Buduci premijer vlade Mirko Cvetkovic je opasan kriminalac?

Da li verujete Verici Barac i smatrate da je Cvetkovic kriminalac?

  • Da - smatram da Verica Barac govori istinu i da je Cvetkovic kriminalac

  • Ne - smatram da Verica Barac laze i da je Cvetkovic posten

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Verica Barac koju su ispred saveta za borbu protiv korupcije postavile demokrate, optuzila je buduceg premijera Cvetkovica za 88 nezakonitih privatizacija i sukob interesa - Cvetkovic je istovremeno bio direktor državne Agencije za privatizaciju i izvršni direktor privatne konsultantske kuće Ces Mecon, koju je onda po nalogu direktora Agencije Cvetkovica angazovala Agencija da izvrsi procenu vrednosti kapitala nekog preduzeca prilikom privatizacije. I onda Cec Mecon primi pare za to i proceni preduzece na tipa 10 puta nizu cenu od realne, onda se ta cena stavi kao pocetna na tenderu i tender se namesti da neki baja kupi preduzece za mnogo manje pare nego sto realno vredi u zamenu naravno za debele pare.

Upravo se istim poslom bavila tzv. stecajna mafija koja je i dan danas u zatvoru, i od te mafije par likova je izvrsilo "samoubistvo iz zasede u zatvoru" . Sve u svemu prema tvrdnjama Verice Barac istim poslom se bavio i ministar a buduci premijer Cvetkovic .

Sve u svemu po tvrdnjama Verice Barac postoji osnovana sumnja da je pomenuti gospodin opasan kriminalac ? Jer namerno upropastiti i oterati na dobos 88 preduzeca i prodati ih za mnogo nizu cenu od realne je ozbiljan krivicni prestup , slozicete se?

http://www.novinar.de/2007/08/22/intervju-verice-barac-o-korupciji-u-srbiji.html
http://82.117.206.29/Develop/vesti....f832096984872c06c12572dc007e02ca?OpenDocument

Sta mislite da li verica barac laze ili govori istinu?
 
Poslednja izmena:
Mutan je lik ali koliko ne znam. Meni lično se ne dopada, znam neke ljude što su radili sa njim u nekom ekonomskom institutu (valjda Ces Mecon) i nisu baš impresionirani. Koliko se sećam on je i mesto ministra finansija dobio na neku gurku iako je Đelić predložio drugu osobu tako da mi se baš i ne sviđa on za premijera ... pritom nisam sigurna da li se on izdaje za nestranačku ličnost ili ne.
 
Koliko se sećam on je i mesto ministra finansija dobio na neku gurku iako je Đelić predložio drugu osobu tako da mi se baš i ne sviđa on za premijera ... pritom nisam sigurna da li se on izdaje za nestranačku ličnost ili ne.

Slična priča kao i sa Đelićem , i on je bio nestranačka ličnost pa su ga naterali da uđe u stranku , a deluje mi da on apsolutno nema nikakvog uticaja tamo , i da više deluje kao pozorišna ličnost .
 
Mutan je lik ali koliko ne znam. Meni lično se ne dopada, znam neke ljude što su radili sa njim u nekom ekonomskom institutu (valjda Ces Mecon) i nisu baš impresionirani. Koliko se sećam on je i mesto ministra finansija dobio na neku gurku iako je Đelić predložio drugu osobu tako da mi se baš i ne sviđa on za premijera ... pritom nisam sigurna da li se on izdaje za nestranačku ličnost ili ne.

to je privatna konsultantska kuca za procenu kapitala slicna je recimo i delloite & Touche . sve u svemu on nije nestranacka licnost vec stranacka sobzirom da je clan i funkcioner DS-a. Njega je u DS progurao Vlahovic , koji je takodje opasan krimos i koji je takodje odradio dosta mucki prilikom svog direktovanja Agencijom za privatizaciju. Upravo u DS-u Cvetkovica gura Vlahovic kao svog pouzdanog coveka . A Djelic i djeliceva struja su totalno pukli nakon ovih izbora i njega je tadic totalno otkacio i izbacio iz svih kombinacija.

Djelic ga je skroz ugasio.... Zasto tacno ne znamo, navodno mu pominju te milione, al mislim da je to samo izgovor , sobzirom da su se neki drugi likovi u DS-u nakrali 100 puta vise od djelica pa nikom nista.
 
U Delloite Touche-u petljaju samo tako ... a o Vlahoviću ne znam puno pa neću da pričam ali sam čula da se opasno nakrao. Za Đelića ne znam, ne zvuči mi nerealno da je dobio veliku otpremninu od one banke jer znam da neki napolju zaista dele tolike pare radnicima ali nemam ni predstavu šta je radio kad se vratio u Srbiju. U svakom slučaju neću tog Cvetkovića ali me niko ništa ne pita :mrgreen:
 
markowac otkud znas da ce Mirko Cvetkovic biti pedsednik vlade?!

pa o tome pise list blic , a blic je bilten Ds-a tako da je zakljucak jasan cvetkovic ce biti premijer vlade, ostali likovi se vise i ne pominju kao kandidati vec je samo cvetkovicevo ime u opticaju....

takodje jedan drugi list u vlasnistvu DS-a tj Djilas Dragana, list Press je vec poceo da objavljuje afirmativne clanke o Cvetkovicu, kao cvetkovic je iz zajcara, pa kako je bio mnogo pametan kad je bio mali, sa svima je delio uzinu na velikom odmoru i slicno.

Sve u svemu ko zna da cita izmedju redova vec je izveo zakljucak...
 
U Delloite Touche-u petljaju samo tako ... a o Vlahoviću ne znam puno pa neću da pričam ali sam čula da se opasno nakrao. Za Đelića ne znam, ne zvuči mi nerealno da je dobio veliku otpremninu od one banke jer znam da neki napolju zaista dele tolike pare radnicima ali nemam ni predstavu šta je radio kad se vratio u Srbiju. U svakom slučaju neću tog Cvetkovića ali me niko ništa ne pita :mrgreen:

pa djelic je zglajznuo kao niko dosad pre u DSu. To je za mene stvarno veliko iznenadjenje. To ti je odprilike ko da u SRS zglajzne Vucic ili Nikolic.. Prilikom formiranja prosle vlade jedino se njegovo ime vrtelo kao ime coveka koji ce biti premijer iz DS-a, a sada ne samo da nece biti premijer, ni ministar nego mu ne nude ni funkciju baba sere ili kafe kuvarice u skupstinskom restoranu :mrgreen:
 

Back
Top