pirsinzi

Ne znam, zaista, videla sam kako se to radi, ali nisam videla da neki imaju problema sa tim, lepo im stoji, ne smeta im i tako, e sad zavisi, verovatno postoje razni sajtovi u vezi toga, trazi!!!!
 
Hwala Bogu da se neko javi!Vec sam pala u totalnu komu!

u jeee a nije proslo ni pola sata

ako ti bas znaci, stavi onda, samo nadji nekoga za koga si sigurna da to dobro radi(da je sve sterilno itd.)
moras jako puno voditi racuna o higijeni kada stavis, dobices sva uputstva napismeno o odrzavanju.
i naravno treba ti saglasnost roditelja, ako nisi punoletna.

kad odlucis da stavis pirsing, moras nositi stalno, jer rana brzo zarasta.
 
Moja sestra imala je u nosu pa je imala infekciju...Neki ti koji rade
pirsinge ne vode redovnu higijenu sto bi se ustvari trebalo raditi ...
Pa je zato dobila infekciju...Idi kod strucnjaka (; Najbolji savet (:
A ti odluci da li ces busiti ili ne ((((:
 
:thumbdown::thumbdown::thumbdown: znam lika koji je imao ribu sa pirsingom na jeziku i kaze da je odvratno ljubiti se sa njom! :thumbdown:
ohmy.gif
dots.gif
Znaš li bre ti uopšte zašto je ta mindjuša izmišljena?!?
 
mmmmda
taj lik se malo folira

kladim se da se u zivotu ili nije ljubio ili ljubio nekoga sa pirsingom na jeziku
pa je dosao da se "pohvali"
:cool:

ma ja mu ne verujem ni da je imao ribu....:lol:
lik je cist retard jedino da je nasao neku jadnicu koja je imala pirsing i to je to....
@tema moja sestra je imala pirsing na pupku i nije imala nekih problema sa tim, ali njena drugarica je isto stavila ali nije slusala savete moje sestre i inficiralo joj se a nije se ni kupala mnogo i to...
mnogo je vazno da ne ides na bazen kad stavis pirsing zato sto moze mnogo da se inficira! :ok:
 
Ae da ne otvaram novu temu.... Pitam muskarce,ko ima mindjusu ,koliko,i smije li da je pokaze odje da vidimo stoji li mu dobro :D :D :D

e kod moje zgrade se svi napalili na mindjuse brate!!! imam nekoliko drugova sa mindjusama...i nije to lose staviti.....
ja nemam i ne planiram da stavim....
hteo sam da stavim na obrvi posto sm video kod jednog lika extra je...a izgleda kao neka zvezda (valjda)...:mrgreen:
 
e kod moje zgrade se svi napalili na mindjuse brate!!! imam nekoliko drugova sa mindjusama...i nije to lose staviti.....
ja nemam i ne planiram da stavim....
hteo sam da stavim na obrvi posto sm video kod jednog lika extra je...a izgleda kao neka zvezda (valjda)...:mrgreen:
Ja izbusio jos davno na dva mjesta na jednom uvu :lol::lol::lol: al nisam stavljao nista,nikad.... :whistling:
 

Back
Top