kafka u makedoniji
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kafka u makedoniji

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Podrazumevano kafka u makedoniji

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=11&status=jedna&vest=123187&datum=2008-06-20

kada padnete u ruke nizeg referenta (kafka) onda vam se ovo dogadja, a dali to i nama sledi vidite i sami, politika eu prema malima je bezobzirna.
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 20.06.2008. u 20:07 Razlog: kucanje

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kafka u makedoniji

Vidis i sam da su temu jednom zatvorili , i opet ce

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

temu mi zatvorio nes.. ,f ala mu, iz proceduralni razlozi, sad sam te (razloge) savladao.

tema ako je politicki neinteresantna javite, nije ni vazno, samo ilustracija kako ce slovenci da i nas valjda nauce necemu, a klonja i djubre valjda u slo ne idu u klonju

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    temu mi zatvorio nes.. ,f ala mu, iz proceduralni razlozi, sad sam te (razloge) savladao.

tema ako je politicki neinteresantna javite, nije ni vazno, samo ilustracija kako ce slovenci da i nas valjda nauce necemu, a klonja i djubre valjda u slo ne idu u klonju
    Da bez Slovenaca mi ne znamo nista

Davne 90 kad su bile poplave u Sloveniji odvajali smo dnevnice za pomoc, a oni spremali otcepljenje
    Rani kuce da te ujede, hranili smo Slovence i Medlin Obrajt

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

Куку... па ово је стварно Кафка, невероватно на шта су све Зловенци спремни......

Agonija javnog servisa Mladen STANČIĆ, 19.06.2008 19:43:37

SKOPLJE
    SPECIJALNO ZA „NOVOSTI“

HAOTIČNA situacija u javnom informativnom servisu, Makedonskoj radio-televiziji (MRTV) u Skoplju, pod upravom uvezenog "eksperta", Slovenca, Janeza Sajovica, u četvrtak je "presečena" energičnom akcijom - nikog drugog do inspektora Državnog sanitarnog i zdravstvenog inspektorata. Zbog nehigijene i opasnog ugrožavanja zdravlja zaposlenih zapečaćeni su toaleti i veliki broj smećem zatrpanih radnih prostorija na svim spratovima grandioznog zdanja na levoj obali Vardara.
    Odlukom Sajovica od pre dva meseca, "zbog ušteda", otpušten je kompletan tim čistačica u kući. Od tada je kuća pretvorena u opasno smetljište, jadaju se u sindikalnoj organizaciji makedonskog informativnog javnog servisa.
    Zaposleni u MRTV, koji su odranije u "tihom štrajku", tvrde da ih je "nabeđeni reformator Sajovic", čijom su samovoljom uskraćeni za nekoliko plata, ostavio u nepodnošljivim radnim uslovima, sa zastarelom tehnikom, isključenim fiksinim telefonima, bez intereneta. Novinari u štrajku, u emisijama MRTV se pojavljuju uz emitovanje proglasa
    o haotičnoj situaciji u kući i sa porukom na bedževima - "U Evropu bez javnog servisa".
    Sajovic je u MRTV, uz saglasnost vlasti u Skoplju, doveden na preporuku misije OEBS, iz čije kase je prvih godinu dana "sređivanja situacije", primao i vrlo visoku platu. Kako tvrde u sindikatu, uz sve plaćene dažbine i troškove čestih putovanja na realciji Skoplje - Ljubljana, Sajovic, iz ionako siromašne kase MRTV, mesečno prima oko 6.000 evra. "Plate u kašnjenju" ostalih novinara, jedva premašuju nekoliko stotina evra.
    Iz kabineta premijera Nikole Grujevskog se niko ne oglašava, iako je rukovodstvo postavljeno i dirigovano od aktuelne vlasti.

NAJVIŠE PREPORUKE
    JANEZ Sajovic je kao stručnjak za reorganizaciju i sprovođenje sanacionog programa MRTV u Skoplju, imao i "preporuke TV Slovenija, RTS, Državne televizije Crne Gore i Televizije Kosovo". Pošto je prošlog meseca odluka o angažovanju stranca - Slovenca na funkciji generalnog direktora MRTV na Ustavnom sudu Makedonije "pala", Sajovic je ekspresno uspeo da izdejstvuje dvojno i makedonsko državljanstvo...

Најмоћније ми је то КО му је дао препоруке.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Zayebali ih ovi savetnici iz RTV Kosova za to oko klozeta.

Slične teme

1. Franc Kafka Proces
    Autor Stefannos u forumu Književnost
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 28.12.2012., 14:43
  2. Franc Kafka - Proces
    Autor mala_princeza u forumu Književnost
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.04.2007., 18:52
  3. Kafka - Proces
    Autor Truman u forumu Književnost
    Odgovora: 17