VOLIM TE

Bez problema i redovno to ponavljam, ne samo mužu nego i inače ljudima do kojih mi je stalo. Vodim se time da ja volim to da čujem i nekad mi ulepša dan pa što da ne kažem i ja nekome da i njima malo bude fino.
 
da li vam je tesko da izgovorite te reci ili ih olako kazete? imate li neki strah... i zbog cega?

nije mi tesko d aizgovorim kada to osecam, niti ih olako izgovaram. onda kada volim to i kazem, mada ne precesto. kada to kazem znaci da u tom trenutku volim svakom svojom celijom.

ps. strahovi? samo od insekata:P
 
Pogađam samo jedanput. Ako ne pogodim javi mi na pp. 1990.

E pa saaaaaad, teshko da bi se osoba od 18 godina predstavila kao "vrlo mlada i neiskusna".... :dash::dash::dash:

@tema

Nemam nikakav strah da kazem 'volim te' nekome koga stvarno volim... Ali ne razbacujem se sa te dve reci tek tako... Ako nekom kazem da ga volim, onda je to vec ozbiljna stvar :heart: :cmok:

Da li ste se nekad nashli u situaciji da vam neko kaze 'volim te', a vi ne osecate isto prema njemu? Shta u takvoj situaciji radite- uzvratite sa 'i ja tebe' iako to ne osecate, ili....?
(odvratan osecaj :dash:)
 
Pošto će moj sin za 2,3 god da počne sa izgovaranjem tih reči svojim devojčicama, malo mi je degutantno da ja sada (aj' da ne kažem mator) posle određenog staža braka izgovaram "to" mojoj dragoj...
Mislim...to se podrazumeva...šta ima da izgovaram...:lol:
f030.gif

To k'o da sam rek'o - dan je...
:lol:
 

Back
Top