pozdrav Vukovar

  • Začetnik teme anna-valencia
  • Datum pokretanja
Hello
Cao jelena iz Vukovara... Zelela bih da te zamolim za malu pomoc, ako moze... Da li mozda poznajes nekog Nebojsu 89 godiste, iz Vukovara, visok, crn, debele usne, mnoooogo sladak decko, i uopste ne izgleda kao 89 god.!!? Ako poznajes nekog slicnog ovom opisu a da se zove Nebojsa please, javi mi!!!
 
Milica_NoviSAd:
p.s. I ponekad navraca u NS?
A kako se preziva i jel zivi bas u Vukovaru ili u gradskoj cetvrti?Ja znam jednog sto ide 1.raz.gimnazije,al nije visok. Sad me ludo zanima o kome se radi.Ako mi kazes prezime sigurno cu ga znati! A u NS i ja navratim ponekad kod rodbine
 
Joj sad sam se setila,znam ga iz vidjenja.Zadnji put sam ga videla za 1.maj prosle godine.Jeste sladak...Al kazem znam ga samo iz vidjenja,a mogu od prijatelja saznat nesto vise o njemu,ono sto te zanima
 
Jelena_Vukovar:
Joj sad sam se setila,znam ga iz vidjenja.Zadnji put sam ga videla za 1.maj prosle godine.Jeste sladak...Al kazem znam ga samo iz vidjenja,a mogu od prijatelja saznat nesto vise o njemu,ono sto te zanima

Pa ne verujem da je 1. razred gimnazije,s obzirom da je 89. god, jedino ako je krenuo ranije u osnovnu... Al nije ni bitno! Nazalost prezime i jeste problem, ja ne znam kako se preziva!!
SLusaj - Mi smo se upoznali proslog leta (2003) na zatvorenom bazenu u Novom Sadu, i to kad je vec bio kraj smene. I nisam nista uspela da saznam o njemu, sem navedenog... On je kao uzeo moj broj moba, ali nije imao gde da ga zapise, pa ga je kao pamtio, al ocigledno nije uspeo da ga zapamti... :( On se meni jako dopao, ja njemu, bla, bla... al eto taj dan je otisao nazad u Vukovar i ja nisam stigla da saznam vise... :cry:
I zato sam pokusavala da ga nadjem preko neta, pojavljivali su se tu neki ljudi koji su rekli da ga mozda poznaju, i kao pitace ga da li je upoznao na leto neku Milici iz Novog Sada, i sl. ali kasnije kad sam probala da ih pitaam sta je bilo, nisu se vise javljali (nisu vise pisali). I tako ja ostala bez nade, i onda pre neki dan SLUCAJNO naletim na tvoju poruku i... eto...
Samo se nadam da neces i ti odjednom "nestati", i opet isto...

Molim te raspitaj se kod tog druga, sta vec... Nek ga pita da li je na leto 2003. bio u Novom Sadu, da li je bio tamo na zatvorenim bazenima i onda da li je upoznao neku devojku... Al bice dovoljno i ako samo na pitanje da li je bio u Novom Sadu (na leto)odgovori potvrdno...
Puno ti hvala, i molim te vidi sta mozes, a ja cu ti vratiti uslugu ako ti bude bilo nesto potrebno...
POzdrav
 
...ustvari mislim da bi najlakse bilo ako bi taj drug uspeo da ti nabavi sliku, pa da mi je posaljes... al sad... puno trazim... :D Ma vidi sta uspes... see ya...
 
Ma da,on sad zavrsava 8.razred.Prosle godine sam ga videla prvi put.Jos mi kazu on 89.god.Ja se zaprepastila,nikad ne bi rekla da je 2.god.mladji od mene.Cim zavrsi raspust raspitacu se kod frendova koji ga znaju.A mislim da cu ga videti za 1.maj.U krajnjem slucaju,mogu mu prici,iako se ne znamo,i lepo ga pitati.Nije to meni problem,otvorena sam ja :D U kom delu NS zivis? Ja imam tetku u Kamenici i ujaka u Ulici cara Dusana,ak znas gde je to,i tamo odem s vremena na vreme.
P.S.Cula sam od legica da je on stidljiv i da se jako puno cura pali na njega
 
Jelena_Vukovar:
Ma da,on sad zavrsava 8.razred.Prosle godine sam ga videla prvi put.Jos mi kazu on 89.god.Ja se zaprepastila,nikad ne bi rekla da je 2.god.mladji od mene.Cim zavrsi raspust raspitacu se kod frendova koji ga znaju.A mislim da cu ga videti za 1.maj.U krajnjem slucaju,mogu mu prici,iako se ne znamo,i lepo ga pitati.Nije to meni problem,otvorena sam ja :D U kom delu NS zivis? Ja imam tetku u Kamenici i ujaka u Ulici cara Dusana,ak znas gde je to,i tamo odem s vremena na vreme.
P.S.Cula sam od legica da je on stidljiv i da se jako puno cura pali na njega

Juuu, znaci ne verujem... punoooo ti hvala!!!! Ja zivim na grbavici (u NOvom Sadu), to ti je blizu limana tri... Znam i gde je KAmenica, znam i gde je bul. cara Dusana...naravno... Pa i cinio mi se stidljiv, a to da se mnogo cura pali na njega, i to me ne cudi... :) Bilo kako bilo evo tebi moj e-mail pa ti pisi sta god saznas, i ako budes dolazila u NS ti javi, pa se mozemo i upoznati... see ya
moj mail - Milica_ns88@hotmail.com
 
dollar MC:
Wow, aj nabavite i meni neku devojku na taj nacin.
Jelena, samo si godinu dana mladja, COOOOOL
XeXeXe :lol: ZeZ
Zamisli,samo godinu dana :wink: Hoces da tebi namestim neku Hrvaticu odavde :D Ja sam ti Jelena Kojot super genije hahaha A odakle si ako se sme znati?
 
dollar MC:
Pa namesti mi tebe, a odakle sam... nije za javnost :wink:
P.S.
Ne znam zasto, ali mnogo volim Hrvatice, mozda zbog naglaska
Uh ala smo tajanstveni :wink: Pa ja zivim u Hrvatskoj,ali sam Srpkinja.I sta cemo sad?Posto volis Hrvatice,ja otpadam :( A sto se tice naglaska,Hrvati imaju bas specifican.Samo sto ja pricam srpski i ekavicu,znaci i tu otpadam... :( :( :(
 
OK, ovako...
Volim Hrvatice, ali devojke Srpkinje (Srbijanke) su nesto posebno. Znaci tu ne otpadas. Rekao sam da mi se svidjaju MOZDA zbog naglaska, ali to toliko nije bitno, tako da ne otpadas... :lol:
WoW, osecam da je ovo mali pocetak jedne velike ljubavi
 
dollar MC:
OK, ovako...
Volim Hrvatice, ali devojke Srpkinje (Srbijanke) su nesto posebno. Znaci tu ne otpadas. Rekao sam da mi se svidjaju MOZDA zbog naglaska, ali to toliko nije bitno, tako da ne otpadas... :lol:
WoW, osecam da je ovo mali pocetak jedne velike ljubavi
Ako su Srpkinje posebne,onda ok,a ako su Srbijanke,onda otpadam :lol: Ajd valjda imam sanse hehehehe A ako bas insistiras na Hrvaticama,dodji ti u HR do mene,Vukovar je na samoj granici,jedino ga Dunav odvaja od Srbije,pa nije uopste dalekoooo... Ljubav?Ja sam za ljubav stvorena,oooo,za tugu nemam vremena,oooo...
 
dollar MC:
Suprotnosti se privlace. P.F.C
I to sto kazes,i polovi magneta su suprotni... Izgubila sam zivce gledajuci ovaj derbi.U sredu ce biti napeto,ali mislim da ce Zvezda dobiti :D Verujem u 3 stvari: Boga,Zvezdu i sebe! Koja si skola?Ja eltehnika-tehn.racunarstva(2.raz. srpskog odelenja).U raz.bas bogato-nas 4 cure i 21 decko!
 

Back
Top