Prijatelji strari gde ste ...

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
......."Među 13-članom grupom nalaze se i pripadnici kabineta Bila Klintona - tadašnji američki državni sekretari Medlin Olbrajt i Voren Kristofer, ali i bivši sekretar za odbranu Viljem Peri........"

Na politicku scenu u americi , vracaju se u velikom stilu nasi stari poznanici.......Medlin i Voren........interesuje me, s obzirom na ranija iskustva , sta mislite, kakva ce politika SAD biti prema srbiji, nakon pobede Baraka Obame?????:think:
 
......."Među 13-članom grupom nalaze se i pripadnici kabineta Bila Klintona - tadašnji američki državni sekretari[SIZE="4"] Medlin Olbrajt i Voren Kristofer,[/SIZE] ali i bivši sekretar za odbranu Viljem Peri........"

Na politicku scenu u americi , vracaju se u velikom stilu nasi stari poznanici.......Medlin i Voren........interesuje me, s obzirom na ranija iskustva , sta mislite, kakva ce politika SAD biti prema srbiji, nakon pobede Baraka Obame?????:think:

Nishta loshe po nas!

Na nashu srecu, nema one "druge" strane koja je bila u stanju, da zarati sa celim svetom
 
......."Među 13-članom grupom nalaze se i pripadnici kabineta Bila Klintona - tadašnji američki državni sekretari Medlin Olbrajt i Voren Kristofer, ali i bivši sekretar za odbranu Viljem Peri........"

Na politicku scenu u americi , vracaju se u velikom stilu nasi stari poznanici.......Medlin i Voren........interesuje me, s obzirom na ranija iskustva , sta mislite, kakva ce politika SAD biti prema srbiji, nakon pobede Baraka Obame?????:think:

Demokrate nam nisu naklonjene. Njihova zainteresovanost za Balkan rezulitrala je NATO bombama. U dva njihova mandata, provedosmo se kao bosi po trnju.

Doduše, ni Republikanci ne zaostaju kada je u pitanju ,,mučenje,, Srbije. Međutim, Republikanci stavljaju i prvi plan neke druge probleme, daleko od Balkana.

Sve u svemu, politika USA prema Srbiji se neće bitno promeniti, jer je u pitanju njihov strateški interes na Balkanu sa koga su duže vreme ,,bili odsutni,, i tolerisali su balansiranje Srbije između Istoka i Zapada - nesvrstano... Dok je Tito bio živ.

Mi smo usputna stanica, kako god okreneš.
 
Hoćeš da kažeš da će to biti Mekejn?

Kako to sad,Weis,a ''demokratija'',izbori.Sad ce Idi Dada,Nocri&co da te optuze da si poludeo.Cujes,u Americi,pravom ''svetlu demokratije i uzoru sveta'' da se zna unapred ko je predsednik,stvarno se zameras:mrgreen::lol:

Apsolutno! Mislim da vam je jasno da Amerikanci neće za predsednika ni crnca ni ženu. Jednostavno to nije u njihovoj tradiciji. Tako da je Mekejn budući predsednik. Smeo bih na njega da uložim 100.000 € u bilo kojoj kladionici.
 
Apsolutno! Mislim da vam je jasno da Amerikanci neće za predsednika ni crnca ni ženu. Jednostavno to nije u njihovoj tradiciji. Tako da je Mekejn budući predsednik. Smeo bih na njega da uložim 100.000 € u bilo kojoj kladionici.

E,sad Weis stvarno ''preterujes'',uocavam li ja ovde malo rasizma i muskog sovinizma,zar to nije ''izum'' Srbije,zaostale i glupe,poznate po KKK-u osnovanom na Moravi kod Cacka.Ti stvarno rizikujes,sad kad te neki stave na ''tapetu''.:mrgreen::lol:
 
E,sad Weis stvarno ''preterujes'',uocavam li ja ovde malo rasizma i muskog sovinizma,zar to nije ''izum'' Srbije,zaostale i glupe,poznate po KKK-u osnovanom na Moravi kod Cacka.Ti stvarno rizikujes,sad kad te neki stave na ''tapetu''.:mrgreen::lol:

Ne nimalo. Ja sam internacionalista, ali samo kažem kako Ameri razmišljaju.

hoces reci "kada bih imao" ili ih vec imas??? ako je ovo drugo, mislim kladionice primaju opklade

Imam, nasledio sam od taje, agenta Titovog DB-a, ali nikad u životu nisam rizikovao pa neću ni sad.
 
Ne nimalo. Ja sam internacionalista, ali samo kažem kako Ameri razmišljaju.



Imam, nasledio sam od taje, agenta Titovog DB-a, ali nikad u životu nisam rizikovao pa neću ni sad.

Ja ti u potpunosti verujem da tako razmisljaju,samo mi se cini da je po parametrima nekih nasih ''dragih i pametnih'' forumasa bolesno drustvo,a ti pravis ''greh'' kada takvu titulu i cast ''oduzimas'' Srbiji.

Ovo za pare,vazda imao,a ne verujem da je tajo pored ustasa,zaobisao siptare
 
......."Među 13-članom grupom nalaze se i pripadnici kabineta Bila Klintona - tadašnji američki državni sekretari Medlin Olbrajt i Voren Kristofer, ali i bivši sekretar za odbranu Viljem Peri........"

Na politicku scenu u americi , vracaju se u velikom stilu nasi stari poznanici.......Medlin i Voren........interesuje me, s obzirom na ranija iskustva , sta mislite, kakva ce politika SAD biti prema srbiji, nakon pobede Baraka Obame?????:think:

Ја мислим да Обама не може победити, па према томе ни та екипа не може доћи у обзир. А ако је луд да узме ту екипу да би победио, онда ће проћи као Кенеди, само у краћем року.
 
......."Među 13-članom grupom nalaze se i pripadnici kabineta Bila Klintona - tadašnji američki državni sekretari Medlin Olbrajt i Voren Kristofer, ali i bivši sekretar za odbranu Viljem Peri........"

Na politicku scenu u americi , vracaju se u velikom stilu nasi stari poznanici.......Medlin i Voren........interesuje me, s obzirom na ranija iskustva , sta mislite, kakva ce politika SAD biti prema srbiji, nakon pobede Baraka Obame?????:think:
Uh što im je perspektivan kadar do qrca!!! Gumenoliki Voren Kristofer sa svojih osamdeset tri pune godine, "baba Sova" u svojoj sedamdeset drugoj godini života i osamdesetjednogodišnji "mlađani" Perry!!! Alal im vera!!! Zajebali su i nekadašnje matorane iz Centralnog komiteta KP SSSR-a!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

PAZITE SAMO LIKOVE KOJI BI DA KROJE BUDUĆNOST AMERIČKE NACIJE:

6072.jpg
a_br10q_0121.jpg
William%20Perry2.jpg


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ko će koga da nadživi??? :D:D:DVlada naciju ili nacija vladu???:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top