Kinezi

Kom ce se Kinezi prikloniti carstvu?

  • Radikali

    glasova: 4 11,1%
  • DS

    glasova: 4 11,1%
  • LDP

    glasova: 1 2,8%
  • Sulejman Ugljanin

    glasova: 2 5,6%
  • Kinezi ce napraviti svoju stranku

    glasova: 25 69,4%

  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Пошто је питање коме ће се приклонити, онда опција са самосталном странком отпада. ДС и ЛДП из идеолошких разлога не могу да имају царство, а радикали могу имати само краљевину. Значи, једини кандидат је Сулејман чији су преци на овим просторима имали царство. Додуше, биће то неприродна коалиција, али уколико се удруже са Кркобабићем који има замашан коалициони потенцијал, а послије неког времена ће његови гласачи по бројности бити одмах иза Кинеза, заједно им проричем свијетлу будућност. Коалиција ће се звати ПЕКИНЕЗУС
 
Пошто је питање коме ће се приклонити, онда опција са самосталном странком отпада. ДС и ЛДП из идеолошких разлога не могу да имају царство, а радикали могу имати само краљевину. Значи, једини кандидат је Сулејман чији су преци на овим просторима имали царство. Додуше, биће то неприродна коалиција, али уколико се удруже са Кркобабићем који има замашан коалициони потенцијал, а послије неког времена ће његови гласачи по бројности бити одмах иза Кинеза, заједно им проричем свијетлу будућност. Коалиција ће се звати ПЕКИНЕЗУС

Brate, biti bukvalista je jako lose. Ne primecujes stvari kao sto su na primer stilske figure...
 
Kinezi vec odrzavaju kontakte sa NKPJ-om,tako da im ne treba nijedna druga ideoloski suprotna partija.Ako se NKPJ zalaze za marksizam-lenjinizam i drzi u kancelariji sliku Mao Ce Tunga,zasto bi uopste jedan kinez bilo sta drugo negovao sem maoizma?

Dakle fali ti cetvrta opcija - NKPJ!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Најреалније је да ће пратити српски тренд и направити своју странку.
То му некако дође нормално... :hahaha:
 
da je bata zivojinovic mladji
da izadje iz sps i osnujre svoju stranku...imao bi garantovanih 500.000.000 glasova iz daleke nam kine...buduci da je walter kod njih nacionalni heroj
 
Nesto sam razmiljao. Kinezi su kod nas posle Siptara,Roma i Madjara najveca nacionalna manjina i njih uopste nije malo. Realno koliko ima mogli bi realno da udju u narodnu ili barem u gradsku skupstinu. Sta mislite ko ce se prvi setiti brace Kineza i ukljuciti ih u svoj program i kampanju? Ja vec mogu da zamislim kako ce Kinezi u buducnosti imati ulogu danasnjeg Palme.

Em ti uzmu pare em ti naruše zdravlje! Prošli veknd smo išli na kineski buvljak i tamo kupili kišobran, mutilicu za Ness, uloške za obuću sa magnetima. Kišobran se više ne zatvara jer se šipka iskrivila. Mutilica za Ness kafu je crkla kako sam stavio dve baterije tj. pregoreo elektromotor. E jedino što koristim one uloške za obuću sa magnetima (150 dinara) i jes da ne osećam umor iako satima hodam - ali mi se čini da mi rastu sise.
 
Iron Lord ma cela elektronika je crkla nije sijalica!

Ma kakva elektronika, nema to veze sa elektronikom. Šta imaš tu, ajd razgovaramo kao muškarci - imaš utikač, imaš žicu od utikača do sijaličnog grla i prekidač. To ne spada u elektroniku već u obične instalacije. Nego hoćeš li ti ove magnetne uloške za obuću da i tebi izrastu sise? Mnogo dobra stvar te sise.
 

Back
Top