USA Green Card - pitanje

Sta mislite o USAFIS green card lottery? Da li je prevara ili ne?

Pa USAFIS nema svoj green card lottery. Oni tokom godine skupljaju prijave ljudi.. i za to naplacuju usluge i kada je sezona prijave za green card lottery oni posalju tvoju prijavu umjesto tebe, a za to ti uzmu tipa 100 Eura (ovo je kao za dvije godine da ce slati za tebe).

Ja licno ne bih ovo savjetovao, jer je ispunjavanje formulara jako jednostavno, uploadas sliku potrebne velicine i to je to.. Zasto za to placati 100 Eura?
Gledao sam USAFIS site, i tamo gdje popunjavas svoje podatke isto je kao na zvancicnoj stranici. Dakle ako mozes ispuniti prijavu za USAFIS, mozes i sam popuniti na zvanicnoj stranici.

Poz.
 
Zna li neko kako aplicirati za green card kao u mom slucaju?
Moj momak i ja bismo da apliciramo, ali posto nismo vencani da li mozemo da posaljemo jednu aplikaciju ili da salje svako za sebe i u tom slucaju ako jedno od nas bude izvuceno, a u medjuvremenu se vencamo, da li to znaci da i onaj ko nije izvucen ima pravo na green card?
 
Zna li neko kako aplicirati za green card kao u mom slucaju?
Moj momak i ja bismo da apliciramo, ali posto nismo vencani da li mozemo da posaljemo jednu aplikaciju ili da salje svako za sebe i u tom slucaju ako jedno od nas bude izvuceno, a u medjuvremenu se vencamo, da li to znaci da i onaj ko nije izvucen ima pravo na green card?

Odlicno pitanje , ja imam istu dilemu zato molim za odgovor.:bye::bye:
 
Zna li neko kako aplicirati za green card kao u mom slucaju?
Moj momak i ja bismo da apliciramo, ali posto nismo vencani da li mozemo da posaljemo jednu aplikaciju ili da salje svako za sebe i u tom slucaju ako jedno od nas bude izvuceno, a u medjuvremenu se vencamo, da li to znaci da i onaj ko nije izvucen ima pravo na green card?


bilo ko da dobije idu oboje ako se venchate i poshaljete drugu kovertu nazad sa zajednichkim podacima
 

Back
Top