Velja će izdati

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
haha

Drzim palceve da se to desi
banana.gif
 
Smesno mi je kako vam sad kurir odgovara kad pise da ce i Velja da izda, a setimo se juce sta ste pricali! Kako se menjaju stavovi, sere mi se od toga!!!

Ja ne verujem Kuriru i verujem Velji, pravom srBskom domacinu i patriJoti.:mrgreen::mrgreen:

A juce smo u nekim raspravkama utvrdili da je Kurir poslednji bastion slobode, zato sam tako i napisao.

Pa mi sad nije jasno, da li laze Velja ili laze Kurir?:think:
 
i prosli put kada nije bio 2 godine na vlasti, isao sa malimmladjom na kipar po pare, zna se sta je bilo i koliko su para vratili u srbiju, pa plakao ko z.dj. `svi ste nesto dobili a ja nista`, a onda se nakacio putarima na ledja i zavio ih u crno, drzava im dugije milione E.
i opet ce. stavi zabu pored vode (vlast) i sta ce da bude.
 
Znaci ni glas vam ne odgovara sa pisanjem! Samo kad se setim 96-e kad je poceo da izlazi(pod prvobitnim imenom Demokratija, zvana 1 dinar) , svi ste se utrkivali ko ce pre da ga kupi! Mislim, odlucite se vise, a ne kako kome sta odgovara, inace cete biti ljigavci i lazovi ko i nasi politicari!


...ondasnji i ovdasnji glas imaju samo zajednicko ime
 
Ko kaze da ne odgovara?:mrgreen:

Ja bi iskreno i voleo da je sve sto pisu o ovim kombinacijama tacno, jer to samo pokazuje koliko su prsli, i NS i DSS i SRS, i kako se raspadaju koalicije sklopljene na casti i postenju....
Da ne pricam sta kaze Komatina po Blicu...I on bi da uskoci u ZES i SPS koaliciju, bar za Bg...
 
Ko kaze da ne odgovara?:mrgreen:

Ja bi iskreno i voleo da je sve sto pisu o ovim kombinacijama tacno, jer to samo pokazuje koliko su prsli, i NS i DSS i SRS, i kako se raspadaju koalicije sklopljene na casti i postenju....
Da ne pricam sta kaze Komatina po Blicu...I on bi da uskoci u ZES i SPS koaliciju, bar za Bg...
Sve si rekao, ovde su izglada prihvatljive nemoralne, zakulisne, interesne, lazovske, i kako god ih nazvali, koalicije, a sto se odnosi na ovaj mini dos!
 
Ooo, kako dramatican naslov...

Kao na tajnoj veceri - jedan od vas ce me izdati pre nego se oglase prvi petlovi...

Pa i Djindja je izdo Vuka, pa ga je ovaj sjebo na mestu gradonacelnika Beograda...

Pa nikom nista...
 
izgleda, s tim, sto ja i dalje verujem u postenje i moral, a ne u lopovluk i kriminal naseg bajnog ds-a i ldp-a!
Ako si i onda kupovala Glas(Demokratiju) i setala, kako ti je sad sps prihvatljiv i sad je odjednom super i evropska stranka? Daj ne zajebavaj....


...kupovala :cool: kad sam ja rekla da je sps "super i evropska stranka"
a sto se prihvatljivosti tice i dss i selja su meni bili neprihvatljivi
 
Poslednja izmena:
...kupovala :cool: kad sam ja rekla da je sps "super i evropska stranka"

Ja prodavao i dernjao se "demokratija 1 dinarrrrrr...." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nisi rekla ko i mnogi sto nece da kazu, a precutno ih podrzavate i slazete se sa novom "koalicijom", da ne upotrebim neku tezu rec!
Ako ti je sps prihvatljiviji od dss-a, alal ti ...
i nemamo dalje o cemu da diskutujemo!
E o ovome ti pricam!
 
Ja prodavao i dernjao se "demokratija 1 dinarrrrrr...." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nisi rekla ko i mnogi sto nece da kazu, a precutno ih podrzavate i slazete se sa novom "koalicijom", da ne upotrebim neku tezu rec!
Ako ti je sps prihvatljiviji od dss-a, alal ti ...
i nemamo dalje o cemu da diskutujemo!
E o ovome ti pricam!

demokratija je deljena i besplatno a meni je dss, srs, ns, sps sve isto smece te ne moras dalje da diskutujes :D
 
demokratija je deljena i besplatno a meni je dss, srs, ns, sps sve isto smece te ne moras dalje da diskutujes :D

Deljena je prvih par dana, a posle je prodavana za 1 dinar, tako da ne govoris istinu, a bas me zanima zasto si glasala 2000-e za Kostunicu(ako si uopste i glasala)?]
A meni je svaka stranka prihvatljivija od ldp-a!!! Ali bas svaka!!! Cak i baas partija!!!
 

Back
Top