fluid...kakva je to hemija...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...
 
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...

idi na filozofiju
 
Fluid to je situacija vrste jedne, jedne bolesti, fluid se upotrebljava na specijalne situacije primera, kad se igra futbol, basketbol, a posebno se daje konjima, tako da se opijane da trču brže...

(Dr Mladen Trajkovski)

2vrolijk_08.gif
 
Poslednja izmena:
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...

Pa jeste hemija, prava pravcata, ali nju pokrece misao iz glave koja se ponavlja tipa "Svidja mi se ovaj decko. Svidja mi se ovaj decko." I onda telo slusa i pocne da proizvodi supstance koje se salju do svake celije. Slicno kao i sa drogama. Posle odredjenog vremena na tu odredjenu supstancu i njenu kolicinu telo vise ne reaguje.
E sad, kako ce kod koga ovo da se zavrsi, to zavisi od mentalnog sklopa pojedinca.
 
Pa jeste hemija, prava pravcata, ali nju pokrece misao iz glave koja se ponavlja tipa "Svidja mi se ovaj decko. Svidja mi se ovaj decko." I onda telo slusa i pocne da proizvodi supstance koje se salju do svake celije. Slicno kao i sa drogama. Posle odredjenog vremena na tu odredjenu supstancu i njenu kolicinu telo vise ne reaguje.
E sad, kako ce kod koga ovo da se zavrsi, to zavisi od mentalnog sklopa pojedinca.

Manemoj. Droge uvek deluju a zaljubljenost prodje. :D
 
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...

Em Ce je jednako De i peti elektrolit predje sa elektogume...:whistling:
mislim, nismo hemicari, ovo je tema Ljubav i Seks.
Btw. naslov je vise nego smesan, mozda je toliko smesan da je zalostan, posto znam da necu se smejati, jer nebi zavrsio do sutra sa grohotom pa bi mi se sje.bala vilica kao jednom...

:rotf:
 
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...

da nije Exer...??..
 
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...

Ko se to nama zaljubiškio...:lol:
 
Evo nesto mi u ovom nagovestavajuce pretoplom danu pade na pamet da malo pisemo na ovu temu...ko naravno ima neki interesantan komentar... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe 1 koju na primer neka druga uopste ne bi primetila?2 kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...3.i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...4.

1. Ne znam sta je fluid, a mislim da ta rec i znaci "nesto neznam sta" za tebe, pa cu ti odgovoriti samo an ono sto mislim da zelis da me pitas: fluid izmedju 2 osobe se desi ako se jedna drugoj svidjaju, samo sto nije uvek "izmedju 2 osobe", nego je (u slucaju da ti se svidja neko kome se ti ne svidjas, to jest, da patis od fetisizma u psihoanalitickoj nomenklaturi bolesti duse...) moguca ona jednostrana tecnost (fluid?).??

2. To je vise filozofska tema, i glasi "zasto nismo svi isti". To treba premestiti i postavis da na filozofiji, a ne Ljubav & Sex-u.

3. Kako znas sto je to (hemija) kad ne znas kakvo je. To je vise pitanje tvojeg verovanja u omniexistenciju materije. Mislim da bi prvo trebalo da dokazes da je to nesto hemijsko. tj. odnosno da nije duhovno.

4. Ti imas neku nauci nepoznatu klauzulu o unistivosti materije... mozda oces da kazes da si otrkila kako da napravis crnu rupu :whistling:

Primecujem da te gramaticari jos nisu napali za nepismenost, mozda si im simpaticna.
 
... zasto se javlja fluid bas izmedju neke dve osobe koju na primer neka druga uopste ne bi primetila? kakva li je to hemija koja nas privlaci nekom drugom bicu...i kud se izgubi kad nam ta osoba vise ne odgovara...
Radjen experiment na pacovima, tezak za ponavljanje na krupnijim sisarima.
Hemijski signali vezani za estrusni ciklus su u pitanju. Specificni feromoni imaju jednako specificne receptore, kada osetis "fluid" sa nekim ta osoba je najcesce genetski podobna/kompatibilna za stvaranje potomstva. E sad... neje mi struka ova biJologija ali cela prica veze sa razumom nema na zalost. :dash:

Stoga mozes imati vrlo jaku emotivnu vezu i ocajan sex, fenomenalan sex koji pokusavas da okrenes u emotivnu vezu...
Jel' ti se desilo nekad da ti smeta neciji miris koze (cista osoba)? Da duboko volis nekoga (suprotan pol) ali da sexa nema...niti potrebe mozda? Nisu radjene studije jer su prekomplikovane ali pretpostavka je da to verovatno nisu oni s kojima bi potomstvo bilo zdravo, moguce i sl.
 

Back
Top