Pogledajte ove 2 slike koje su uzburkale javnost pa onda recite dal hocete SPS-DS!!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Pogledajte ove 2 slike koje su uzburkale javnost pa onda recite dal hocete SPS-DS!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Pogledajte ove 2 slike koje su uzburkale javnost pa onda recite dal hocete SPS-DS!!!!

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Podrazumevano Re: Pogledajte ove 2 slike koje su uzburkale javnost pa onda recite dal hocete SPS-DS

А лепи су мораш признати. Бетовен, Бабојебић, МАнекен и Пачић

Ističe se
    Učlanjen
    10.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pogledajte ove 2 slike koje su uzburkale javnost pa onda recite dal hocete SPS-DS

Ovi ko braca Dalton.
    Najveci je najgluplji a najnizi, najpametniji.

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Немој тако, оштра је ту конкуренција.

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Hocemo, hvala.
    A ako si '90 godiste bolje idi na forum Tinejdzeri nego sto ovde prosipas pamet.

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Vidim momci i devojke da vas je ovo silno pogodilo, kao i činjenica da "Centralna otadžbinska uprava" ponovo neće sastavljati vladu Srbije, ali šta da vam radimo...
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, a da su se pogodili sa drugom opcijom... bili bi vam ki upisani... pljuc!

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *Ljudmila* Pogledaj poruku
    Hocemo, hvala.
    A ako si '90 godiste bolje idi na forum Tinejdzeri nego sto ovde prosipas pamet.
    zasto da ide na forum tinejdzeri? Pa ona je od ove godine punoletna i moze da iskoristi svoje biracko pravo

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DraGo70 Pogledaj poruku
    Vidim momci i devojke da vas je ovo silno pogodilo, kao i činjenica da "Centralna otadžbinska uprava" ponovo neće sastavljati vladu Srbije, ali šta da vam radimo...
    ma sastavili je ambasadori britanije, nemacke i amerike - kao i sve vlade od 2000te do danas. zato nam i jeste kako nam je

evo benzin opet poskupeo

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio teniserka_90 Pogledaj poruku
    Што се Палма распиштољио...еуропски.
    Мора да се најео прасетине у ДС-овим просторијама,док је слушао...па,сад...или Цецу или Бетовена.Он је човек широкијех схватања.

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Teniserka 90, bolje da si ovde ostavila svoje slike (pod uslovom da si punoletna).

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    zasto da ide na forum tinejdzeri? Pa ona je od ove godine punoletna i moze da iskoristi svoje biracko pravo
    Jerry, svaki glas je bitan

Nego, jel ova teniserka neki rod onoj skijašici?

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

ma sastavili je ambasadori britanije, nemacke i amerike - kao i sve vlade od 2000te do danas. zato nam i jeste kako nam je

evo benzin opet poskupeo
    Dok u SAD, Velikoj Britaniji i drugim zemljama pao ispod jednog evra po litri i pojeftinjuje iz dana u dan...

Hajde šta ti je, opet lupetaš....

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Jerry, svaki glas je bitan

Nego, jel ova teniserka neki rod onoj skijašici?
    ne znam pitaj moderaciju

oni to mogu da zakljuce uporedjivanjem IP adresa

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

ne znam pitaj moderaciju

oni to mogu da zakljuce uporedjivanjem IP adresa

Ma kad sam se ja time bavio, znaš i sam da se oslanjam na instikt

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Dok u SAD, Velikoj Britaniji i drugim zemljama pao ispod jednog evra po litri i pojeftinjuje iz dana u dan...

Hajde šta ti je, opet lupetaš....
    u svajcarskoj benzin 1.87 franaka iliti 1.13 eura .

u srbiji tadica , palme, dacica, i krkobabica, "medju sljivama" vec stigao do 1.4 eura

srbin radi za 250 eura i placa gorivo 1.4 eura, a svajcarac za 2500 eura i gorivo mu 1.13 eura?

placam gorivo skuplje nego svajcarac a imam puteve kao da sam zanzibarac?

kako objasnjavas taj paradoks ?

nego da meni bog pozivi severno kosovo , ja sipam tamo po 75, pre bi ga gurao do leska nego da bandi dajem akcizu i PDV a u slucaju i da to umre, onda cu da budem kao mel gibson u filmu mad max 2 , ugradicu metan

tako treba da rade svi radikali. izbegavajte placanje poreza ovoj drzavi gde god mozete

jer ovo nije nasa srpska drzava vec je ovo drzava po meri sorosa, amerike, britanije, nemacke . Po meri Srba sigurno nije.

mislim i demokrate su 90tih pozivale na gradjansku neposlusnost i neplacanje racuna jer to doprinosi padu rezima na vlasti. tu vasu taktiku ima i ja da primenjujem i bicu nelojalan gradjanin ove drzave sve dotle dok na njeno celo ne dodju prave patriotske snage. nadam se da se ne ljutis drago zbog toga

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Ma kad sam se ja time bavio, znaš i sam da se oslanjam na instikt
    pa dovoljno ti je da se ulogujes kao registra i uverices se da gresis

mislim jednom si to vec radio kad te uvatio pobedonoscev, pa si se pravio nevest

Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

u srbiji tadica , palme, dacica, i krkobabica, "medju sljivama" vec stigao do 1.4 eura

srbin radi za 250 eura i placa gorivo 1.4 eura, a svajcarac za 2500 eura i gorivo mu 1.13 eura?

kako objasnjavas taj paradoks ?

nego da meni bog pozivi severno kosovo , ja sipam tamo po 75, pre bi ga gurao do leska nego da bandi dajem akcizu i PDV a u slucaju i da to umre, onda cu da budem kao mel gibson u filmu mad max 2 , ugradicu metan

tako treba da rade svi radikali. izbegavajte placanje poreza ovoj drzavi gde god mozete

jer ovo nije nasa srpska drzava vec je ovo drzava po meri sorosa, amerike, britanije, nemacke . Po meri Srba sigurno nije.

mislim i demokrate su 90tih pozivale na gradjansku neposlusnost i neplacanje racuna jer to doprinosi padu rezima na vlasti. tu vasu taktiku ima i ja da primenjujem i bicu nelojalan gradjanin ove drzave sve dotle dok na njeno celo ne dodju prave patriotske snage. nadam se da se ne ljutis drago zbog toga
    Srbin (ja) radi za 500 evra i ne daje ni dinar za gorivo.
    Bash me briga za tvoju debelu guzicu, i treba da placash josh vishe za benzin.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

pa dovoljno ti je da se ulogujes kao registra i uverices se da gresis

mislim jednom si to vec radio kad te uvatio pobedonoscev, pa si se pravio nevest
    Ok, evo sad ću

I ne zaleći se, ova što je postavila temu je neka teniserka iz devedesetih

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

1. Ti napisa da su ovu vladu skrojile zapadne zemlje i da je posledica toga da benzin poskupljuje...
    2. Ja ti odgovorih da poskupljuje svuda u svetu i da je u Španiji i Portugalo bilo i masovnih protesta zbog toga...
    3. U Srbiji nije prosečna plata 250, nego 400 evra tj. oko 32.000,00
    4. U Srbiji je prosečna plata za vreme tvojih radikala i socijalista (tj. u vremenu o kome ti sanjaš) bila 20 maraka, a litar benzina 10 maraka...
    5. Kako ti objašnjavaš ovaj paradoks???

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    Srbin (ja) radi za 500 evra i ne daje ni dinar za gorivo.
    Bash me briga za tvoju debelu guzicu, i treba da placash josh vishe za benzin.
    koliko znam zivis u beogradu, a ako ne placas benzin onda se ili vozis prevozom ili taksijem. ako se vozis taksijem takodje placas benzin jer ga placa taksista koji te vozi isto tako i ako se vozis prevozom.

joj kad se setim ja nekad dok sam studirao u bg, kakvo je to bilo zadovoljstvo i uzivanje voziti se prevozom na 33+ stepena , naguran sa 100 ljudi u malenom trolejbusu ili tramvaju, pa kad ti se oznojeni baja podignute ruke drzeci se za sipku unese sa svojim pazuhom u lice dozivis momentalno takvu ekstazu ko da si upravo povukao dve crte kokaina ili popio francusko vino staro 20 godina

Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

koliko znam zivis u beogradu, a ako ne placas benzin onda se ili vozis prevozom ili taksijem. ako se vozis taksijem takodje placas benzin jer ga placa taksista koji te vozi isto tako i ako se vozis prevozom.

joj kad se setim ja nekad dok sam studirao u bg, kakvo je to bilo zadovoljstvo i uzivanje voziti se prevozom na 33+ stepena , naguran sa 100 ljudi u malenom trolejbusu ili tramvaju, pa kad ti se oznojeni baja podignute ruke drzeci se za sipku unese sa svojim pazuhom u lice dozivis momentalno takvu ekstazu ko da si upravo povukao dve crte kokaina ili popio francusko vino staro 20 godina
    A mora da je prava extaza sedeti pored tebe, debelog, znojavog, kako ispushtash miomirise...verujem da suvozachu nudish mogucnost gas maske pri polasku.

Domaćin
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

O boro boro zar si sa dačićem moro?

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

1. Ti napisa da su ovu vladu skrojile zapadne zemlje i da je posledica toga da benzin poskupljuje...
    2. Ja ti odgovorih da poskupljuje svuda u svetu i da je u Španiji i Portugalo bilo i masovnih protesta zbog toga...
    3. U Srbiji nije prosečna plata 250, nego 400 evra tj. oko 32.000,00
    4. U Srbiji je prosečna plata za vreme tvojih radikala i socijalista (tj. u vremenu o kome ti sanjaš) bila 20 maraka, a litar benzina 10 maraka...
    5. Kako ti objašnjavaš ovaj paradoks???
    2. poskupljuje svuda ali je opet jeftiniji za nekih 30% tak posto nego kod nas.
    3. u srbiji samo 2.5 miliona ljudi ima zaposlenje od 8 miliona stanovnika koliko ima srbija. to znaci da je jos toliko odprilike radno sposobnih ljudi nezaposleno ili su korisnici budzetskih sredstava - decijeg dodatka, penzije ili socijalnog. e vidis ti zaposleni izdrzavaju ove nezaposlene , pa kad uzmes platu od 400 eura i podelis na 4 clana porodice uvidis da ljudi u srbiji zive sa 100 eura mesecno ili 200 ako nemaju dece. takva nam statistika
    4. radikali su vladali od 1998 do 2000te , za period od 1990te do 1998 molim da se obratis vasim novim koalicionim partnerima i ideoloskim ortacima iz SPS;a SRS je kao sto sam vec rekao 1998 godine usao u vladu i te godine Srbija je imala najvecu industrijsku proizvodnju od 1990te godine do danas. A SRS je u tu vladu usla iz dva razloga - da pokusa da sacuva Kosovo i Metohiju kao deo Srbije i zato sto SPO nije hteo da formira vlast sa SRS jer su mu to zabranile zapadne obavestajne sluzbe, jer bi u tom slucaju imale problem da objasne kako napadaju Srbiju koja ima "demokratsku vlast". Te 1998 godine SRS je nudila SPO-u da formiraju vladu ali je to odbio Vuk Draskovic i ti to dobro znas. Zato za ostanak SPS-a te 1998 godine na vlasti iskljucivu odgovornost snose SPO i Vuk Draskovic

A evo ustalom karte koja pokazuje da je proizvodnja u Srbiji 1998 godine kada su vladali radikali bili na vecem nivou nego za svih ovih 8 godina koliko srbijom vlada DS.

Vidis ovo je dokaz da se 1998 godine bolje zivelo u Srbiji nego u celom periodu od 2000te do danas, jer osnova dobrog zivota jeste pre svega proizvodnja . Ako je proizvodnja visoka , visoka je i uposlenost stanovnistva, samim tim vecina naroda zivi dobro za razliku od onda kad je proizvodnja mala i kad puno ljudi nema nikakav posao.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    A mora da je prava extaza sedeti pored tebe, debelog, znojavog, kako ispushtash miomirise...verujem da suvozachu nudish mogucnost gas maske pri polasku.
    pa burazeru ako ti zivis u beogradu a nisi sposoban da kupis ni sopstveni automobil to automatski znaci 2 stvari . ili si neki klinac pa nemas 18 godina, ili si neka sirotinja , jer u beogradu bez automobila je zaista tesko ziveti . gde privodis devojcice bre ako nemas auto i gajbu? cim nemas auto nemas ni za hotel tako da ti jedina varijanta ostaje neki lift, haustor, neka nezavrsena gradjevina ili da cekas 1 vikend mesecno da matorci odu na ranc

Slične teme

1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 04:00
  2. recite koje igre se mogu igrati dzoipedom
    Autor delijasasevera u forumu Video igre
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 13.03.2007., 14:28
  3. Onda recite i meni!!!
    Autor morganlovelove u forumu Romantika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 27.10.2006., 16:44
  4. Igre koje hocete(preporucujemo)