SBBKBB

Mimi, ti kažeš da nisi udata. Šta čekaš bre? Ja da nisam, ne bih mnogo razmišljla kad bi mi se ponudio ovakav dasa.

Nisam ovo videla... Vidi mi avatar, pročitaj mi nick i postove... Što kaže Yoim, ja bar imam dokaz da sam radila nešto konkretno, brčka se u cLvenoj kadici... Naravno, postoji i Mimi's dad.
 
Bas sam se neprijatno iznenadio :D, ma zaprepastio...pritisla konkurencija :D, u svakom "shifonjeru" po jedan tip...a meni lopatica i kantica za pesak :mrgreen:, za detinjarije sam glavni, izgleda :(...
Mada mozda tu ima i neke simbolike: lopatica i kantica :???:, podseca me na provalu koju je jedan ortak pokupio u vojsci - njihov matori zastavnik bi, cim vidi dobru ribu, poceo da dobacuje "moze li malo kantica-dzoger"...:D ;) :D
ma nemam ja toliko sifonjera bre...mali stan:mrgreen:
a mnogo volim da se igram u pesku..ako je to tebi detinjarija, onda...***:(
 
ipak je nas daca...benetina...bez obzira na afatar...:(

I to najjadnija i najnaivnija moguca, kakve nema nigde...koja izgleda ne zasluzuje ni da se s njom rec prozbori ako nesto pita, i to onako reda radi, cisto kad nesto zine. Stvarno je :(, treba ga dobro zatrpati u pesak i ostaviti ga da crkne u njemu tako glup...:(
 
I to najjadnija i najnaivnija moguca, kakve nema nigde...koja izgleda ne zasluzuje ni da se s njom rec prozbori ako nesto pita, i to onako reda radi, cisto kad nesto zine. Stvarno je :(, treba ga dobro zatrpati u pesak i ostaviti ga da crkne u njemu tako glup...:(
ma ko je tebe dirao? kazi da ga nalupam:)
 
ma ko je tebe dirao? kazi da ga nalupam:)

Problem je sto me nije "dirao" taj nevaljalac :), a zazeleo sam ga se...puno, puno...Nemoj da ga tuces, verovatno nije mislio nista lose, i izgleda da cu morati ja njemu da dosadjujem, kad vec on ne zeli da se cuje sa mnom, plasljivac jedan... :) Ma nije ni cudo, od ovakvog "mladozenje" bi se svaki uplasio...:D
 
....hm, ovaj, neko reko Boromir.....

1.gif
 

Back
Top