Prog za prijavljivanje na pretrazivace+koji je smor ovde
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Prog za prijavljivanje na pretrazivace+koji je smor ovde

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Prog za prijavljivanje na pretrazivace+koji je smor ovde

Koji je ovde smor postao...Alo Piraterija,brate..gde si...reci nesto...alooooooo..
    Elem,treba mi neki programcic za prijavljivanje sajta na pretrazivace.Imam AddWeb Pro ali mi se on ne dopada+robustan je mnogo...Neka kulturnija solucija za isti+bez komentara "pa uradi to rucno"...

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

takodje me zanima.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

http://www.iskalniki.com/ pa na ovom saitu se možeš prijaviti na stotinjak stranih i jedno 50 slovenskih pretraživača. Samo problem je u tome što je sl. stranica.

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano :)

Citat Original postavio Pirat
    http://www.iskalniki.com/ pa na ovom saitu se možeš prijaviti na stotinjak stranih i jedno 50 slovenskih pretraživača. Samo problem je u tome što je sl. stranica.
    Veoma koristna, nenametljiva, nova mogucnost pretrazivanja interneta iz vaseg internet browsera pokazala se kod Google Toolbar-a. Pored opcija pretrazivanja (kojih ima raznih) takodje ima i opcije AUTOUBACIVANJA texta u polja, tako da moze posluziti svrsi. Mozda nema veze sa temom, ali takodje bih istakao veoma bitnu karakteristiku , a to je blokada pop-up prozora. Lako se rukuje i moze se ukloniti bez problema, tako da ako Vam se ne svidi, necete imati muka. Zasto ne isprobati!
    Google Toolbar, http://toolbar.google.com/

p.s. Ala sam ga izreklamirao!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: :)

Veoma koristna, nenametljiva, nova mogucnost pretrazivanja interneta iz vaseg internet browsera pokazala se kod Google Toolbar-a. Pored opcija pretrazivanja (kojih ima raznih) takodje ima i opcije AUTOUBACIVANJA texta u polja, tako da moze posluziti svrsi. Mozda nema veze sa temom, ali takodje bih istakao veoma bitnu karakteristiku , a to je blokada pop-up prozora. Lako se rukuje i moze se ukloniti bez problema, tako da ako Vam se ne svidi, necete imati muka. Zasto ne isprobati!
    Google Toolbar, http://toolbar.google.com/

p.s. Ala sam ga izreklamirao! [/quote]

he ja imam od nekoliko pretraživača taki tol-bar i čini mi se da je veoma priručno kad nešta trebaš na brzinu ))

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

A kako da se prijavimo pomocu Toolbara?

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano :)

Citat Original postavio peleplay
    A kako da se prijavimo pomocu Toolbara?
    Pazi, kad instaliras taj Google Toolbar (Instalacija je veoma jednostavna) pojavice ti se gore u Internet Exploreru odmah ispod Standardnih dugmica...Videces opciju Options , klikni tu , a zatim na odeljak AutoFill . Tu popuni potrebne podatke , i ostalo bi sve trebao Toolbar da odradi. Barem tako mislim. Trebalo bi da kad odes na sajt automatski popuni polja tim podatcima. Mada kod mene se desilo da nije htelo. U svakom slucaju treba probati i ako ne nista, koristiti ga zbog blokade pop-upova...

Poz

Slične teme

1. Za one koji su (pre)dugo ovde
    Autor mackica ns u forumu Žene
    Odgovora: 274
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 15:58
  2. Prijava na pretrazivace
    Autor Bobi Duka u forumu Web dizajn
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 09.01.2006., 13:36
  3. Koji vam je najbolji prog. jezik ?
    Autor Login Killer u forumu Programiranje