Лош мир је горе од рата

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
"A bad peace is even worse than war." - Tacitus

То је ово што ми имамо сада. Лош мир, устрвари коректније би било описати као грозан мир. Политичари на власти нам говоре да је све у реду, како су њихови "пријатељи" са запада од поверења, да Срби не смеју сумњати у њих. Српски митинг за подршку Косова, су антисрпски зликовци у најбољем цнн маниру претворили као да су дошли да краду и обијају радње. Највећи број на митингу је био шокиран, тужан и бесан и достојанствено простествовао независности Косова. Али то у медијама није приказивано на коректан начин, чак ни код нас.

Ми Срби који нећемо да прихватамо да нас пљују и називају најпогрднијим стварима, ми смо у "демократским" медијама названи свакојаким бљувотинама. Српкиња буде силована на Косову, то се прећуткује. Нека је, што није продала своје па отишла, тако јој и треба веле многи. Српска деца побијена, то се прећуткује. Преко хиљаду Срба је побијено од "милосрдног" окупатора 1999. А Србија ћути и чека да и задњи Србин погине или буде протеран са Косова.

Многи "Срби" у Србији причају бљувотине о Михајлу који је убио антисрпску шведску министарку, Ана Линд је свакодневно на шведској тв тражила да се удари што јаче по Србији. Срби нису достојни живота су многи западни политичари 90их понављали. А ни сад нису много умеренији у изјавама.

Срби су молили западне медије и политичаре да се сретну са преживелим Србима од изетбеговићевог Сарајева, који је као фол био окупиран од Срба, од јавних кућа у којима су били насилно одвођене Српске девојчице, о конц логорима хрвата и муслимана као Оџак. Али нико на западу није хтео да их прими. Није их било брига.

Ко сме јеврејима да кажу да не смеју да поштују своје жртве и да траже да се учи свугде у свету о њиховим страдањима. И ако су много више Јермени, Срби, Руси и Азирци страдали. О томе се врло ретко кад чује.

Посебно у овој јадној данашњој Србији, у којем си проглашен луд ако си поносан Србин. Нико нема право да Србима брани да буду поносни на своје хероје Ратка Младића и друге Србе који су спасили многе Србе од усташке и муслиманске каме.

Нико нема право да брани Србима да се свете за сву поклану и силовану Српску децу, силоване девојке и жене који су умирали у највећим мукама у изетбеговићевим и туђмановим јавним кућама. Игнорисани од "милосрдног" запада који је као и за време првог светског рата, на најзверскији начин се иживљавао над Србима.
 
Poslednja izmena:
Očigledno da ti teško pada mir

Мир ми уопште тешко не пада ако је прави мир. Али лош мир, какав је сад је гори од рата. Шта тебе брига за јауке Српских мајки и очева за својом силованом и покланом децом. Ма битно је теби да си ти материјално обезбеђен, и да понављаш о хашком трибуналу како ми Срби треба да испунимо обавезе.

Тај хашки трибунал који је попљувао Српске сведоке који су чули насера да је наредио да се све Српско покоље. Чак је и муслиман близак насеру недавно изјавио јавно да је насер се поносио и говорио му како је очи вадио Српском судији.

Али шта то тебе брига. Нек ваде црева, очи и силују Српску децу. Али знај да се неће смире док Срби не буду истребљени. Мада ти би покушао да побегнеш а за Србе те баш брига.
 
Otkud to kad smo pobedili zločinački NATO pakt?
Jel ti loše spavaš? Imaš nemire?:mrgreen:

Кад се неко може кези на геноцид који се спроводи над Србима данас на Косову и опште иживљавање запада над Србима. Онда та особа не може бити боља од олбрајтове, која је изјавила "нека Срби буду истребљени, баш ме брига", нити су остали западни политичари бољи од ње.
 
Кад се неко може кези на геноцид који се спроводи над Србима данас на Косову и опште иживљавање запада над Србима. Онда та особа не може бити боља од олбрајтове, која је изјавила "нека Срби буду истребљени, баш ме брига", нити су остали западни политичари бољи од ње.
СЛОБОДА, ti li si?:lol:
 
Ти си то "искусио" по подрумима скривајући се, па као много је зезнуто без струје. А што Срби бивају клани и силовани. Ма за то те баш "заболе".

Kako god da si kivan i besan na trenutnu situaciju i dogadjaje u skorijoj istoriji ,
ne opravdavam tvoje rasudjivanje o ljudima kojih NE POZNAJES.
To sto tebe "zabole" ,mene ne,jer sam UCESTNIK dva rata ,i imam stradale sa moje rodbinske strane,a ovih godina uz to jos i nezaposlen ,pa mi takve ideje ipak ne padaju napamet (ako oces bas moje misljenje).

Rat je KRAJNJE ,NUZNO sredstvo prisile !
 
Kako god da si kivan i besan na trenutnu situaciju i dogadjaje u skorijoj istoriji ,
ne opravdavam tvoje rasudjivanje o ljudima kojih NE POZNAJES.
To sto tebe "zabole" ,mene ne,jer sam UCESTNIK dva rata ,i imam stradale sa moje rodbinske strane,a ovih godina uz to jos i nezaposlen ,pa mi takve ideje ipak ne padaju napamet (ako oces bas moje misljenje).

Rat je KRAJNJE ,NUZNO sredstvo prisile !

Rat je nastavak (neuspesne) politike.
Niko ga ne voli (osim war dogs-a), ali je neminovan.
Rat je sredstvo za zaradjivanje ogromnog bogatstva od strane proizvodjaca oruzja.

Ne znam odakle ti to "ucesTnik" ?
 
Kako god da si kivan i besan na trenutnu situaciju i dogadjaje u skorijoj istoriji ,
ne opravdavam tvoje rasudjivanje o ljudima kojih NE POZNAJES.
To sto tebe "zabole" ,mene ne,jer sam UCESTNIK dva rata ,i imam stradale sa moje rodbinske strane,a ovih godina uz to jos i nezaposlen ,pa mi takve ideje ipak ne padaju napamet (ako oces bas moje misljenje).

Rat je KRAJNJE ,NUZNO sredstvo prisile !

Мислим да ниси добро разумео Кушија - не залаже се он за рат, већ за истински мир, а у правом МИРУ сваки злочинац мора одговарати за своје злочине. Уколико се то не деси, као што је, на жалост, код нас случај - овакав мир је само "кратка станка" што би рекле усраше, или ПАУЗА до нових сукоба.
 
Мислим да ниси добро разумео Кушија - не залаже се он за рат, већ за истински мир, а у правом МИРУ сваки злочинац мора одговарати за своје злочине. Уколико се то не деси, као што је, на жалост, код нас случај - овакав мир је само "кратка станка" што би рекле усраше, или ПАУЗА до нових сукоба.

Mito šta kažeš na to da Mlohavi više neće imati funkciju?

A čitam po dnevnim novinama da može da se desi da se vrati naučnom radu...........
 
Mito šta kažeš na to da Mlohavi više neće imati funkciju?

A čitam po dnevnim novinama da može da se desi da se vrati naučnom radu...........

Кажем да је у политици све то нормално, више пута је и Коштуница то рекао да му уопште неће бити ни први пут а ни тешко да буде ОПОЗИЦИЈА. А да ли ће се вратити научном раду, не знам, зашто да не...
 
Мислим да ниси добро разумео Кушија - не залаже се он за рат, већ за истински мир, а у правом МИРУ сваки злочинац мора одговарати за своје злочине. Уколико се то не деси, као што је, на жалост, код нас случај - овакав мир је само "кратка станка" што би рекле усраше, или ПАУЗА до нових сукоба.

Jeste to je sushtina , a rezultat evo:

Prvo Kushi izgubio kontrolu ,pa i ja....(ucesTnik)......T-kao TRAUMA
 

Back
Top