Zar je moguce?

Ja nemam prava da govorim u tvoje ime,ali veliki je rizik upisati istoriji i ziveti u Srbiji.Predlazem ti da bolje upises neki od jacih fakulteta kao sto su pravo,ekonomija,politicke nauke,jezici..Secam sa kada sam ja upisivala faks,moja drugarica je htela da upise istoriju ali ju je profesor odvratio od te kako je on rekao sulude ideje.Pozdrav i dobro razmisli o svom buducem zivotu.Srecno.
 
kakva bre istorija??? moze, ako si neki truli bogatas i ne planiras nikad da se izdrzavas od svog posla. u protivnom studiraj nesto jace, a istoriju uvek mozes da upises kad to zavrsis, kao drugi fakultet.
 
Ako zaista istoriju volis, ne razmisljaj sada o zaposlenju. Nije bas uvek plodotvorno planirati sta ce biti za nekoliko godina, svasta se u medjuvremenu moze promeniti. Ja studiram nesto sto ne volim i veruj mi to je najgora stvar koja ti se moze dogoditi ali ne samo u toku studiranja kad se mucis 6 puta vise od ostalih vec i kasnije kad zavrsis i ne daj Boze zaposlis se u toj struci, zamisli ceo zivot provesti s necim to ne volis. Naravno nisam to mrzela kada sam upisala, bila sam ravnodusna ali sada jako to mrzim i sve vise i vise mi se gadi, nadam se da cu ove godine upisati sta volim i baciti prethodne dve u vodu. Tebi od srca zelim da upises bas Istoriju i da sve to radis sa zadovoljstvom a ne s mukom a kad bude trebalo da nadjes posao... ima vremena ne misli o tome. UPISI STA ZAISTA VOLIS.
 

Back
Top