Slobodan seks.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Slobodan seks.

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Slobodan seks.

To nije ono "trazi nesto telesno najlepse sto mozes da dobijes", niti je "ako si se ti smuvala sa njim, a tvoja drugarica nasla medj'vremenu boljeg, ti prevari toga sa tim od tvoje drugarice" niti je "aj da se takmicimo kome je urodjen veci ku*rac", niti je "lepa si ko andjeo" niti je "aj da muvam samo lake ribe" niti je "tamo se obicno skupljaju lake ribe, pa idem tamo" niti je "aj da muvam sad ovu posto ko zna, mozda sutra i budem hteo nesto da je.bem mada danas mi se zene gade, al znam kako sam promenjiv... a vec godinu dana nisam nista ebo" dje seks odredjuju vremenska doba, niti je "aj da izgubim nevinost, vreme mi je" niti ista dje je vreme faktor neslobode, a ni prostor, tipa "moram sa nekim iz moga grada" ili "on mi je najblizi a i znamo se od kad smo deca" a ni "taj ce mi sve prastati a'j se udam za njega" niti "bolje da idem sa budalom nego da mi fali pi.c.ke ku.r.ca". Ili "ne fali mi, ali aj za svaki slucaj sa strane nekom robom da se osiguram a da lazem tu osobu da je interesantna mi sad".

isto sve za muskarce. Slobodan seks nije uvek, kao sto vidimo (gore) isto sto i "nemoralan seks", i to znaci da verovatno i nije nikad.
    Sve ovo gore za sta mislimo da su "slobode" ustvari su "posledice padanja u strepnje i straha" kao i drustvenih normi i predrasuda posledice, dakle, u svakom sluacaju, ispada da je seksualno najslobodniji onaj ko je najmanje sklon da upotrebi seks za nesto drugo, to jest, onaj ko je moralan i ko ne pomera vrednosti.
    Dakle,sto je neko vise moralan, to je seksualno slobodniji (ne bas uvek!).To je njegov seks "nesto sto je vodjeno od unutra njegovom dusom" kao i "dusom partnera" a ne nesto kao "spoljnim stanjem stvari koje ne zavisi od nas i na njega ne zelimo da uticemo, vec naprotiv, da mu budemo robovi".

1. Seks je najbolji kad je plod slobode duha, a ne posledica (sto bi neki rekli) "padanja pod vlast nagona na koje ne uticemo ~ okolnosti na koje ne uticemo" to jest, prinude2 . , I ne posledica necega sto se zove "aj da se nahranim sad i ako nisam gladan, jer sutra necu imati sta da jedem verovatno pa cu pamtiti ovo i hraniti se tom zapancenom avanturom koja mi sad dok je radim ne ugadaja dusevno itd. itd.".

... ko ume da navede i jedan "nemoralan" seks koji je stvarno "seks" a ne "nesto odredjeno necim drugim". "biranje partnera prema prostornoj blizini" dje seks stvarno nije odredjen prostornom blizinom, ali kako partner jeste, onda je i seks, jer seks cine partneri itd.

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Podrazumevano Re: Slobodan seks.

hm... prochitacu ovo mozda kasnije...

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio KadBiBio Pogledaj poruku
    T

Seks je najbolji kad je plod slobode duha, a ne posledica (sto bi neki rekli) "padanja pod vlast nagona na koje ne uticemo ~ okolnosti na koje ne uticemo" to jest, prinude2 .

Tako je.

Primećen član nezna_i_neizbezna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

To nije ono "trazi nesto telesno najlepse sto mozes da dobijes", niti je "ako si se ti smuvala sa njim, a tvoja drugarica nasla medj'vremenu boljeg, ti prevari toga sa tim od tvoje drugarice" niti je "aj da se takmicimo kome je urodjen veci ku*rac", niti je "lepa si ko andjeo" niti je "aj da muvam samo lake ribe" niti je "tamo se obicno skupljaju lake ribe, pa idem tamo" niti je "aj da muvam sad ovu posto ko zna, mozda sutra i budem hteo nesto da je.bem mada danas mi se zene gade, al znam kako sam promenjiv... a vec godinu dana nisam nista ebo" dje seks odredjuju vremenska doba, niti je "aj da izgubim nevinost, vreme mi je" niti ista dje je vreme faktor neslobode, a ni prostor, tipa "moram sa nekim iz moga grada" ili "on mi je najblizi a i znamo se od kad smo deca" a ni "taj ce mi sve prastati a'j se udam za njega" niti "bolje da idem sa budalom nego da mi fali pi.c.ke ku.r.ca". Ili "ne fali mi, ali aj za svaki slucaj sa strane nekom robom da se osiguram a da lazem tu osobu da je interesantna mi sad".

isto sve za muskarce. Slobodan seks nije uvek, kao sto vidimo (gore) isto sto i "nemoralan seks", i to znaci da verovatno i nije nikad.
    Sve ovo gore za sta mislimo da su "slobode" ustvari su "posledice padanja u strepnje i straha" kao i drustvenih normi i predrasuda posledice, dakle, u svakom sluacaju, ispada da je seksualno najslobodniji onaj ko je najmanje sklon da upotrebi seks za nesto drugo, to jest, onaj ko je moralan i ko ne pomera vrednosti.
    Dakle,sto je neko vise moralan, to je seksualno slobodniji (ne bas uvek!).To je njegov seks "nesto sto je vodjeno od unutra njegovom dusom" kao i "dusom partnera" a ne nesto kao "spoljnim stanjem stvari koje ne zavisi od nas i na njega ne zelimo da uticemo, vec naprotiv, da mu budemo robovi".

1. Seks je najbolji kad je plod slobode duha, a ne posledica (sto bi neki rekli) "padanja pod vlast nagona na koje ne uticemo ~ okolnosti na koje ne uticemo" to jest, prinude2 . , I ne posledica necega sto se zove "aj da se nahranim sad i ako nisam gladan, jer sutra necu imati sta da jedem verovatno pa cu pamtiti ovo i hraniti se tom zapancenom avanturom koja mi sad dok je radim ne ugadaja dusevno itd. itd.".

... ko ume da navede i jedan "nemoralan" seks koji je stvarno "seks" a ne "nesto odredjeno necim drugim". "biranje partnera prema prostornoj blizini" dje seks stvarno nije odredjen prostornom blizinom, ali kako partner jeste, onda je i seks, jer seks cine partneri itd.

Joj koliko sitnih slova...

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

zar nije?@zmajeva

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

zar nije?@zmajeva
    Slazem se od reci do reci, tacnije nemam sta da dodam.

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

na primer da imam dobar atavar

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

na primer da imam dobar atavar
    imas. zato je i u zatvoru

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

grozomorna je mozda tvoja mama.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Ona je divna.
    Je l' tebi Seselj mama?

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

grozomorna je mozda tvoja mama.
    A što vređaš devojku? Zato što nije oduševljena tvojim avatarom?

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

probala si je pa znas ili ti neko reko@zmajeva
    Poslednji put ažurirao/la KadBiBio : 24.06.2008. u 23:22

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Borac za prava zivotinja Pogledaj poruku
    A što vređaš devojku? Zato što nije oduševljena tvojim avatarom?
    ja sa tobom ne zelim da pricam, znas sama zasto.. prema tome ne mesaj mi se pricaj s kim oces spamuj(to ja moderatorima ne mogu da zabranim) al me zaobidji. Tj. Paljba ...

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Previse dubokoumna diskusija za mene.

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

ja sa tobom ne zelim da pricam, znas sama zasto.. prema tome ne mesaj mi se pricaj s kim oces spamuj(to ja moderatorima ne mogu da zabranim) al me zaobidji. Tj. Paljba ...
    Hm... Kaže se "tutanj".

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Evo primer za neuracunljivost. Prvo pita sam, a kad dobije odgovor koji mu se ne dopada, odmah se spusta na radikalski nivo...

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

sto god iko ko ima tpt malo tebi kaze "tutanj" dzabe je jer ti imas tpt... neznam samo odakle ti to sad. Mozda ti preslo od ljubvnika

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Ti si neka cepidlaka.
    Jedino, moram da primetim da pored partnera seks čine i partnerke.
    U dotičnom slučaju "prostorna blizina" je pleonazam. Kao i "vremenska blizina" uostalom. Neke od najboljih kontraceptivnih tehnika jeste da se seks vodi na rastojanju ili sa vremenskim pomakom.

"Slobodan seks" takođe je pleonazam, jer prisilan seks nije seks već krivično delo.

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Talking Re: Slobodan seks.

........aaaaaaaa o čemu je tema......
    ...i u kakvoj je vezi sa svim gore navedenim činjenicama....

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    Ti si neka cepidlaka.
    Jedino, moram da primetim da pored partnera seks čine i partnerke.
    U dotičnom slučaju "prostorna blizina" je pleonazam. Kao i "vremenska blizina" uostalom. Neke od najboljih kontraceptivnih tehnika jeste da se seks vodi na rastojanju ili sa vremenskim pomakom.

"Slobodan seks" takođe je pleonazam, jer prisilan seks nije seks već krivično delo.
    ti si gej, idi juri Fantasy-ja batali mene. Pali i ti majke ti..

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sinmbad Pogledaj poruku
    ........aaaaaaaa o čemu je tema......
    ...i u kakvoj je vezi sa svim gore navedenim činjenicama....
    u onoj vezi koja ti fck yor maderfak majmne.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Zamerke stoje, a sto si otvarao temu, pa teras sve u majcinu?

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Svakako idem (mada nisam gej ), ali ako bi bio ljubazan da mi kažeš da li radikali nađu normalne, pa od njih naprave budale, ili primaju samo gotove budale poput tebe.
    Mislim se, da li si i šta si hteo da kažeš/pitaš/tvrdiš/saopštiš ili ti tako dođe povremeno da slažeš reči, pa posle pročitaš da vidiš šta je ispalo. Pa kad ni sam ne razumeš, postaviš kao temu ovde.

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

@divlja : A oteracu te i u tatinu zlato moje samo ako ces da prestanes da me smaras...

Slične teme

1. Slobodan...
    Autor 4thman u forumu Filozofija
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 24.04.2015., 15:16
  2. Poslednji slobodan seks
    Autor Tuzni_patak u forumu Žene
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 18:57
  3. D + slobodan
    Autor Predr@g u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 3