GDE CE TE NA LETOVANJE ???

A,u kojem gradu si biLa?

Mislish da znam? Mislim Budva ili Bechitji, ali me nervira i sve ostalo.... Voda hladna, prljava, a Crnogorci... kad su videla nashe tablice na kolima prokomentarisali su ''Zashto ovi Beogradjani ne idu na njihovu Adu, nego dolaze kod na s u Crnu Goru??''.... Nikada vishe!!!! U kafitju ti ne donosi konobar pitje nego ti kazhe da odesh do frizhidera i uzmesh sam...:roll:... i kazhe ''Aj' kad ste vetj kod frizhidera, donesite i meni jedno pivo!''...:roll:
 
Mislish da znam? Mislim Budva ili Bechitji, ali me nervira i sve ostalo.... Voda hladna, prljava, a Crnogorci... kad su videla nashe tablice na kolima prokomentarisali su ''Zashto ovi Beogradjani ne idu na njihovu Adu, nego dolaze kod na s u Crnu Goru??''.... Nikada vishe!!!! U kafitju ti ne donosi konobar pitje nego ti kazhe da odesh do frizhidera i uzmesh sam...:roll:... i kazhe ''Aj' kad ste vetj kod frizhidera, donesite i meni jedno pivo!''...:roll:

Ovo do sada nisam čula! Niti doživela. :confused:
A baš sam posetila dosta gradova u CG. :)
Naravno da ima seljačina, kao što ih ima i ovde. To nema veze sa nacionalnošću (ja ne klasifikujem ljude ni na koji način, pa ne ni na taj) to je do karaktera čoveka.
 
Ovo do sada nisam čula! Niti doživela. :confused:
A baš sam posetila dosta gradova u CG. :)
Naravno da ima seljačina, kao što ih ima i ovde. To nema veze sa nacionalnošću (ja ne klasifikujem ljude ni na koji način, pa ne ni na taj) to je do karaktera čoveka.

Pa ne zam, ali ovo se stvarno desilo...
Takodje nemam vishe zhelju da idem u CG, niti sam ikad imala. Ma bre Grchka je zakon.
 
Mislish da znam? Mislim Budva ili Bechitji, ali me nervira i sve ostalo.... Voda hladna, prljava, a Crnogorci... kad su videla nashe tablice na kolima prokomentarisali su ''Zashto ovi Beogradjani ne idu na njihovu Adu, nego dolaze kod na s u Crnu Goru??''.... Nikada vishe!!!! U kafitju ti ne donosi konobar pitje nego ti kazhe da odesh do frizhidera i uzmesh sam...:roll:... i kazhe ''Aj' kad ste vetj kod frizhidera, donesite i meni jedno pivo!''...:roll:

pa sta ocekujes od crnogorca? :lol:

a ovo za tablice.....e to me bas nervira sad....a sta mi beogradjani da kazemo crnogorcima koji zive u bg-u?
 
Mislish da znam? Mislim Budva ili Bechitji, ali me nervira i sve ostalo.... Voda hladna, prljava, a Crnogorci... kad su videla nashe tablice na kolima prokomentarisali su ''Zashto ovi Beogradjani ne idu na njihovu Adu, nego dolaze kod na s u Crnu Goru??''.... Nikada vishe!!!! U kafitju ti ne donosi konobar pitje nego ti kazhe da odesh do frizhidera i uzmesh sam...:roll:... i kazhe ''Aj' kad ste vetj kod frizhidera, donesite i meni jedno pivo!''...:roll:

:hahaha::hahaha:
Kad citam ove vase gluposti , zapitam se zivim li u cg-u ili nedje drugo..
ne serite vise , sto je mnogo ,mnogo je .. popeli ste mi se na vrh k/////
 
Pa ekspanzija mržnje CG se proširila nakon odcepljenja. Meni to apsolutno ne smeta i treba se boriti za svoju samostalnost i slobodu (uopšteno).
Poznajem masu ljudi koji su pre gore navedenog događaja letovali u CG i odjednom ništa, to im je sad fuj... Strašno.
Meni lično CGorci ne smetaju i šta više imam veoma dobrih prijatelja CGoraca...
CG je zaista lepa zemlja, ali mislim da manjka volje i stručnog kadra da je pretvore u pravu turističku zemlju. Ipak turizam je treća privredna grana po redu kada je reč o sticanju profita i punjenja državne kase.
I citiram sebe:
Naravno da ima seljačina, kao što ih ima i ovde. To nema veze sa nacionalnošću (ja ne klasifikujem ljude ni na koji način, pa ne ni na taj) to je do karaktera čoveka.
 
a010.gif

sto znaci da cu neko vreme samo da sanjam letovanje....
 

Back
Top