Kome su ovde...

Bolje moskvic nego neki jugo ili kec.
Danas sam bio na sajmu: Nas stand je tuga Bozija.
Svi menjaju dizajn, performanse... a nas jugo isti vec 20god. :lol: :lol: :lol: Presvestio sam se od smeha...
 
Luc:
Cheaf:
Nemam ni ja vozacku al se nadam da cu je dobiti do leta a imam jednu opel askonu 1,6
Not bad, mada vise sam ocekivao od Norveske
Pa sta ti mislis da ja sa 17 godina sedim na parama mada razmisljam sa kupovinom jednog Mercedesa E 230 sa nekih 140 konja i tako to.
E da znas da mi askona nema ni trunke rdje a 19 godina je stara pa ti vidi.A inace askona je ovde najbolje auto za sve nas mlade i veoma je jeftina i po potrosnji i izdrzavanju a i kupovini.
 
Cheaf:
Luc:
Cheaf:
Nemam ni ja vozacku al se nadam da cu je dobiti do leta a imam jednu opel askonu 1,6
Not bad, mada vise sam ocekivao od Norveske
Pa sta ti mislis da ja sa 17 godina sedim na parama mada razmisljam sa kupovinom jednog Mercedesa E 230 sa nekih 140 konja i tako to.
E da znas da mi askona nema ni trunke rdje a 19 godina je stara pa ti vidi.A inace askona je ovde najbolje auto za sve nas mlade i veoma je jeftina i po potrosnji i izdrzavanju a i kupovini.
Automobili se dele na Mercedese i one druge, priznajem. Ali, kupi Mercedesa tako mlad i pogini za 2 meseca. Da ti ne objasnjavam sad zadnju vuchu itd...
 
Luc:
Cheaf:
Luc:
Cheaf:
Nemam ni ja vozacku al se nadam da cu je dobiti do leta a imam jednu opel askonu 1,6
Not bad, mada vise sam ocekivao od Norveske
Pa sta ti mislis da ja sa 17 godina sedim na parama mada razmisljam sa kupovinom jednog Mercedesa E 230 sa nekih 140 konja i tako to.
E da znas da mi askona nema ni trunke rdje a 19 godina je stara pa ti vidi.A inace askona je ovde najbolje auto za sve nas mlade i veoma je jeftina i po potrosnji i izdrzavanju a i kupovini.
Automobili se dele na Mercedese i one druge, priznajem. Ali, kupi Mercedesa tako mlad i pogini za 2 meseca. Da ti ne objasnjavam sad zadnju vuchu itd...
Razumem sta si hteo da kazes ali ja u stvari nisam neki vozac koji voli da vozi brzo a i zadnja vuca nije nikakav problem ako ne dajes pun gas u krivini.Moj otac ima mercedesa iz 97,jednog E 200 pa otprilike znam kako je voziti auto sa zadnjom vucom.Mada cu se oprobati na njegovom mercedesu kad budemo posli na odmor dole u Srbiju.
 
Eh, dete, nije bitan samo gas. Imas tu 1.000 faktora i mogucnosti ali da ne zalazimo sad u to. Ono sto je bitno je sledece: Mnooooogooo ces se lakse okrenuti/prevnuti/poginuti/izgubiti kontrolu... u Meci/BMW/Ladi... nego u nekim kolima sa prednjom vucom.

BTW, ako izgubis kontrolu, nemas apsolutno nikakve sanse da se izvuces. :wink:
 
Luc:
Eh, dete, nije bitan samo gas. Imas tu 1.000 faktora i mogucnosti ali da ne zalazimo sad u to. Ono sto je bitno je sledece: Mnooooogooo ces se lakse okrenuti/prevnuti/poginuti/izgubiti kontrolu... u Meci/BMW/Ladi... nego u nekim kolima sa prednjom vucom.

BTW, ako izgubis kontrolu, nemas apsolutno nikakve sanse da se izvuces. :wink:
Ah znam ja sve to al srce lupa za Mecom i sta cu ja sad tu.Ma uostalom mercedes je to izdrzace skoro bilo koju saobracajku naravno ako si zavezan sa pojasom.Ipak mercedes je to nije lada
 

Back
Top