uspeo da pobegne, uz pomoć nekih predratnih prijatelja muslimana, i potom je odmah mobilisan u vojsku RS i upućen na taj položaj.
Posle rata se pojavljivao kao svedok u nekoliko procesa, koji su se vodili protiv muslimanskih koljača.

Nemam razloga da sumnjam u istinitost njegove priče.
 
A zajebavace se i sudije kad mu rebnu robiju....:hahaha::hahaha:
A on ce tad da place...:sad2::sad2:

Ko se zadnji smeje, najsladje se smeje....:mrgreen:

Мислим, измислиће они неке разлоге за некаву затворску казну...


... али тешко да ће она бити дужа од 5 година тако да чим се заврши суђење Шеки се враћа кући...
 
Naravno. To je ozbiljan čovek, od svojih 60 i kusur godina, koji je veći deo rata proveo kao logoraš u muslimanskom delu Sarajeva i radio na prisilnom kopanju rovova za tursku vojsku.
94-te je uspeo da pobegne, uz pomoć nekih predratnih prijatelja muslimana, i potom je odmah mobilisan u vojsku RS i upućen na taj položaj.
Posle rata se pojavljivao kao svedok u nekoliko procesa, koji su se vodili protiv muslimanskih koljača.

Nemam razloga da sumnjam u istinitost njegove priče.

Pa što ne ode u Hag da razobliči tog lažnog Haškog svedoka?
Ili kao onaj radikal Delić ima neku šemu?:roll:
 

Back
Top