psihovandalizam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...evo ja sam u dogovoru sa adminom , a kao budutji mood na ovom pdf-u. otvorijo ovu temu na kojoj tjete motji da se vredjate bez bojazni da tjete biti sankcijonisani...
...znachi sve mozze, ono za kevu , na rachun sestre i tetke, i sve ostalo shto vam mozak pozzeli...
...udri...:)
 
Poslednja izmena:
Vragana, nadam se da se ne ljutis. Moje "uvrede" su u skladu sa idejom teme, pa dozvoljavam sebi da se na ovakav nacin obratim dami. Dakle - nista licno.

Izvinjavam se i peachwise-u. Njegov jezik je sigurno bio u full load-u dok je gulio rektume adminima, u namjeri da postane organ upravljanja na forumu, ili bar nekom pdf-u. Pateticno, peach. Mogao si mi reci da si control - freak, pa da te ubacim na mjesto direktora cirkusa u Zajecaru.
 
Poslednja izmena:
Vragana, nadam se da se ne ljutis. Moje "uvrede" su u skladu sa idejom teme, pa dozvoljavam sebi da se na ovakav nacin obratim dami. Dakle - nista licno.

Izvinjavam se i peacwise-u. Njegov jezik je sigurno bio u full load-u dok je gulio rektume adminima, u namjeri da postane organ upravljanja na forumu, ili bar nekom pdf-u. Pateticno, peach. Mogao si mi reci da si control - freak, pa da te ubacim na mjesto direktora cirkusa u Zajecaru.

polako avane, polako...mi...prasici smo...zlopamtila :)

PF_920705~Miss-Piggy-Posters.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top