Гласај за Стару Православну Цркву у Сарајеву

Далија

Početnik
Poruka
1
Кантон Сарајево је направио листу 'Чуда' у Сарајеву. На тој листи се налази и Стара црква на Башчаршији. Без жеље да сада пишем уопште о том пројекту, јер је излишно, позивам вас да гласате за Стару цркву. У сваком случају то ће значити за туристичке посете и евентуално неку, неопходну,
донацију нашој православној браћи и сестрама у Сарајеву.

Дакле, молим Вас да отворите следећи линк и гласате за Стару цркву:

http://www.ks.gov.ba/cuda/poll.html

Када изаберете Стару цркву, на крају странице кликнете на: ИЗВРШИ.

Хвала Вам и молим Вас да поруку проследите другим добронамерним људима и на све дискусије и форуме које посећујете.

СТАРА ЦРКВА
Св. Архангела Михаила и Гаврила
Црквена Општина и Парохија Сарајево


Овде гласајте:
http://www.ks.gov.ba/cuda/poll.html

На овом сајту можете видети нашу СТАРУ ПРАВОСЛАВНУ ЦРКВУ:
http://www.staracrkva.org

Само Слога Србина Спасава
 
Pozdrav, evo rezultati su se usijali !
Još samo malo pa prelazimo u vodstvo...
stanje u 12:54 25.06.2008. "MI" = 14.500, "oni" = 15.069.

A što se tiče proveravanja IP adrese glasača, to je čisti lapsus! Pa nigdje na cijelom sajtu nema ni riječi o tome da se nemože glasati više puta :lol: (ko zna - zna), osim što sam program ne prihvata glas, normalno ako se već niste pripremili za novo dodavanje svoga glasa!
:bye:
 
Veliki pozdrav !
Eto i ja sam se malo uključio za ovo glasanje o 7 čuda grada Sarajeva, pa rekoh sebi da „malo“ pomognem, pošto i lud vidi da danas svi rade na svoj način,
tako i broj glasanja na spomenutom sajtu na nekim predlozima za noć „porastu“
za oko 500 glasova (normalno onih drugih), rekoh da napišem najednostavnije upustvo kako da se omogući ponavljanje glasanja sa istog računara, nebi-li malo izbalansirali rezultate i naveli „malo“ vodu na svoju vodenicu!

Na vašem internet pretraživaču je potrebno u Glavnom meniju otvoriti:

Tools→Options→Privacy→Show Cokies

Ovde će biti prikazani svi kolačici u žutim fasciklama i sa nazivima pored!

Potrebno je pronaći (između svih, a obično su abecedno složeni) fasciklu sa nazivom: ks.gov.ba i obilježiti (da bude markirana, da poplavi naziv) i zatim kliknuti na dugme REMOVE COOKIES (koje se nalazi malo ispod).

Posle ovog postupka možete ponoviti glasanje,
a postupak možete ponavljati u-nedogled (odnosno dok god imate slobodnog vremena na raspolaganju)

Unapred zahvalan, ja lično,
a vjerujem i dosta, dosta, dosta ostalih kojima bi rezultat ovoga glasanja nešto značio…

Miki – Jovi.
 
Veliki pozdrav !
Eto i ja sam se malo uključio za ovo glasanje o 7 čuda grada Sarajeva, pa rekoh sebi da „malo“ pomognem, pošto i lud vidi da danas svi rade na svoj način,
tako i broj glasanja na spomenutom sajtu na nekim predlozima za noć „porastu“
za oko 500 glasova (normalno onih drugih), rekoh da napišem najednostavnije upustvo kako da se omogući ponavljanje glasanja sa istog računara, nebi-li malo izbalansirali rezultate i naveli „malo“ vodu na svoju vodenicu!

Na vašem internet pretraživaču je potrebno u Glavnom meniju otvoriti:

Tools→Options→Privacy→Show Cokies

Ovde će biti prikazani svi kolačici u žutim fasciklama i sa nazivima pored!

Potrebno je pronaći (između svih, a obično su abecedno složeni) fasciklu sa nazivom: ks.gov.ba i obilježiti (da bude markirana, da poplavi naziv) i zatim kliknuti na dugme REMOVE COOKIES (koje se nalazi malo ispod).

Posle ovog postupka možete ponoviti glasanje,
a postupak možete ponavljati u-nedogled (odnosno dok god imate slobodnog vremena na raspolaganju)

Unapred zahvalan, ja lično,
a vjerujem i dosta, dosta, dosta ostalih kojima bi rezultat ovoga glasanja nešto značio…

Miki – Jovi.

Ista fora na koju je Buš postao predsjednik!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Na vašem internet pretraživaču je potrebno u Glavnom meniju otvoriti:

Tools→Options→Privacy→Show Cokies

Ovde će biti prikazani svi kolačici u žutim fasciklama i sa nazivima pored!

Potrebno je pronaći (između svih, a obično su abecedno složeni) fasciklu sa nazivom: ks.gov.ba i obilježiti (da bude markirana, da poplavi naziv) i zatim kliknuti na dugme REMOVE COOKIES (koje se nalazi malo ispod).

.

ma znamo to sa www.srpskinacionalisti :heart::mrgreen:
 

Back
Top