Laptop plus mleko jednako...?

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
Pošto sam ja jedno izrazito smotano i glupo dete, zalila sam tastaturu laptopa mlekom..... :kreten: :kreten: :kreten:

i komp mi je poludeo!

Pored toga što mi ne rade a, e, i (otkud i, nemam pojma, zalila sam levu stranu), q, ali 'ajd što mi ne rade ta slova, on mi stalno izbacuje ono ''sticky keys'', kao držala sam shift 5 sekundi ili šta god, ja kliknem da otvorim neki folder on mi pootvara pet komada, selektuje sve, pravi gluposti.....

Obradujte me i kažite mi da to MOŽE DA SE POPRAVI i da neću morati da pljunem pare za novi komp. :cry: :cry: :cry:


(btw, mleko je obrisano, nedugo nakon zalivanja sam ga i sušila fenom po savetu jednog eft-ovca, poskidala kritične tastere i tastere u njihovoj okolini, iščistila štapićem za uši, nema ništa... tako da se stvarno plašim)
 
''(otkud i, nemam pojma, zalila sam levu stranu)''

Pa ako pogledaš ''foliju'' od tastature, tačnije štampano elektronsko kolo, malo se udubiš u njega, možda i skontaš odgovor na svoje pitanje.

Inače hvala ti, baš si mi ulepšala dan, crkao sam od smeha.

I ja sam, kao mlad i neuk, nekada davno pio pivo za kompom... Ma svima se dešava. Jednom je OK. Drugi put se zapitaj, ako bude drugog puta.
 

Back
Top