Tastatura

miller_girl

Aktivan član
Poruka
1.751
Kupila sam novu tastaturu i imam male problemcice.Ima one dodatke za multimediju i kada pokusam da pojacam muziku zvuk sam od sebe se stisava.Moram da udjem u kontrol panel pa u sound,speech and audio pa u sound and audio devices na tastaturi pritisnem stop,gde su dugmici za mult.i onda mogu da slusam muziku ali ne mogu da menjam ili da pojacavam ton.Kako da resim to????
 
Od oka....probaj da ako je to winamp ukljucis global hotkey ili ako ne vredi nadji neki remapper kako bi mogla nekom tasteru dati funkciju koju ti hoces.
Bilo je par tema na forumu Software. ;)
 
Kupila sam novu tastaturu i imam male problemcice.Ima one dodatke za multimediju i kada pokusam da pojacam muziku zvuk sam od sebe se stisava.Moram da udjem u kontrol panel pa u sound,speech and audio pa u sound and audio devices na tastaturi pritisnem stop,gde su dugmici za mult.i onda mogu da slusam muziku ali ne mogu da menjam ili da pojacavam ton.Kako da resim to????

;-)Imao sam i ja isti problem,stvar u tome je kada kada pritisnes VOLUME + muzika ton se smanjje,a da li si probala VOLUME - ?Tada se pojacava ton...Stvar u tome je sto Windows pogresno tumaci resurse za tastaturu,tako da moras skinuti DRAJVER za tvoju tastaturu i instalirati ga...Ja sam tako resio taj problem ;-)GOOD LUCK!
 

Back
Top