Sta je za vas savrsen muskarac...stil..izgled..novac..polozaj..'???

savremen.......savrsen....

Zika_Seljak.jpg
 
cika zika lep ko slika :)
ljubomoran si na njegove plave uvojke :neutral:

inace ne znam sta je savremen muskarac u opstem smislu...pretpostavljam da je to licni dozivljaj...pri cemu je sama kategorija savremenog muskarca veoma diskutabilna.

Pa ne ovaj zadnji jer on nije Bond neko americhki vajt tresh tip svinjolike face i shirokog pitbulovskog vrata,ko da je neki Bosanac.
Bond mora da bude shmeker i muchkarchina,prefinjen i uvek kul i sve zene ga zele chak i kad to ne priznaju!
I zato je savrshen mushkarac Bond..a ovaj zadnji shto se pretvara da je Bond to nije.
A savremen i savrshen nisu isto.
Savremen je derpe,odnosno metro,to su sinonimi,a savrshen je ko shto rekoh Bond. : |
 
Mentalitet znaci.....fakticki za tebe je bitan mentalitet...pa dobro...a koji to memtalitet bi tebi najvise prilicio...iz koje oblasti bi ta osoba morala da potice da bi tebi odgovarala,,,na odnosu mentaliteta naravno...hvala

eto, na primjer - trebala bi biti dovoljno pametna da joj ovakve gluposti ne padaju na pamet
:thumbdown:
ili stvarno mislis da oblast garantuje odredjeni mentalitet
 
Možda među starijim majkama...
Teško da će da očara neku klinku novije generacije...
Ispušena muštikla...

Savremen muškarac ?

Pa ako pitamo one na kojima svet ostaje, jedno bez drugog gore navedenog nikako ne ide... Izostanak ijedne stavke odozgo, znači loose...

a ne ne - ja sam za "naseg Breda" cula od klinki (iz moje prespektive...)
ebiga, fino rece kototamopeva - vazna je licnost, a...ovaj ima licnost...izgleda...
ili...sta god sto mu je omogucilo da nafata sebi ovakvu...Mrs Kojo :lol:
(jeste, jeste ozeniJo se...nedavno)

020907-kojo-djuric-2.jpg


starije gospodje/majke preferiraju Bajagu :mrgreen:

ps umalo zaboravih - kakva zemlja takav i Bred Pit...;)
 
cika zika lep ko slika :)
ljubomoran si na njegove plave uvojke :neutral:

inace ne znam sta je savremen muskarac u opstem smislu...pretpostavljam da je to licni dozivljaj...pri cemu je sama kategorija savremenog muskarca veoma diskutabilna.

moguce ... mogu da te upoznam sa mojim dedom on spada u nesavremene muskarce ..ali on se ne bi cak ni upoznao sa nekim ko ne zna da kuva :)
 

Back
Top