Molim objasnjenje ko zna detaljno...
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Molim objasnjenje ko zna detaljno...

GZ
    Guest

Podrazumevano Molim objasnjenje ko zna detaljno...

Citao sam ovde na forumu toliko toga o Internet telefoniranju, ali nisam siguran sta sve to podrazumijeva pa me interesuje sledece.. KOristim ISDN-LAN 128 kpb. Dalje,kako i na koji nacin da telefoniram nekom u SAD ili Australiju i kako tos sve ide. Nisam se sasvim obrazovao po tom pitanju pa vas molim a posebno ljude koji rade ovde na krstarici da mi objasne. Naravno ukoliko imaju volje i strpljenja. Naravno da bih voliio i sledece ukoliko je moguce. Evo adrese ako ima neko zelju da mi posalje detaljno upustvo o tome i kaze sta sve treba. Unaprijed Zahvalan.. asterix12342003@yahoo.com. Poz i Hvala...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ako može volio bi da i meni : pirat2004x@email.si
    ,,ja sam negde čito da se može kupiti IP- telefon pa da zoveš jako jeftino u USA sao da je najeftiniji oko 100€ a cijene su i tamo oko 500€

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Na IP telefone zaboravite, bar u Srbiji, jer je Telekom sasekao sve ISP-ove koji su pruzali VoIP uslugu.

Racunar je druga prica... Program koji ce vam omoguciti da za relativno male pare (i potpuno besplatno ako je PC2PC konekcija) telefonirate sa inostranstvom zove se Net2Phone. Nazalost, sve konekcije ispod stabilnih 64kbps (dial-up 56k, GPRS itd.) ce tesko posluziti. Ukoliko imate brzu i stabilniju konekciju, ne bi trebalo da bude problema.

Poz.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Molim incognita

Postovani, vidim da ste ovdje najvise zastupljeni sa ispravnim odgovorimate vas molim jos jednom o sledecem. Nalazim se u BiH. Svoje veze koje koristim sam vec napisao tako da mi pojasnite sem softvera, sta jos treba i da li se dodatno placa neki racun za tu vrstu telefoniranja.. Mozda ne znate podatke za BiH ali da kazem da je linija koju koristim 128kb i da je zakupljena te me iz tih razloga interesuje da li mogu da nekako telefoniram tamo gdje sam naveo da bi me doslo da kazem jevtijije.. Hvala i poz.
    P.S. Ako vam nije problem molio bih vas ukoliko mozete da mi posaljete neko upustvo na gore navedeni mail. Poz i HVALA...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Uzeo sam Net2Phone

Skinuo sam i instalirao pomenuti program ali ga na zalost ne znam koristiti. Trazi mi account i PIN.. E sad da mi je malo pojasniti jer ovo iskreno nisam ranije imao priliku da radim.. Hvala svima koji zele pomoci. Poz.

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

F1 je taster koji ce ti objasniti sve sto ti treba.

Prvo moras da odes na: http://www.net2phone.com/ i registrujes se, uplatis kredite, i onda uneses u program svoj username/PIN i to je to...

Malo strpljenja i citanja ti nece biti na odmet.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hvala

Odgovor od koga sam i trazio Hvala. ALI problem je druge prirode. Nema nacina da uplatim kredit u tome i jeste problem. Znaci da ne mogu nikako da uplatim taj potrebni kredit te sam iz istih i trazio nesto free.. Dalje znaci ne mopgu da placam nista jer odavde je to il nemoguce ili mnoooogo komplikovano te sam i trazio pomoc i objasnjenje. Usput izvinite sto vas sve mucim ali eto o cemu se radi. Bas s ovim nemam iskustva a ni znanja priznajem. Dakle treba mi bas nesto free sa jasnijim stvarima. Hvala jos jednom Poz.

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Mozes da koristis MSN Messenger ili SkyPe za PC2PC telefoniranje (Voice Chat) potpuno besplatno, medjutim svi sistemi koji ubacuju i fiksnu telefoniju u celi deal - kostaju.

Ali kostaju izrazito malo, pa ne vidim zasto bi bio problem placati ih. Otvori kreditnu karticu, i resio si problem...

Guest

Podrazumevano Re: Molim objasnjenje ko zna detaljno...

na www.download.com,potrazi program za telefoniranje,zaboravio sam kako se zove.Nesto na s.Imao sam ga i obrisao.Uslov je da i onaj s kime pricas ima taj program.Instalirate ga oboje i pricate za dzabe(mikrofon je isto uslov),nista se nenaplacuje,ne koristis modem uopste.Pricas preko mikrofona.Super je.

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Hvala

Citat Original postavio GZ
    Odgovor od koga sam i trazio Hvala. ALI problem je druge prirode. Nema nacina da uplatim kredit u tome i jeste problem. Znaci da ne mogu nikako da uplatim taj potrebni kredit te sam iz istih i trazio nesto free.. Dalje znaci ne mopgu da placam nista jer odavde je to il nemoguce ili mnoooogo komplikovano te sam i trazio pomoc i objasnjenje. Usput izvinite sto vas sve mucim ali eto o cemu se radi. Bas s ovim nemam iskustva a ni znanja priznajem. Dakle treba mi bas nesto free sa jasnijim stvarima. Hvala jos jednom Poz.
    Instalisi brate NetMeeting, pa pricaj sa kim hoces preko PC-ja.
    Ja ga koristim i satima razgovaram sa inostranstvom, bez problema. Usput imam i deljenje desktopa (kontrola racunara) kao i video stream. A ujedno moze i razmena datoteka.
    Jedino sto je potrebno je brza i stabilna veza. Konekcija sa koriscenjem zvuka uzima samo za zvuk oko 20Kkbs a toliko i za video najmanje. Dakle nista od dobre veze ispod 128

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.03.2009., 12:51
  2. Molim objasnjenje
    Autor Ljuba_Belgrade_Boy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.06.2006., 12:30
  3. Molim za objasnjenje
    Autor akesa u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.12.2005., 21:21

Pravila za slanje poruka