ZAŠTO?...

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
je ostavljen Voljeni Premijer:sad2:



- Verko

- Palma

- Suljo

- i naravno Dačić:mrgreen:


Zasto sve sto je lepo ima kraj
Zasto je samo sunca vecan sjaj
Zasto sam odavno sam
Ruke niko da mi da
Zasto nemam sve sto zelim ja

Nekom sigurno srecna zvezda sja
Nekom, taj neko nikad nisam ja
Rodjen sam i zivim sam
Moj je zivot samo san
A tako puno puno zelim da dam

Zasto, o zasto?


 
Kakva je to glupa pesma
I'm%20confused.gif
 
Da se nadovezem u ovaj trend ostavljanja pitanjem, zasto ce biti ostavljen Vucic?:sad2::sad2::sad2:

- U ovom trenutku nije moguće razmišljati o vlasti DS-DSS-SPS u Beogradu jer već imamo koalicioni sporazum sa radikalima i socijalistima. Međutim, sve je moguće, kao i dogovor u poslednji čas, jer ovo je zemlja Srbija - kaže za „Blic“ Nenad Komatina, predsednik Gradskog odbora DSS, koga mediji svrstavaju u mekšu struju DSS, koja je za saradnju sa DS.
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=46745
:hahaha::hahaha::hahaha:

Samo dobro je sto on ne sumnja u cast i postenje svojih koalicionih partnera......:hahaha::hahaha::hahaha:
I sto je koalicioni dogovor cvrst kao stena.....:rotf::rotf:

Ne ne ne daj da te rade.....:whistling:
 
Nece valjda da nas izda SPS za neki dan i da se okrene DSS-u i SRS-u?:sad2::sad2:

Држи се ти народних пословица а једна од њих је:

ПРВО СКОЧИ - ПА ОНДА РЕЦИ: ХОП ! :D:D:D

П.С. Мислиш ли стварно да је са овом новом Франкештајн коалицијом БИЛО ШТА РЕШЕНО у Србији ???
 
Држи се ти народних пословица а једна од њих је:

ПРВО СКОЧИ - ПА ОНДА РЕЦИ: ХОП ! :D:D:D

П.С. Мислиш ли стварно да је са овом новом Франкештајн коалицијом БИЛО ШТА РЕШЕНО у Србији ???

Skocilo je juce 245 njih i reklo hop....:mrgreen::mrgreen:

Pa reseno je dosta toga. Par glavnih stvari, Kostun ide u opoziciju(penziju) i nece uticati na bilo kakvo vrsenje vlasti, SRS takodje, nista od vlasti, Srbija ide ka EU, imacemo vladu koja ce da gura pun mandat.
Malo li je?
 
je ostavljen Voljeni Premijer:sad2:



- Verko

- Palma

- Suljo

- i naravno Dačić:mrgreen:


Zasto sve sto je lepo ima kraj
Zasto je samo sunca vecan sjaj
Zasto sam odavno sam
Ruke niko da mi da
Zasto nemam sve sto zelim ja

Nekom sigurno srecna zvezda sja
Nekom, taj neko nikad nisam ja
Rodjen sam i zivim sam
Moj je zivot samo san
A tako puno puno zelim da dam

Zasto, o zasto?




Зашто се отвара милион тема о једној истој ствари? :banovati:
 
Par glavnih stvari, Kostun ide u opoziciju(penziju) i nece uticati na bilo kakvo vrsenje vlasti, SRS takodje, nista od vlasti...

Ако је ово најбитније вама демонокрастама, није ни чудо онда што Хашим Тадић ћути за косовске пасоше
 
Par glavnih stvari, Kostun ide u opoziciju(penziju) i nece uticati na bilo kakvo vrsenje vlasti, SRS takodje, nista od vlasti...

Ако је ово најбитније вама демонокрастама, није ни чудо онда што Хашим Тадић ћути за косовске пасоше

Naravno da je bitno.

Nego, jesi cuo Samardzica sta je rekao po tom pitanju pasosa?
 
Нисам никог чуо. Исто што мислим за Хашима Тадића, мислим и за ДСС. Немој да уображаваш да ја подржавам ДСС.
 

Back
Top