Skup simptoma
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Skup simptoma

Gost 131338 nije na forumu
    Some folks call it a sling blade, I call it a kaiser blade...
    Domaćin
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Skup simptoma

Dobar dan.
    Vec godinu dana a mozda i vise patim od skupa nejasnih, iscrpljujucih simptoma koje cu pokusati najasnije da objasnim. Iscrpljenost, bezvoljnost, nedostatak energije, ponekad kompletna iscrpljenost bez razloga, potrebno mi je mnogo vise sna nego pre i uzasno se tesko budim, pocele su da me zamaraju stvari koje me pre nisu zamarale, dobijam lako upalu misica i tetiva, sve to je praceno konstantnim stomacnim problemima (imam utisak da sve sto pojedem, ne prija mi - nadutost, bol u zeludcu, grcevi), cestim glavoboljama (tupe, kao obruc oko glave) i mutnim vidom.
    Na gastroenteroskopiji sam bila dva puta u razmaku od 15 godina i dijagnostikovana mi je kila na zeludcu. Krva slika mi je u redu, cak jako dobra. Imam jako nizak pritisak. Bila sam kod ocnog lekara i imam malu dioptriju, na jednom oku + a na drugom - , ali nije za naocare (tako su mi rekli).
    Znaci, sve pretrage koje sam vrsila su u granicama normale a meni je konstantno lose.
    Ne prepoznajem sebe, nikad nisam bila ovakva. Od umora sam skroz bezvoljna, nije mi ni do cega i osecam se staro . Imam 31 godinu a osecam se kao da imam 60.
    Idem u teretanu, primetila sam da mi je bolje ali ne vidim neko preterano poboljsanje. Hranim se normalno, imam normalan apetit ali opet, imam utisak da sto pojedem, bude mi lose.
    Da li imate neku ideju sta ovo moze da bude i koje nove pretrage da vrsim?
    Ginekoloski nalazi su mi odlicni, krvna slika maltene u muskim granicama, kilaza mi je savrsena (bila sam jako mrsava, sad sam se malo podgojila, znaci, ne gubim ni na kilazi) na papiru mi stvarno nije nista a zaista nisam hipohondar. Nisam ni lenja nikad bila a sad sam u stanju samo da se razvlacim po kuci, cak mi je napor i da izadjem napolje.
    Hvala na odgovoru unapred!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Slične teme

1. VW skup u Mladenovcu #2
    Autor VWaddict u forumu Automobilizam
    Odgovora: 0