Време...

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Ај нек ми неко дефинише време пошто ја не могу... Ни Њутн ни Ајнштајн то нису урадили све је то нека причица ја тражим прецизну дефиницију....
 
nemoj da slusas sta ti drugi govore, nemaju oni pojma . . . vreme je ono sto ti definises. drugi ljudi znaju isto koliko i ti, tako da ne vidim kako uopste oni mogu da ti pomognu . . . a za sta ti to treba?
 
Ја сматрам да време не постоји... А дефиниција ми треба јер се много ствари хвата за то време које уопште није дефинисано како треба... А како онда да схватиш нешто кад имаш неку зајебаницју за коју нико не зна шта је... Време је шта... Ништа везују га за кретање и за још неке ствари... Значи ако могу да нађем неку тачку која се не креће и да и ја будем у тој тачци за мене неће постојати време... Ма не знам ни сам ал страшно ме збуњује...
 
sad sam napisao jednu teoriju, ali sam je izbrisao zato sto je ne bi niko razumeo . . . nije valjda da jos ides u sql? pa poceo ti je raspust valjda? a da profesori nesto znaju, oni ne bi radili u skoli, zato bolje zaboravi na to, ima da se pogubi cim ga pitas nesto van literature . . .
 
Ма бре факс... Није проблем око схватања ствари ал како да схватим нешто што није дефинисано... Ај пошаљи на пп теорију и ја сам се сад излупао у блогу :)
 
Rodjace, niko ti ovde ne moze definisati vreme. Tesko da ce covek ikad moci da napravi preciznu definiciju, a i da to uradi tesko da ce moci da se dokaze.
Drugo, tema nije za ovaj pod-forum jel ovo ti je vise za veshtice, duhove i sl. Mozda bi ovo bolje islo u "prirodne nauke" ili sl.
 
A šta ima natprirodno u vremenu?
Mislim da ovoj temi nije ovdje mjesto. Definisanje pojma vremena spada u polje fizike, pa tamo treba tražiti odgovore. Pretpostavljam da su ljudi koji tamo postuju kvalifikovaniji da daju neke definicije.
 

Back
Top