Da li verujete u magiju ??> :-/

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DevouredSoul:
Black_Swan:
Alexandra9:
Black_Swan:
Alexandra9:
Black_Swan:
Pa cak i danas postoje vestice i u Americi to je posao koji se tretira kao i svaki drugi.Zakonski mozes da budes vestica.Ja licno mislim da su vestice djavolje sluge i nista drugo i da one prodaju svoju dusu djavolu i zato mi je tako odvratno ovo propagiranje vesticarenja.(cari,sabrina,jos neka serija na 2...)A skoro svi se loze na to misleci da je dobro :?
mesas vestice i babaroge... :lol: :wink:


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...


Then...Kako da ih razlikujem?Zar babaroge postoje?I sta su zapravo babaroge? :? :?:
vestice su dobre... a babaroge... pa ne... :lol:
Ma samo procitaj ,,Da li si vestica?''- Jan Shirka... mala knjizica, nece ti oduzeti puno vremena, a ukapiraces neke stvari... :lol: :wink:


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...

However,ja mislim da vestice NE mogu biti dobre...A babaroge su isto * drugo pakovanje...Procitacu tu knjizicu u svakom slucaju...

Satanina rabota a?
Evo, ja mogu da ti se zakunem u shta hocjesh da nemam nikakve veze sa djavolom.
Magija i satanizam nisu ista stvar.
Lepo je shto si ti 'obaveshten', ali ne morash bash da vredjash znash. Mene, lichno, vredja kada mi neko kazhe da sam djavolji sluga, a ja 100% znam da to nisam :wink:
Pod
1)zensko sam
pod
2)Ako si vestica pohriscanskom verovanju ili ucenju jesi djavolji sluga
3)ja sam hriscanka tako da to mislim za vestice dakle ne vredjam ja nikoga
 
magija je kada ja pritisnem prekidac a upali se sijalica!
dajte ljudi, magija je *****-palac, i niko od vas zaista ne veruje u to, to je jednostavno sada moderno, sada kao ja sam vestica, ali dobra! i ja imam dejavu i osecam pozitivnu energiju kako zraci... mislim, dajte!
 
Bleak WinterFullMoon:
huh...ok...
pa pazi,nikad se nisam bavio time jer smartam da je vrlo opasno.Ipak su u pitanju vishe sile koje ni nauka ne ume da objasni.
Kako znam da magija postoji?Pa to postoji hiljadama godina i ljudi su se vazda bavili magijom (pagani pogotovu).Licno poznajem ljude koji se njome bave manje ili vishe ozbiljno.Ne bi ste verovali koliko se ljudi iz vaseg okruzenja bavi magijom,a uopste ne pricaju o tome.Takodje poznajem dosta osoba koje su razmisljale u fazonu 'magija je cool' (crna magija pogotovu) i te osobe su prosle veoma VEOMA lose zezajuci se sa tim.Neki od njih su jedva izvukli zive glave.
Magijski rituali se mogu nauciti iz odredjenih knjiga...dakle ako hoces uopste da se bavis time moras pazljivo sve procitati,jer ako nesto krene naopako neces se lepo provesti trust me.Taj rizik uvek postoji.
Tu ima dosta razlicitih rituala.Ljudi koje ja znam uglavnom koriste magiju radi licne zastite od negativnih uticaja (to su neki najsitniji rituali zastite) i to deluje naravno.Ima tu svacega...nemojte samo vezivati magiju za nesto lose.Dakle ovo o cemu ja pricam nema nikakve veze sa nekim vudu sr4njima i sektama.Dakle pozitivna magija,nista lose...Na primer mariu80 se svidja sasha85 i on lepo odradi ritual vezivanja (ili kako se vec zove,ne secam se vise) i najednom ona ne moze bez njega :D Naravno,nije sve to tako jednostavno kako ja pricam.Mora tu mnogo da se uci pre nego sto ovladate tim stvarima.
Bavljenje magijom nosi odredjen rizik.Ako ucinite nesto lose,vratice vam se sigurno.Zato dobro razmislite dal vam to treba u zivotu pre no sto odlucite da se bavite time (ovo se posebno odnosi na napaljene tinejdzerke koje gaje uverenje da je cool biti veshtica or somethin').
Toliko od mene.

:shock: :shock: :shock:

Pu,pu... Daleko bilo... :shock:
 
Black_Swan:
DevouredSoul:
Satanina rabota a?
Evo, ja mogu da ti se zakunem u shta hocjesh da nemam nikakve veze sa djavolom.
Magija i satanizam nisu ista stvar.
Lepo je shto si ti 'obaveshten', ali ne morash bash da vredjash znash. Mene, lichno, vredja kada mi neko kazhe da sam djavolji sluga, a ja 100% znam da to nisam :wink:
Pod
1)zensko sam
pod
2)Ako si vestica pohriscanskom verovanju ili ucenju jesi djavolji sluga
3)ja sam hriscanka tako da to mislim za vestice dakle ne vredjam ja nikoga

Pod
1) Izvinjavam se.
2) i 3) To i jeste problem hrishcjanstva - nemash pravo da birash. To je jedina religija koja ne nudi pravo izbora (chak i u 10 bozhjih zapovesti stoji da ne smesh verovati ni u jednog drugog boga :roll: ) Dakle, ko god nije hrishcjanin je 'veshtica' i ne valja. To su gluposti. Na srecju, na svetu postoji mnogo drugih religija (priznatih kao 'dobre') koje nemaju veze sa djavolom. E, neki ljudi priznaju i te religije i ne mora da znachi da su svi ti ljudi djavolje sluge.
Zapravo, djavo postoji samo u hrishcjanstvu. Vecjina drugih religija ni ne priznaje satanu. Kako onda da budu njegove sluge??
Opet meshate babe i zhabe, ali dobro.
 
DevouredSoul:
Black_Swan:
DevouredSoul:
Satanina rabota a?
Evo, ja mogu da ti se zakunem u shta hocjesh da nemam nikakve veze sa djavolom.
Magija i satanizam nisu ista stvar.
Lepo je shto si ti 'obaveshten', ali ne morash bash da vredjash znash. Mene, lichno, vredja kada mi neko kazhe da sam djavolji sluga, a ja 100% znam da to nisam :wink:
Pod
1)zensko sam
pod
2)Ako si vestica pohriscanskom verovanju ili ucenju jesi djavolji sluga
3)ja sam hriscanka tako da to mislim za vestice dakle ne vredjam ja nikoga

Pod
1) Izvinjavam se.
2) i 3) To i jeste problem hrishcjanstva - nemash pravo da birash. To je jedina religija koja ne nudi pravo izbora (chak i u 10 bozhjih zapovesti stoji da ne smesh verovati ni u jednog drugog boga :roll: ) Dakle, ko god nije hrishcjanin je 'veshtica' i ne valja. To su gluposti. Na srecju, na svetu postoji mnogo drugih religija (priznatih kao 'dobre') koje nemaju veze sa djavolom. E, neki ljudi priznaju i te religije i ne mora da znachi da su svi ti ljudi djavolje sluge.
Zapravo, djavo postoji samo u hrishcjanstvu. Vecjina drugih religija ni ne priznaje satanu. Kako onda da budu njegove sluge??
Opet meshate babe i zhabe, ali dobro.

1)Nista,nema veze
2)Pa uostalom svaka religija(i ne samo religije)ima svoje lose i dobre strane.A i sami satanisti(procitala sam na forumu)kazu da ko ne priznaje djavola vec mu pripada.Ne kazem da je to tacno samo prenosim.A nisu vestice svi koji nisu hriscani-ja tako ne mislim,postujem bilo koju religiju(tipa budizam,islam,jevrejska...etc)i mislim da sta god da izaberes najgore je biti ateista-ipak treba verovati u nesto(ne podrzavam jedino satanizam i neke sekte)
 
DevouredSoul:
To i jeste problem hrishcjanstva - nemash pravo da birash. To je jedina religija koja ne nudi pravo izbora (chak i u 10 bozhjih zapovesti stoji da ne smesh verovati ni u jednog drugog boga :roll: ) Dakle, ko god nije hrishcjanin je 'veshtica' i ne valja. To su gluposti. Na srecju, na svetu postoji mnogo drugih religija (priznatih kao 'dobre') koje nemaju veze sa djavolom. . .Zapravo, djavo postoji samo u hrishcjanstvu. Vecjina drugih religija ni ne priznaje satanu. . .
Opet meshate babe i zhabe, ali dobro.

:roll: :roll: :roll:
'Ajde, molim te, ti prvo malo nauci nesto, pa onda soli pamet drugima da mesaju babe i zabe....
Poenta SVIH MONOTEISTICKIH religija je upravo da imaju SAMO JEDNOG Boga....tako da to nije problem, nego "program" ne samo hriscanstva, vec svih monoteistickih religija.
Zanima me i gde to tacno pise da ko nije hriscanin, on je vestica ?
I u drugim religijama postoji djavo, ali se ne zove svuda Satana, "crvena, sa repom i rogovima". :wink:
 
Black_Swan:
DevouredSoul:
Black_Swan:
DevouredSoul:
Satanina rabota a?
Evo, ja mogu da ti se zakunem u shta hocjesh da nemam nikakve veze sa djavolom.
Magija i satanizam nisu ista stvar.
Lepo je shto si ti 'obaveshten', ali ne morash bash da vredjash znash. Mene, lichno, vredja kada mi neko kazhe da sam djavolji sluga, a ja 100% znam da to nisam :wink:
Pod
1)zensko sam
pod
2)Ako si vestica pohriscanskom verovanju ili ucenju jesi djavolji sluga
3)ja sam hriscanka tako da to mislim za vestice dakle ne vredjam ja nikoga

Pod
1) Izvinjavam se.
2) i 3) To i jeste problem hrishcjanstva - nemash pravo da birash. To je jedina religija koja ne nudi pravo izbora (chak i u 10 bozhjih zapovesti stoji da ne smesh verovati ni u jednog drugog boga :roll: ) Dakle, ko god nije hrishcjanin je 'veshtica' i ne valja. To su gluposti. Na srecju, na svetu postoji mnogo drugih religija (priznatih kao 'dobre') koje nemaju veze sa djavolom. E, neki ljudi priznaju i te religije i ne mora da znachi da su svi ti ljudi djavolje sluge.
Zapravo, djavo postoji samo u hrishcjanstvu. Vecjina drugih religija ni ne priznaje satanu. Kako onda da budu njegove sluge??
Opet meshate babe i zhabe, ali dobro.

1)Nista,nema veze
2)Pa uostalom svaka religija(i ne samo religije)ima svoje lose i dobre strane.A i sami satanisti(procitala sam na forumu)kazu da ko ne priznaje djavola vec mu pripada.Ne kazem da je to tacno samo prenosim.A nisu vestice svi koji nisu hriscani-ja tako ne mislim,postujem bilo koju religiju(tipa budizam,islam,jevrejska...etc)i mislim da sta god da izaberes najgore je biti ateista-ipak treba verovati u nesto(ne podrzavam jedino satanizam i neke sekte)

Chitala sam satanistichku bibliju. Imash vishe pravaca u satanizmu. Svaka rechenica u toj knjizi pobija prethodnu. Ko onome mozhe da se klanja, taj stvarno nije normalan. Po satanistima, svi pripadaju satani, samo neki toga nisu svesni.
Ludilo :lol:
 
d4ch4:
Evo naprimer shta se meni deshavalo...

odem pre par dana da kupim topli sendvich i odaberem dodatke od kojih je jedan bio krastavac, i devojka pochne da ga trpa dodacima i dodje do salate i ja se zamislim u sebi i kazem ma ipak bih hteo paradajz i gledam kako devojka ladno stavlja paradajz, pa joj kazem da sam rekao krastavac ali da nema veze, a ona meni da sam rekao da hocju paradajz...

isto idem ja u grad taxijem i setim se da bi bilo bolje kad bih mogao ovde da stanem a taxi staje i ja ono kao izqliram platim i izadjem....
:arrow: :arrow: :arrow:

Mozda je to bila magija , a mozda si nesvesno rekao naglas to sto si mislio .
 
DevouredSoul:
Chitala sam satanistichku bibliju. Imash vishe pravaca u satanizmu. Svaka rechenica u toj knjizi pobija prethodnu. Ko onome mozhe da se klanja, taj stvarno nije normalan. Po satanistima, svi pripadaju satani, samo neki toga nisu svesni.
Ludilo :lol:

satanoizam i nije religija vec sekta.
Koja jos normalna religija svakog njenog poklonika svesno vodi ka samoubistvu (u vecini slucajeva) ili smrti (ne neki drugi nacin)?

Tako da ni njihova biblija ne moze biti nista bolj jer nije pisana tako davno.

I da klanjaju se prvo da bi videli kako to izgleda, a kasnije zato sto ne smeju da odustaju zbog raznih pretnji.
 
Black_Swan:
i mislim da sta god da izaberes najgore je biti ateista-ipak treba verovati u nesto(ne podrzavam jedino satanizam i neke sekte)

Zasto je najgore biti ateista?
U sta da verujem? U nekog ciku sa carobnim stapicem koji sedi na oblaku i vec je unapred odredio sudbinu 6000000000 (sest milijardi) ljudi.

Naravno da verujem u nesto, u se i u svoje kljuse :arrow: po meni najbolji izbor
 
Кулиража:
Black_Swan:
i mislim da sta god da izaberes najgore je biti ateista-ipak treba verovati u nesto(ne podrzavam jedino satanizam i neke sekte)

Zasto je najgore biti ateista?
U sta da verujem? U nekog ciku sa carobnim stapicem koji sedi na oblaku i vec je unapred odredio sudbinu 6000000000 (sest milijardi) ljudi.

Naravno da verujem u nesto, u se i u svoje kljuse :arrow: po meni najbolji izbor
Pa dobro,vecina ljudi veruje u sebe...to je samopouzdanje...Ne moras da verujes u Boga ,veruj u prirodu :wink: ili nesto tako mocno...pa uostalom Bog je priroda
 
Кулиража:
DevouredSoul:
Chitala sam satanistichku bibliju. Imash vishe pravaca u satanizmu. Svaka rechenica u toj knjizi pobija prethodnu. Ko onome mozhe da se klanja, taj stvarno nije normalan. Po satanistima, svi pripadaju satani, samo neki toga nisu svesni.
Ludilo :lol:

satanoizam i nije religija vec sekta.
Koja jos normalna religija svakog njenog poklonika svesno vodi ka samoubistvu (u vecini slucajeva) ili smrti (ne neki drugi nacin)?

Tako da ni njihova biblija ne moze biti nista bolj jer nije pisana tako davno.

I da klanjaju se prvo da bi videli kako to izgleda, a kasnije zato sto ne smeju da odustaju zbog raznih pretnji.

Niko ovde ne podrzava satanizam.hope so
 
DevouredSoul:
To i jeste problem hrishcjanstva - nemash pravo da birash. To je jedina religija koja ne nudi pravo izbora (chak i u 10 bozhjih zapovesti stoji da ne smesh verovati ni u jednog drugog boga :roll: ) Dakle, ko god nije hrishcjanin je 'veshtica' i ne valja. To su gluposti. Na srecju, na svetu postoji mnogo drugih religija (priznatih kao 'dobre') koje nemaju veze sa djavolom. . .Zapravo, djavo postoji samo u hrishcjanstvu. Vecjina drugih religija ni ne priznaje satanu. . .
Opet meshate babe i zhabe, ali dobro.

E ovo je mnogo. Prvi put cujem da sve monoteisticke religije daju ti pravo da verujes u vise bogova osim Hriscanske.

Pa je li treba da se vratimo sad u staru Grcku, Rim, Mesopotamiju ili pak da vetrujemo u one Indijanske duhove i ne znam sta vec.

Nama najbliza religija (pored Hriscanstva) je Islam i sta on propoveda?
Sveti rat protiv nevernika :arrow: DZIHAD, je li to priznavanje drugih religija ili ne?

Kad bi ljudi bili pametni pa da zaborave na sva ta sr*anja, mnogo manje ratova bi bilo i mnogo lakse bi se ujedninili, a ovako i nije cudo sta nam se sve desava

E sad ko je ovde pomesao babe i zabe to ne znam. :roll:
 
Black_Swan:
Кулиража:
Black_Swan:
i mislim da sta god da izaberes najgore je biti ateista-ipak treba verovati u nesto(ne podrzavam jedino satanizam i neke sekte)

Zasto je najgore biti ateista?
U sta da verujem? U nekog ciku sa carobnim stapicem koji sedi na oblaku i vec je unapred odredio sudbinu 6000000000 (sest milijardi) ljudi.

Naravno da verujem u nesto, u se i u svoje kljuse :arrow: po meni najbolji izbor
Pa dobro,vecina ljudi veruje u sebe...to je samopouzdanje...Ne moras da verujes u Boga ,veruj u prirodu :wink: ili nesto tako mocno...pa uostalom Bog je priroda

U prirodu verujuem, ali necu da joj se poklanjam i Bog nije priroda vec bi trebao da bude Ljubav, a da li je 8) ne bih rekao
 
Кулиража:
E ovo je mnogo. Prvi put cujem da sve monoteisticke religije daju ti pravo da verujes u vise bogova osim Hriscanske.


Nama najbliza religija (pored Hriscanstva) je Islam i sta on propoveda?
Sveti rat protiv nevernika :arrow: DZIHAD, je li to priznavanje drugih religija ili ne?



E sad ko je ovde pomesao babe i zabe to ne znam. :roll:

Konacno jos neko da joj kaze :wink:
 
Кулиража:
Black_Swan:
Кулиража:
Black_Swan:
i mislim da sta god da izaberes najgore je biti ateista-ipak treba verovati u nesto(ne podrzavam jedino satanizam i neke sekte)

Zasto je najgore biti ateista?
U sta da verujem? U nekog ciku sa carobnim stapicem koji sedi na oblaku i vec je unapred odredio sudbinu 6000000000 (sest milijardi) ljudi.

Naravno da verujem u nesto, u se i u svoje kljuse :arrow: po meni najbolji izbor
Pa dobro,vecina ljudi veruje u sebe...to je samopouzdanje...Ne moras da verujes u Boga ,veruj u prirodu :wink: ili nesto tako mocno...pa uostalom Bog je priroda

U prirodu verujuem, ali necu da joj se poklanjam i Bog nije priroda vec bi trebao da bude Ljubav, a da li je 8) ne bih rekao

Svako svhata Boga na svoj nacin...Za mene je i ljubav...a nema potrebe da mu se klanjas,samo da ga volis,osecas...svako to osecanje nosi u sebi,samo ga treba naci
 
Black_Swan:
Svako svhata Boga na svoj nacin...Za mene je i ljubav...a nema potrebe da mu se klanjas,samo da ga volis,osecas...svako to osecanje nosi u sebi,samo ga treba naci

Pa koliko znam Boga ne mozes shvatati kako ti hoces i kako tebi najbolje odgovara, vec onako kako ti to crkva i njeni zakoni nalazu.

To i jeste najveci problem kod nas.
Svi su neki vernici, a crkvu vide 1 ili 2 puta godisnje (uglavnom kad je neka proslava, vencanje...)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top