O cemu razgovarati

LoveSpell

Zainteresovan član
Poruka
148
E ovako, ja sam pre postavila temu kako sam do usiju zaljubljena u kolegu na poslu. E sad sticajem okolnosti idemo zajedno na rucak, samo on i ja :rumenko:.

Mene vec hvata panika od svega. Dajte predloge o cemu da razgovaramo, sta da ga pitam.

Ja sam luda za njim i to je otezavajuca okolnost, mozak mi blokira kad je u mojoj blizini. Ne znam da li on zna, ali obadvoje nismo slobodni tako da i nema veze da li zna ili ne zna,
Uglavnom mislim da ce mi biti lakse ako otprilike osmislim razgovor..

Ne poznajemo se puno, mislim privatne stvari i interesovanja a ne zelim da pricam o poslu.

Eto ako ko ima ideju....

Izblamiracu se svakakao a:dash:
 
...kad se vetj blamirash, blamiraj se ko chovek, pocepaj jedno pe'-shes' vinjaka pre ruchka i to kad naruchujesh trazzi vinjak i malu kiselu, zatim pochni da ogovarash sve kolege a njega velichaj, digni ga u oblake i kad se on primi ti prdni i ako je pravi shmeker mislim da je to to...:)
 
E ovako, ja sam pre postavila temu kako sam do usiju zaljubljena u kolegu na poslu. E sad sticajem okolnosti idemo zajedno na rucak, samo on i ja :rumenko:.

Mene vec hvata panika od svega. Dajte predloge o cemu da razgovaramo, sta da ga pitam.

Ja sam luda za njim i to je otezavajuca okolnost, mozak mi blokira kad je u mojoj blizini. Ne znam da li on zna, ali obadvoje nismo slobodni tako da i nema veze da li zna ili ne zna,
Uglavnom mislim da ce mi biti lakse ako otprilike osmislim razgovor..

Ne poznajemo se puno, mislim privatne stvari i interesovanja a ne zelim da pricam o poslu.

Eto ako ko ima ideju....

Izblamiracu se svakakao a:dash:

Ako se budes pripremala za razgovor, neces biti opustena...
I bice to usiljena prica, isfolirana..
Budi prirodna i pricaj o cemu pricas sa svakom osobom, drugaricom (los primer, ne bas sve)..drugom..prijateljem...mislim da je tako najbolje..potrudi se da ga upoznas bolje, kakva su mu interesovanja..
mozda se i razocaras..i ne svidi ti se kakav je privatno, odnosno van posla..
sve je moguce..
 
Mislim da je najvažnije da naučiš napamet vremensku prognozu, kako bi mogla da je citiraš.
A možda biste mogli i da pričate o tome ko od vas nije slobodan, zašto i želi li tako da nastavi i zbog čega.
A možeš i samo da kažeš "kod tebe ili kod mene?"
Naravno, ove varijante zavise od toga šta želiš da postigneš. :D
 
Mislim da je najvažnije da naučiš napamet vremensku prognozu, kako bi mogla da je citiraš.
A možda biste mogli i da pričate o tome ko od vas nije slobodan, zašto i želi li tako da nastavi i zbog čega.
A možeš i samo da kažeš "kod tebe ili kod mene?"
Naravno, ove varijante zavise od toga šta želiš da postigneš. :D

Nasmejao si me.


Ma ja bi zelela da se odljubim. Borim se protiv toga vec godinama.
 

Back
Top