Komercijale !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gimnazijalac

Ističe se
Poruka
2.024
Danas je umetnost (filmska) otisla u k.u.r.a.c.
Sve same komercijale, pocevsi od reditelja, glumaca, (kvazi glumaca bolje receno...), pa zakljucno sa filmskim ostvarenjem...
Nema vise "onog", da se filmovi prave zbog neceg sto se zove umetnost...
Danas je jedini cilj novac, novac, novac, i da jos novca...
Evo teme raspalite o rediteljima, glumcima, filmu uopste, i nemojte ih stedeti...
Evo ja cu navesti neke... U stvari svi aktuelni glumci, glumice su orudje za novac za novac...ali i oni nekada sto su valjali, vracaju se pod stare dane da uzmu jos novca i da ukaljaju ono sto su ostavili iza sebe zarad sake dolara ( ili bolje reci mnogo saka)...
 
Holivud je postao komercijala,ali ne i druge kinematografije.Npr. Rusi josh uvek prave dobre filmichice.Danci,Nemi,Shvedjani...teshko se moze naci teshka komercijala...(Pisacu josh,sad moram da palim)
 
Who gives a shit anyway

To sto se tice Rusa,Danaca,Njemaca i Svedjana , Rusi pogotovu, danas prave teške komercijale,samo vole da se k.urče kako to rade zbog umjetnosti...
Svej e pošlo u pizdu materinu.Nije vrijedno pričati o tome.
 
Sve se vec dugo vrti oko novca i sve se radi zbog novca pa se tako i filmovi snimaju zbog novca. Za par godina niko vishe nece spominjati rech komercijala jer je to vec sada na svakom koraku i potpuno normalna stvar, samo se ljudi josh nisu pomirili sa tim.
 
Sorry, ali bez veze je tema...
Sta sad treba da pljujemo ljude? To radimo i u drugim temamama :)


Tema je bez veze jer ima mnogo takvih primera, lakse bi bilo da nabrajamo nesto sto nije komercijalno.
A i sam pojam "komercijalno" je tricky business...
Ne mora sve sto je komercijalno nuzno biti lose.
A opet za nekog je nesto komercijalno, za nekog nije i tako bismo u krug.
 
Sorry, ali bez veze je tema...
Sta sad treba da pljujemo ljude? To radimo i u drugim temamama :)


Tema je bez veze jer ima mnogo takvih primera, lakse bi bilo da nabrajamo nesto sto nije komercijalno.
A i sam pojam "komercijalno" je tricky business...
Ne mora sve sto je komercijalno nuzno biti lose.
A opet za nekog je nesto komercijalno, za nekog nije i tako bismo u krug.

1. Zato sam i otvorio temu da pljujemo ljude komercijaliste ovde a ne gde ko stigne, da se zna reda...:lol:
2.Jeste ali to je retkost ( aj navedi neki primer )...
3.Pa sve se vrti sa zemljom u krug zasto ne bismo i mi sa ovom temom...
 
ma glupa tema... :P :P :P :P :P


gledaj ovo
2 filma , jedan snimljen 1950 a ovaj drugi 2008..
Ovaj sto je snimljen 2008. je 10 puta bolji film ali je komercijala.. I ovaj sto je snimljen 1950. je danas komercijala ali kad je napravljen nije bio.. I na kraju svi ce reci da je ovaj iz 1950. bolji , zasto ???,... zato sto na ovom forumu ima dosta s*****.
 
ma glupa tema... :P :P :P :P :P


gledaj ovo
2 filma , jedan snimljen 1950 a ovaj drugi 2008..
Ovaj sto je snimljen 2008. je 10 puta bolji film ali je komercijala.. I ovaj sto je snimljen 1950. je danas komercijala ali kad je napravljen nije bio.. I na kraju svi ce reci da je ovaj iz 1950. bolji , zasto ???,... zato sto na ovom forumu ima dosta s*****.

Prvo nikako ne moze biti bolji noviji od starog osim ako se ne radi o teskom sranju od filma... Jednostavno to je umetnost, a dela umetnosti stare drugacije od tehnike. Tu vazi pravilo sto je starije to je vrednije, a ta vrednost nije samo u materijalnom smislu...
Jeste ima dosta sranjana ovom forumu ali ima i dosta dobrih...:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top